Alkoholizam

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by joesspappa »

Mozda da kazes da si se zbog sinocneg iskustva ushinuo u donjim extremitetima... :) Sad moras da sredi utiske i poneku ladnu oblogu... hahaha
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

hahahahahah, to bi bilo super... mada, odlepili bi. I ovako su na ivici da me oteraju u p.m.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Ubiće me Rubinštajn (za neupućene, Vinjak-Rubin)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WZ88oTITMoM[/youtube]
Kakav je to trip, sediš sam za kompom, postuješ na nekom .ba forumu i oduševljavaš se toplinom koja polazi od glave ka dole.
Malo sam u bedaku, devojka mi je otišla na more, jadransko, a ja sam ovde i ispijam vinjozu i pitam se, da li ja nju uopšte volim???? Ma volim je, valjda!!! Glup sam što i ja nisam otišao, mada mi se ovako pijanom čini da nisam pogrešio, ali, to su čuvene alk-junk fore, ma ok je, sve je sranje sem ovog divnog momenta topline. UH, serem, sere, ser, se, s, sssssssssssssššššššššššššššššššššš.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Alkoholizam

Post by Sagitarius »

Kad nisi na junku,onda si na šanku...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Hm, pa moglo bi se reći, mada mislim da sam se po prilici porpavio. Ova flaša Rubinštajna je poklon, a ja ne volim da mi se takvi pokloni dugo rastežu. Danas sam završio sa njom. :-D
Sad razmišljam o dobrom izgovoru za ne otići na posao sutra, imam pun k. privatnih obaveza, poslova koji mi stoje, a i razmišljam o naplati dugova, no, nebitno. Idem sad da dremnem, pa se budim oko pola tri da gledam tenis i tako to, na programu je veliki srpsko-hrvatski dvoboj. Trebalo bi da bude ok.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Alkoholizam

Post by Sagitarius »

razmišljam o naplati dugova, no, nebitno. Idem sad da dremnem, pa se budim oko pola tri da gledam tenis i tako to, na programu je veliki srpsko-hrvatski dvoboj. Trebalo bi da bude ok.
Utjerivač :D
Ne stoji ti nekako :D :D :D

Zajebana je boca.Fino zamuti onu tugu iza horsa.Još kad skužiš da je piva lijek za mamurluk,nigdje kraja...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Ma sve sam, samo nisam uterivač. :D
Nego me nervira što se razbijam od posla, a kad treba da se plati, e onda zažalim što nisam neki agresivni baja.
Mada, ok, danas imam super priču, naime, mojoj seki je pukao vodenjak i otišla je da se porodi, jeeeee.
Užasno sam srećan zbog toga, neispavan sam, ali srećan. Jebo me tenis, dobro se nisu tukli četiri sata.
Pozdrav.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

E plače mi se, od sreće, porodila mi se sestra. Sve je Ok, u jebem ti lebac koji flash.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Alkoholizam

Post by bojanol »

Ma fuck, jako, jako sam sre'an.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Alkoholizam

Post by Sagitarius »

Eto,sad si i ujak.Čestitam.
Post Reply