između 2.zla

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

ma znam i sam...
ne znam sta cu.
gledacu da odem u neki manastir, necu kod ludih psihijatara koji samo seru i prave se pametni, jebeni sujetni ego-manijaci...
ma ne znam ni sam. ko ga jebe...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

JA SAM CRN I MOJ DRUG JE TAKAV ISTO, JA SAM CRN, STA MOGU STO SAM TAKAV PA ME NE VOLIS!!!
odo se napiti...2.dana apst...eeej bre, to je nestoooo!!! :mrgreen:
prso ko zvecka
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: između 2.zla

Post by zeleni »

:rock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: između 2.zla

Post by preispitivac »

winston85 wrote: prso ko zvecka
... i to ona faza kada me vozi :rolleyes: :partyman:
Jurim rep
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: između 2.zla

Post by demijan »

536024_507550495941541_1747550405_n.jpg
536024_507550495941541_1747550405_n.jpg (44.44 KiB) Viewed 4547 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: između 2.zla

Post by W.White29 »

ziki wrote:Imao sam te blokade kad sam mesao lekove i alkohol. Na primer kad sam uzimao flormidal pre, pa se posle zaboravim u toku dana i napijem se, sutradan se ne secam pola dogadjaja. Raspitam se i kazu mi ljudi da sam se ponasao normalno i sv ok, lepo otisao kuci ali preko noci se nesto izdesava u glavi i kao amnezija ne secas se nista. A sa bromazepamom je tek nesto zajebano skroz, na primer popijem dve, tri tablete od po 6 mg pa popijem 5,6 votke onako ne razmisljajuci i tu blokiras skroz. Umesto da se napijes upadnes u neku polu komu i nemozes da mrdnes, blokiras potpuno nemozes ni da hodas,samo da legnes dok to ne prodje.
Jednom su me ostavili u kafani,kaficu..videli da nemogu da mrdnem a bio je vec fajront i pustili me tu sam spavao dok se nisam povratio, pa posle zvao gazdu da me otkljuca da idem kuci.
Ali to sam sve radio pre desetinu godina i vise pravio sam takve greske nekoliko puta dok nisam naucio..
Bromazepam i alkohol su strava,ja sam to prije furao...ostaju u glavi sam crne rupe,meni halfovi pricaju dan poslje sta sam radio ,ama skoro niceg da se sjetim.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

W.White29 wrote:
Bromazepam i alkohol su strava,ja sam to prije furao...ostaju u glavi sam crne rupe,meni halfovi pricaju dan poslje sta sam radio ,ama skoro niceg da se sjetim.
To je bas strava.
Mnogo dobar osecaj kada se probudis i ne znas ko ce ti zakucati na vrata, mozda vojska, ne ne, murija :) a mozda i neki drugar kojeg si toliko iscimo da ti je dosao sutra kuci da te vuce na ferku... ama nista bolje u zivotu nisam radio!!!
Potpis= Fredi Kruger. Ulica brestova ili Brestova... sa malim ili VELIKIM B... :wink:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

demijan wrote:
536024_507550495941541_1747550405_n.jpg
a ovo je prejaka fora :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

e sad.
da vam napisem jednu anegdotu iz mog zivota. meni je mnogo bitna, i karakterna po pitanju snage karaktera osobe...
2010.godina. Idem do mog drugara na kafu, tacnije spremam se i trazim pljuge po kuci. pljuga naravno nema, jer tog dana nikog nije bilo kod kuce.
zovem drugara i kazem mu, ej drugar necu ja doci nemam pljuge, a on mi odgovara, pa sta ima veze, necemo umreti bez pljuga.
razmislim malo i rekoh sebi, (u mislima, zatvorski nacin razmisljanja"cega nema bez toga se moze"), iako nikada nisam bio u zatvoru, pa sta sad, idem na kafu kod drugara... on je zamutio kafu, tako bi se on izrazio danas da je ziv. tada se tako izrazio, zamutio sam kafu, dodji. kod njega nije bilo puno palamudjenja. ili, ili...
no. sta htedoh napisati....ah da, proslo je par minuta dok sam razmisljao o ovom...
da. odem na kafu i ispijemo je, keva mu je pusila best. secam se, onaj mekani, plavi. i, kazem ja njemu, aj se grebi od keve da upalim jednu, i on meni: daj bre covece, neces umreti bez toga...
dam se u razmisljanje od tog dana. danas cesto to izgovaram, neces umreti bez dopa, alk. pljuga, neta itd....
par dana pre toga, on mi prica o jednoj situaciji...
bio je vrlo vest, iteligentan, sposoban, pun samopouzdanja, jednom recju stabilan!!!
nego, prica mi na toj kafi, pre nego sam obavio jedan tel. razgovor, gde sam trebao da bez ikakve naknade da ucestuvejem u nekakvom cascavanju, da nista ne uzimam za dz. jer nista na ovoj kugli zemaljskoj nije za dz. i to dobro pamtim.
nikakve veze ovo nema sa nicim, nego eto, secanja. cudesna stvar. zivis zivot, kad eto ga...secanja... pamtim to jako. niista nije za dz. sta god da uzmes moras da vratis ili platis...
jedan je on bio.
02.07.2010. neka mu je pokoj dusi...
nema puno takvih ljudi. njih sistem melje, ja znam mnogo sta o njegovoj proslosti ali to je za mene...
zajebana stvar taj sistem u koji treba da se prilagodis. mnogo zajebana stvar...
neko rece jednom, mozes da bezis ali ne mozes da se sakrijes....
eto...
to mi sad bilo na dusi i morao sam napisati.....
zivi bili
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: između 2.zla

Post by preispitivac »

5. dana Wins, posle ko zna koliko. Moze se
Jurim rep
Post Reply