alkoholizam

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: alkoholizam

Post by bojanol »

Išao sam nekoliko puta kod psihijatra i pio mesec dana Esperal.
Nisam za svo ovo vreme osetio "neodoljivu" želju za pićem, ponekad da, ali više u fazonu da posle klope popijem pivo. Ništa što bi me nateralo da ponovo pijem. Na primer, sestra me loži da popijem nešto kad se bude udavala, ali mislim da se od blama ne bih sutra probudio, tako razmišljam :-D
Nemam pojma, i mene čudi. Smršao sam preko 15 kg, sav sam bio natečen i crn.
Sad mnogo lakše podnosim pritisak, ali da se razumemo, nisam apsolutno strejt, zapalim ponekad koji džoint i to je to, jebi ga čovek sam, nisam sanela :)
@sanela - šalim se naravno :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: alkoholizam

Post by sanela »

bojanol wrote:o, jebi ga čovek sam, nisam sanela :)
@sanela - šalim se naravno :D
Ma ja, sanela je lik iz basne... zapravo bajke... zapravo izmišljeni lik. Bojane, Bojane...
Ali, šalu na stranu, vala ti je i vrijeme bilo da se dozoveš. Godine prolaze... 8)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: alkoholizam

Post by bojanol »

sanela je lik iz bosne :) - ponosne
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: alkoholizam

Post by sanela »

bojanol wrote:sanela je lik iz bosne :) - ponosne
I ode sad na demonstracije da rusi vladu ;)
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: alkoholizam

Post by Lujka »

Eto, život je, očito, pun iznenađenja, nisam do sada mislila da će doći taj dan da ću reći "Bravo Sanela", nekako se baš i ne ne slažemo u nekim stvarima :)

Braćo i sestre Bosanci, ima nas Hrvatskoj, koji vam skidamo kapu, samo navalite, rušite bandu lopovsku, imajte barem vi muda, kada smo mi poput ovaca, samo klimamo glavama, između sebe njurgamo, ali nitko nema muda da potegne, samo se svakim danom sve više saginjemo, a gaće više ne možemo ni spustiti, davno smo ih objesili o štap. :(
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
Alizeh
Posts: 1
Joined: Wed Aug 02, 2017 8:12 am
Contact:

Re: alkoholizam

Post by Alizeh »

A man who drinks too much on occasion is still the same man as he was sober. An alcoholic, a real alcoholic, is not the same man at all. You can't predict anything about him for sure except that he will be someone you never met before. Alcohol addiction stunts the spiritual, emotional and mental growth of a person.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: alkoholizam

Post by Jajajajaisamoja »

80
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply