Alkoholizam

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Alkoholizam

Post by Zona Sumraka »

e sad cu bas da kupim listic...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Svakako da ne treba tripovati, ali je prokleto zanimljivo, bar meni.
I stari Hoking se kladio u 100 dolara da od svega toga nema ništa, ali i on ne opovrgava mogućnost nastajanja malih crnih rupa koje bi se stvarale i nestajale u deliću sekunde.

No vratimo se temi, danas sam prekinuo apstinenciju, popio sam tri vinjaka i jedno pivo... i nije mi loše.
Ne verujem da ću ići preko toga. Dosta od mene za danas.

Što se utakmice tiče, ne znam šta da mislim, nisam pametan. Toliko sam bio revoltiran igrom protiv Farskih ostrva, inače svetske fudbalske velesile, da čisto sumnjam da ću je uopšte i gledati.
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: Alkoholizam

Post by Falco »

bojanol wrote:Mislim da ako ovi danas u Francuskoj sjebu nešto u onom "fantastičnom eksperimentu" sa najvećim akceleratorom čestica, sva naša pitanja i dileme više neće biti važni.
Zato, odoh u krevet, ne znam kad počinju, ali bilo bi super da sve to odrade do mog polaska na posao.
Iskreno, verujem da su to sve gluposti, ali.... :-D

hahahaha,...danas su poceli,...a konacni rezultat slijedi ,...kroz nekoliko dana,...sad su u fazi testiranja,...znate li koliko je ovaj accelerator kostao?,....mislim da negde oko 6-7 miljardi evra,.....


ali bi bilo ludo,..da imas neku crnu rupu u basti,..pa da mozes da skoknes u nju i ides u posjetu na veneru,..ili mars,......

hahaha,.....ja bih bas voleo,..
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: Alkoholizam

Post by Falco »

huh,...btw,...danas igraju i nasi,..>SLO protiv Slovaka,......jedan ---nula .....za nase,............... :rock:
tryin" to be the best of me,...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Eeeeee kad bi se fudbal igrao dva puta po petnaest minuta....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Alkoholizam

Post by Vlado_M »

Kad bi se fudbal igrao dvaput po 15 minuta i ja bih mogao jedno poluvrijeme izgurati bez problema...

Jebase nas Nigeri iz Francuske... Pijan sam kao majka. Nesto me sere na kladzi posljednjih dana. Vodim evidenciju 22 dana, u plusu sam oko 1500 KM. Ako Meksiko dobije veceras, bice to bliyu 2000... To je jos premalo u odnosu na dugove koje imam.

No jebes ga... Bitno je da nas crna rupa nije progurala.

Zona, sta bi sa sreckom "|"|}{+_)( + (ne mogu na ovoj tasaturi da nadjem upitnik)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Ti si onda u opasnoj formi, pa ni Pantelić nije trčao više.
Ja sa svojih 110 kg ne bih izdržao ni da se igra 15 sekundi.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Alkoholizam

Post by Zona Sumraka »

ja jedini logican razlog za trcanje vidim u recimo bjezanju od necega...
Zona, sta bi sa sreckom
nista brate, jos sljakam...veceras igra mega giga lutrija...samo, ako me pamcenje dobro sluzi, postoji neko odredjeno vrijeme do kojeg mozes da uplatis...hmm...
mada, kakve su prilike zaglavicu u saobracaju...ili ce me neka infektivna bolest naprasno strefit'...nesto u tom fazonu uglavnom...

e, al' kupicu je samo da ti dokazem da ipak postoji nada :-D ...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Alkoholizam

Post by Zona Sumraka »

ok, znaci ne samo da nisam uplatila, nego sutra moram na sahranu...katastrofa...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

E jebi ga, što sam stariji te mi stvari sve teže padaju.
Post Reply