SAVET, PLEASE??

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

SAVET, PLEASE??

Post by viola »

Cao svima, meni se desilo nesto skroz glupo, i mislim da jedino ovde mogu da dobijem koristan savet... Ovog leta sam na moru upoznala nekog klinca (blam me je da vam kazem koliko je mladji od mene, ali verujete mi na rec da je mnoooogo mladji...) i sve u svemu, mali se zaljubio u mene (na srecu nije iz Srbije, tako da nismo blizu) i ja sam taman odlucila da ga skroz takticno otkacim, kada mi je poslao mejl u kome mi kaze da vec 5 godina koristi marihuanu svaki dan, i da je prvi put prestao kada me je upoznao?!!! I sad, ne znam sta da radim, i uopste mi nije jasno kako sam se uvalila u sve ovo, a jos manje kako da se izvadim? Mislim, ne znam sta bih radila da mali iskoristi to kao izgovor da predje na teze droge! :roll: Sve u svemu - uzas, pa ako neko ima ideju sta je najbolje da radim....................................... Pozdrav, Viola
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Mislim da laskas sebi.

Poz.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

haha fakat
koja je poenta ovog posta?
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ma, otkači ti to!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh ma mali je bezze skroz. Jebesh to Viola. Nadji sebi nekog finog starijeg momka. I to za travu nema veze s vezom. slobodno blokiraj njegove e maile.....
ZOna sumraka....gdje si u usa?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Ne, to definitivno može samo meni da se desi... :roll: Najcrnje je sto ja uglavnom i imam starije momke, i ovo je bio prvi izlet u mlade generacije i mislim, poslednji. Ali opet nekako osećam potrebu da mu pomognem, jer kaže da je prvi put preskocio jedan dan da ne uzme travu kada smo se upoznali!? Užas! Iskreno, da je kojim čudom u srbiji, ja bih otišla kod njegove mame i insistirala da svi lepo odu negde na terapiju dok nije kasno. Ali, toliko mi je cela situacija i glupa i smeshna i ne znam ni sama, da sam to morala sa nekim da podelim. Ne odgovaram mu na mejl, i za sada nemam pojma da li je dobro da presecem skroz komunikaciju nakon sto mi se dete lepo ispovedilo da je zavisnik! Bash glupo... :roll:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da li je dobro???i vishe nego dobro draga.....
ne ulazi u belaj kad vec ne morash.vjeruj mi...ne treba ti to. a on ce biti ok. vidio je jebi ga sponzora u tebi....finansijskog. ne brini ti o njemu....
imash svoj zivot-zivi ga!
daj ba...budi pametna...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Ma kakvog crnog sponzora, mali je iz inostranstva, otac mu ima neku jaku firmu, moze on meni da bude sponzor ako odlucim da se drogiram! :o Mada, to je valjda i problem kada je neko dete bogato, lakse ga uvuku u sve to. On ima neka dva druga parazita od kojih me jedan podseca na pacova, a drugi me ne podseca ni na sta, potpuno mi je nevidljiv, koji su siromashniji od njega i koliko sam ja shvatila, koriste ga zbog novca. Vidi im se na licu :twisted: !
Toliko o tome, valjda ce biti o.k., ja ne mogu da mu pomognem, to me najvishe i nervira... :(
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Fakat, dobro ti Kate kaze.OTKACI BA TOOOO!!!
To je stara FOLUSKA BA!!!
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Niti si mu ti mama da te grize savest, niti je on toliko mali kada zna da zapali dzoint. narkomani uvek imaju opravdanja i razloge zasto uzimaju gudru, kazes jedan dan pauze...hm.

Daj, ne treba ti to u zivotu.

POZZ
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Post Reply