između 2.zla

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

Nista od restorana...ali zato je tu gazda Miskovic i njegove nepregledne plantaze jabuka koje moraju da se oberu do kraja oktobra.
Poceo sam da sljakam. Sljakam tu u vocnjaku, prskaju jabuke 60.puta u sezoni, tako mi rece jedan covek, mozda ne bas 60. puta ali ja kontam 30-40. puta opusteno. Odradim, dodjem kuci, u kuci haos naravno, doselila mi se tetka pa se tuce sa kevom a atmosfera je kao na onim odvratim ogavnim rialitijima farma v.brat i ostala sranja, 2. tabora,i samo trovanje mozgova. Uzas jedan, tako da je wins. odlucio da cim primi prvu platu ode u neki stancic ovde u selu, a kad prestane posao u vocnjaku kontam da odem u manastir. Koliko god da izdrzim, ako Bog da. I vratim se kao nov. Nadjem devojku, sljaku, stan i ozenim se :D kako ovo idiotski zvuci, ali je bas kul...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: između 2.zla

Post by sunrise »

to je moguce
vjeruj
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

zelim da verujem
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: između 2.zla

Post by sunrise »

moras nema druge opcije
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

Crkavam u vocnjaku, ubija me sunce, kontam da me je i danas opalila suncanica. Ali mi prija, jako. Sto je najbitnije nisam kuci. Kad dodjem pripremim stvari za sutrasnji dan, malo izblejim i u krevet. Super je ovako.
sunrise, dobro je, kad vec nije bolje :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

odmoram i oran krecem u nove radne pobede... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

olala... :) danas smo radili samo do 13.h i tako sam srecan sto nedenjom radim samo do 13.h umesto do 17.h
Kako su to dobri ljudi tamo. Misle na nas, ipak, nedelja je, skraceno radno vreme. Svaka cast gospodaru!!!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: između 2.zla

Post by zeleni »

winston85 wrote: Kako su to dobri ljudi tamo. Misle na nas, ipak, nedelja je, skraceno radno vreme. Svaka cast gospodaru!!!
cak i vodu daju da pijes ako si zedan... :D
kapitalizam je kanibalizam
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

aaaaaa, ne ne, vodu moras da nosis od kuce, i to zaledjenu, jer vremenom na suncu se ugreje. A sta ima lepse nego kad te opali suncanica i nalijes se tople vode...aaaaajsss...milina jedna.. :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

zeleni wrote:kapitalizam je kanibalizam
gresis draga moja, pa sta bi mi obicni smrtnici sljakeri bez milosti njihove...cccc, kako narod ne zna da ceni gospodarsku velikodusnost...
sta je reci.... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply