Volite li popit'?

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Volite li popit'?

Post by Tužna »

Ne volim popiti,ni jedno piće mi ne odgovara...a pošto su mi i otac i brat alkoholičari alkohol preziremImage
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Volite li popit'?

Post by bojanol »

Ja baš volim da popijem. Volim i da se drogiram. Ma volim da sam van sebe.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Volite li popit'?

Post by AnAna_mo »

Bas kao sto iskreni Bojan rece...
Nisam bas neka ljubiteljica alkohola, pijem samo za rodendane i neke blagdane, Bozic, Nova godina...
A tada pijem pivu, vino ili đus-votku.
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Volite li popit'?

Post by paramparcad »

iihaa,pitanje za lecenog pajdera...mada mi je dop skoro odneo svu romantiku napijanja i dan danas vidim to kao odlican lek za drustvo,pogotovu kada si prinudno tu(slave,svadbe,ispracaji)...rke,krke i to je to.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Volite li popit'?

Post by PsyTechGirl »

Ja bash ne wolim alkohol .. Nekako mi smrdi i bljak mi je !! Mozda podswesno zato shto mi je cale alkos ?! Pojma nemam ..
Pijem ga samo onda kada hocu da se unishtim .. a onda ne biram, nego samo gutam do faze padanja sa nogu .. :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Volite li popit'?

Post by PsyTechGirl »

Uha da .. Sad wideh kod nekoga gore - juice-vodka !! Ako ishta, onda to ili Bavaria .. Nekako to me samo u wrelim letnjim nocima pokrece :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Volite li popit'?

Post by simon_says »

Casu crnog vina je zdravo popiti! Da li istina lezi u ovoj recenici?!

Naime, francuski naucnici saopstili su da crno vino udvostrucuje rizik od raka!!! Istraživanje Nacionalnog instituta za rak u Parizu pokazalo je da konzumiranje 175 mililitara vina dnevno povećava rizik od raka debelog creva za devet odsto.

Šokantan je podatak da čaša vina dnevno rizik od raka usne duplje ili grla povećava za 168 odsto!

Takodje se navodi da do sada nije otkriveno ni jedno alkohlono pice koje bi u vecim ili manjim kolicinama na ljudski organizam delovalo kao lek. Problem je u varenju alkohola jer se on u nasem organizmu transformise u etanol i acetaldehid koji ostecuje DNK u zdravim celijama.

Na Vama je da odlucite da li cete piti ili ne. . .
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Volite li popit'?

Post by bojanol »

E Simone, Simone, jel' ova konstrukcija prepisana iz magazina „Lepota i Zdravlje“???
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Volite li popit'?

Post by PsyTechGirl »

bojanol wrote:E Simone, Simone, jel' ova konstrukcija prepisana iz magazina „Lepota i Zdravlje“???
Hahahahah kakvi ste vi likovi :D
Pa ja radim u trafici a opet mi nebi palo na pamet ovako nešto da uradim .. Čitate "Lepotu i Zdravlje" aaa ???
Hoćete da ste lepi i zdravi 'eeeel ?? :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Volite li popit'?

Post by sanela »

Joj ja sam kao mala uvijek govorila da bih najviše volila raditi u trafici. :)
Zato što bih mogla čitati sve stripove... hehehehe
Ma što se više školujem, sve više mislim da je najbolje imati neki zanat ili raditi u trafici ili tako nešto... Ovako, nikad kraja.
Post Reply