fentanil durogestic

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

vukjovanov
Posts: 4
Joined: Fri Nov 10, 2006 2:46 pm

fentanil durogestic

Post by vukjovanov »

Imam dva ,,flastera,, fentanila od 10mg svaki pa Vas molim da mi kazete mogu li ih konzumirati oralno i koju da kolicinu uzmem ako znamo da sam na metadonu vec 10 godina i da ga dnevno pijem 4 mg ili 120 kapi.Pozdrav svima i molim ako je moguce brz odgovor jer sam na veeelikom iskusenju.
vukjovanov
Posts: 4
Joined: Fri Nov 10, 2006 2:46 pm

Post by vukjovanov »

i samo da pojasnim ako se neko dvoumi,to su providni flasteri sa providnim gelom izmedju njih.Hvala jos jednom.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

hej, ja pojma nemam o cemu ti pricas. Niti nisam razumjela tvoje pitanje, ako si ga uopce postavio :) .Samo mi je jasno da si vec 10godina na metadonu, na nekih 4mg i sta sad? Ti je to neka propisana terapija uz metadon ili sta su ti flastei i gelovi, cemu to sluzi?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
vukjovanov
Posts: 4
Joined: Fri Nov 10, 2006 2:46 pm

Post by vukjovanov »

fentanil sinteticki stimulator opoidnih receptora od morfijuma jaci nekoliko stotina puta.sunrise malo goooglaj pa ces saznati nesto vise o tome.a da ti sad ne objasnjavam gelove i flastere.mislio sam ako neko nesto zna kako da ga konzumiram, mislim koju kolicinu u miligramima 0,5 ili 1mg. mnogo je ljudi overilo od njega a ja to jos ne zelim.pozdrav svima i molim ljude koji nesto znaju da mi odgovore na pitanje.hvala.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

znaci, ti si nekako nabavio tu neku bijesnu drogu i sad bi se sredio s njom? A ne znas koliko bi uzeo i cilj ti je da se "jos" ne overis posto je on stotinjak puta jaci od morfija? I, ti si dosao na forum koji se bavi prevencijom, koji pruza pomoc ljudima koji se zeli maknuti od droge i ovisnosti, i sigurno tu ima mladih ljudi koji dodje, svrate, sirom otvorenih ociju citaju nase ispovijesti i svakodnevne borbe u cilju ozdravljenja DA BI TI na kraju dosao i pitao nas koliko da uzmes tog sranja a da se ne overis s naglaskom na jos jer kazes da se jos ne bi overio.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Argentina
Posts: 18
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:26 pm
Location: Lugano- CH

Post by Argentina »

Pa zar nije to Sunrise samo dokaz kako je ovisnost jaka, kad dovede do psihičkog stanja, da osoba izgubi osječaj za realnost (na forumu za prevenciju pitati kako se upotrebljava droga), da ne pričamo o granici koja definira "dobro" od "lošeg"?
vukjovanov
Posts: 4
Joined: Fri Nov 10, 2006 2:46 pm

Post by vukjovanov »

ajte ,,dobri samaricani,, nemojte biti na kraj srca,ako je ovo sajt za prevenciju ja to kroz citanje nisam bas primetio,vidim samo da se odmah pocinjete svadjati oko raznih stvari i delite savete kao stalo Vam je do mene,ili nekog drugog.A samo mi nije jasna jedna stvar ako o temi nista ne znate zasto se upustate u diskusiju zasto me niste jednostavno ignorisali. zasto vi zene uvek otvorite pandorinu kutiju.ja i dalje molim ljude koji nesto znaju o fentanilu da mi se jave a ove ,,dusebriznike,,vise necu primecivati niti im odgovarati jer su oni jadniji od njihovih postova...Pozdrav svima.Hvala.
star

Post by star »

Bilo je ovde i gorih pitanja, ne treba tako reagovati! Postoji i nešto što se zove harm redukcion, a drugo, pametnije je što pita nego da je odmah uzeo i overio! No, bolje se obrati na UHO tamo ćeš pre naći odgovor na ovo pitanje! Pozdrav
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

heh iznenadjenja nikad dosta ,svasta ce se jos pitati i ovde i na UHO i svuda redom,izvinite ali meni je smesno...prijatno i dovidjenja sa ove teme ... :lol:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Vuk...., nitko se nije poceo svadjati na tvojoj temi i nitko ti nije poceo davati savjete u stilu da nam je stalo do tebe. Ja sam te pitala iz tog razloga jer mi prvo nije bilo jasno sta pricas i nisam imala pojma o tom f. i jos uvijek nemam pojma o njemu ili cemu vec. Zanimalo me i neki priblizni odgovor sam dobila. No, iznenadilo me pitanje i eto, nisam jedina.
I, lakse malo, s tim komentarima da je netko jadan ili kako si vec rekao jadniji od samih postova koje pisemo :roll:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply