Moja borba

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

Viktor89

Re: Moja borba

Post by Viktor89 »

Isto je. Ništa manje zlo.

Str kako je?
StopBup

Post by StopBup »

U osnovi, nema nikakve razlike između alkoholizma i narkomanije. Jedno i drugo su došli kao posledica psihološkog, socijalnog, ili jednog i drugog problema koji je osoba imala i pre zavisnosti.
Za izbavljenje, potrebno je sebe promeniti, velikim delom ponovo se izgraditi, kako bi došlo do trajnog rešenja.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Str

Post by Str »

Borba saborci.Nekad me uhvati kriza za alkoholom a nekad mi je tako drago što ne pijem i čini mi se da mi se otvaraju novi horizonti kao da se na momente probudim ali zaista.Za sada posao i teretana i sednem u neki kafić na kafu ili sok.Nisam baš zadovoljan celokupnim stanjem ali borim se da mi bude bolje.

Opis jedne krize:

Subotom mi dođe da odem ujutru na pijacu da popijem nešto u birtijama tamo, pa da kupim nešto od namirnica i flašu rakije, onda kući da pijuckam ceo dan,spremim nešto za jelo,slušam muziku i da mi dolazi društvo.
Markana

Post by Markana »

StopBup wrote: Thu Nov 18, 2021 11:40 am U osnovi, nema nikakve razlike između alkoholizma i narkomanije. Jedno i drugo su došli kao posledica psihološkog, socijalnog, ili jednog i drugog problema koji je osoba imala i pre zavisnosti.
Za izbavljenje, potrebno je sebe promeniti, velikim delom ponovo se izgraditi, kako bi došlo do trajnog rešenja.
Kako na ovakvom forumu nema odmah smajli BRAVO 👏

Registrovala sam se da bih dala podrsku, a dosla na forum da bih pitala, procitala... ...
Svaki pocetak je tezak, ima li vas kao podrske? Nov pocetak je jos tezi, ali i te kako se moze.
Ja resena da uspem, za nas dvoje 💞
Str, sta si radio prethodna dva dana? Pisi, dalje inspirisi 👍
Post Reply