Pomoc

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Pomoc

Post by Lossin »

Ne znam da l' sam pogodio učionicu sa ovom temom koju zelim da započnem, al stvarno ne znam gde bi drugde napisao ovo sto imam...
Priča ide tako što su me inspektori pre dve noci zaustavili i nasli 1,5 - 2g speed-a i potom odveli u stanicu, bio sam tamo dva-tri sata i onda sam pusten uz naravno krivičnu. Gospoda milicajci su bili fini i objasnili mi kako to ide... za mesec,dva,tri stići će mi poziv za sud, pošto je meni ovo prvi prekrsaj zakona rekli su mi da nadjem nekog pravnika i da probam da se nagodim za oportunitet, da se krajem, tuzna prica, prvi put mi je, saradjivao sam sa policijom, blabla truć.... Pare za advokata nemam, roditeljima ne smem reci nikako, šlogirace se ljudi, imam nekih dugova iako radim a taj oportunitet bi platio bar 40-60 hiljada...
Tražio sam po netu, pročitao zakone, ide uslovna i novčana, ili 3 'dine ili na kraju ta nagodba, ma da kazu moze da se desi da osumnjičeni bude oslobodjen presude (ne nadam se tome, sreće u zivotu nikad imao nisam). Ne bi zeleo uslovnu/zatvor i dosije posto eto gle ironije i ja zelim da studiram pravo...
Sad mene interesuje da li je neko od vas dobrih ljudi imao sličan ili isti dogadjaj i kako to sve ide, sta bude na sudu, da li bi stvarno trebao da nekako probam da nadjem advokata???
Jos sam ja budala miliciji rekao da nije moje, da treba da prodam to i vratim dug i neke kamate, oni momci kratko rekoše "pravimo se da to nismo culi".... :D 8-)
Eto neki savet kako postupiti bi mi dobro dosao i hvala unapred na vašem vremenu.
Ibogain Terapija
Posts: 19
Joined: Sat Aug 20, 2016 6:58 pm

Re: Pomoc

Post by Ibogain Terapija »

Zanimljiv si ti dečko, sud će tebe osloboditi ;) :lol:
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Re: Pomoc

Post by Lossin »

Dajte ljudi, nije Jos stigao poziv, ali ako znate bilo sta o ovoj temi bio bi zahvalan da napisete i spasite brata
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Pomoc

Post by Caty »

Gde majke ti rece da treba da prodas, pa.bolje da si rekao da je tvoje ali ako si pustio opojnu supstancu u promet, eto i ja koja se ne razumem nimalo znam da je to krivicno delo. Vadi se da je bilo tvoje za sopstvene potrebe, mala je to kolicina i oni se bakcu sa glupostima ganjaju tebe zbog dva grama a ove sto imjau kilograme ko šiša.. tako je to u zemlji Srbiji... ako nesto saznam napisacu.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Pomoc

Post by Caty »

Mada mi nije jasno kako.su ti nasli tolicnu kolicinu sto nisi progutao ili bacio?!
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Re: Pomoc

Post by Lossin »

Pojeo bi ja to ali nisam imao vremena da reagujem...
Imao sam korektan odnos s psima a kod vrhovnog sudije još nisam pozvan a interesuje me kako ce se to sve završiti
rabiyajamal45
Posts: 1
Joined: Thu Feb 08, 2018 11:58 am

Re: Pomoc

Post by rabiyajamal45 »

Hvala vam na pomoći i podršci!
Post Reply