TRI GODINE TREZNOSTI

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

TRI GODINE TREZNOSTI

Post by legolas »

Dragi Prijatelji , HVALA,

Eto navrsi se tri godine od dana kada sam prestao da pijem. U jednom kratkom trenutku lucidnosti koju mi podari visa sila doneo sam odluku koja je jedna od najvaznijih i najvecih u mom zivotu. Odluku nije bilo tako tesko doneti ali je trebalo odrzati trezno stanje. Nasavsi AA posle tri meseca nije mi bilo tesko da ostanem trezan jedan po jedan dan sve do sada uz pomoc AA , NA i Al-Anon prijatelja , porodice i Boga onakvog kako ga ja razumem koji me je inace cuvao ceo moj zivot.
Neizmerno sam zahvalan, ponosan i srecan sto sam ziv, trezan i cist i sto mogu posluziti da nekom prenesem ono sto sam dobio.

SVE VAS GRLIM , VOLIM I ZELIM VAM SVE NAJBOLJE a posebno SPOKOJAN , TREZAN i CIST DAN,

Iskreno Vas ,
kole, alkoholicar u oporavku,

PS- Od sveg srca mogu predloziti svakoj osobi koja ima problem sa alkoholom ili misli da ima problem sa alkoholom da dodje na sastanke Anonimnih Alkoholicara.

U PETAK 9. Oktobrabra TORTA i OSVEZENJE (posle AA sastanka u 19 h ) U KRUNSKOJ 23 Beograd, DOBRODOSLI :D
Last edited by legolas on Sat Jan 01, 2011 11:18 pm, edited 1 time in total.
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
Andrijana
Posts: 123
Joined: Thu May 03, 2007 10:56 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: TRI GODINE TREZNOSTI

Post by Andrijana »

Svaka cast!!! Delim tvoju radost povodom jubileja.....
Post Reply