Alkoholizam

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Alkoholizam

Post by paramparcad »

Sagitarius wrote:Eto,sad si i ujak.Čestitam.
hmmm...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Alkoholizam

Post by Sagitarius »

A šta tebe muči?
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Četiri dana nisam okusio alkohol. Zvuči strašno to što ovoliko dugo nisam bio čist, pa skoro petnaest godina, možda i više, ko zna????
Glava me boli koliko sam čist. Noge mi cupkaju kao da igram kolce, ali sve u svemu, nije loše.
Mada prvi dan je bilo strava, mislio sam da umirem, ali kako i ne kada sam popio omanje jezero alkohola u poslednjih deset dana.
Jetra mi je otekla, stomak mi je bio toliko naduvan da me je gušio, usne pomodrele.... Dobro nisam završio u bolnici. Mrzim doktore.
E sad, nije da ja neću ponovo piti, ali trudiću se da pijem, a ne da žderem, biće bolje i za moj ionako hronično prazan džep.
Pozdrav.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Alkoholizam

Post by Vlado_M »

Meni se desilo da sam se u nedjelju otresao u deset sati ujutro, nisam stigao ni tiket da sastavim... Okej, bila je specificna situacija, kriticna masa budala se rano formirala na jutarnjoj kafi i bilo je samo pitanje minute kad ce neko predloyiti alkohol. Juce sam se probudio totalno sjeban. Jebote, nisam mogao da vjerujem, sav sam pocrnio, naduo se i izoblicio od cuge.

Pitam se sta bi tek bilo kad se ne bih bavio sportom.

Kontam da je i za tebe i za mene jedino pravo rjesenje da nikako ne pijemo. Mislim, ovo je cisto teorijsko razglabanje :)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Mislim da ako ovi danas u Francuskoj sjebu nešto u onom "fantastičnom eksperimentu" sa najvećim akceleratorom čestica, sva naša pitanja i dileme više neće biti važni.
Zato, odoh u krevet, ne znam kad počinju, ali bilo bi super da sve to odrade do mog polaska na posao.
Iskreno, verujem da su to sve gluposti, ali.... :-D
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Alkoholizam

Post by Zona Sumraka »

E jbte citala sam o tome prije neki dan...pa jel' to veceras?...fak, odosmo mi svi u pizdu materinu...e al' ne kapiram na kom principu to radi...mislim ako je ubrzavanje cestica, cestica cega?...kao sudaranjem protona i antiprotona...ali cega?...koliko znam, po njihovim pretpostavkama big bang je nastao kombinacijom ogromne energije, pritiska i temperature, znaci tu ne bi trebalo da bude bilo kakvih cestica u kalkulaciji...ili ja nesto nisam povezala...ma daj, i ta sva teorija pada u vodu kada ne mogu da objasne pocetak...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Nemam pojma, uglavnom slabo je to medijski propraćeno. Navodno, ovaj ekspriment bi trebao da nam pojasni nastanak kosmosa.
Da, u pitanju su sudari protona. U svakom slučaju, za par minuta će sve biti jasno. Po srednjeevropskom vremenu eksperiment počinje u devet sati.
Najjače pitanje na Yahoo Answers je bilo, "A hoće li nas to boleti?".
Bilo kako bilo, videćemo, ili možda nećemo.
Zadnjih dana sam baš paranoičan, verovatno zbog apstinencije. :-D
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

http://en.wikipedia.org/wiki/Large_Hadron_Collider
Tu je navodno "sve" objašnjeno.
A ovde je LIVE ACT.
http://webcast.cern.ch/index.html
S tim što je koliko ja kapiram prezauzet server.
Izgleda da je mnogo nas - paranoika.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Propade mi ideja da sve nestane, pa i moji poroci, zajedno sa mnom. No, ima fore do 2028. godine. Ovo je tek početak eksperimenta.

A sad, stari dobri Ed Wood.
http://video.google.com/videoplay?docid ... 9656489183
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Alkoholizam

Post by Vlado_M »

Ne mogu da vjerujem da se neko moze naloziti da bi taj usrani eksperiment mogao sjebati planetu Zemlju i to... Sve su to prenapuhana sranja jebenih americkih medija. Sanse da se u sred Svajcarske stvori Crna rupa i sve nas proguta zajedno sa nasim porocima i fekalijama i snovima i dugovima su jednake onim da Zona dobije na lutriji...

Sto se mene tice, imao sam strahovito naporan dan na poslu, ali sad je sve zavrseno i suncan je dan i veceras igramo protiv Francuza i nesto mi sapuce u lijevo uho da cu da se napijem... kao svinja.
Post Reply