srce ce mi prepuci.....

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

lizard king
Posts: 20
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:33 pm
Location: moj mali grad
Contact:

PO JUTRU SE DAN POZNAJE

Post by lizard king »

lost soul wrote:uf.... kakav je ovo uzdah bio... kao prvo hvala vam sto pisete i sto mi na neki nacin ukazujete kako i sta dalje ciniti ali svemu ovome pre ili kasnije mora doci kraj(mislim na nasu vezu). ja vise nemam snage da se svakodnevno budim sa pitanjem da li je on uzeo,hoce li i sl. muka mi je vise od toga.
inace SUNRISE tebi posebno hvala na ovome sto si rekla da ste jako dobri glumci... on izgleda da jeste...
u pocetku je sve bilo ok da ne kazem savrseno. ja sam se stalno povodila cinjenicom da on nije bio dugo na tim sranjima(sve zajedno oko 6-7 meseci) i mislila sam da posle mu posle lecenja NA KOJE JE SAM OTISAO NIKADA VISE NECE POMISLITI NA DOP. e izgleda da sam se prevarila. ali nije mi jasno kako to da posle dve godine opet pocne sa tim? ON je jako inteligentan,pazljiv i nezan ali ono sto sam primetila za sve ovo vreme jeste da ponekad ume da slaze. jedno kaze a uradi drugo. a ja laz ne podnosim. prosle nedelje sam ja nasrnula na njega sa izlivima besa i od tada smo se videli samo jednom(i to je nepozvan dosao kod mene na rodjendan i doneo mi ruzu i poklon). i opet se pravdao kako on to ne radi,kako ce poceti da pije blokatore ZBOG MENE i jos mnostvo slicnih izgovora. ja sam i dalje duboko u sebi raspolozena da pokusamo ponovo ali verujte da bi to bilo vec milioniti put. osecam da ne bih mogla vise.
kako je moguce da uradimo test i da je negativan?
a ruke nekako kao izbodene(inace on kaze da ih je na poslu izgrebao ili sta vec)?
plate nema?
a sve je kao super i nema nikakvih problema?
ja bih najvise volela da mogu da ga uhvatim ako to radi ali ne znam kako i na koji nacin?
a ono sto ste pomenulli-razgovarajte,razgovarajte.... od toga me usta zabolese a on po starom-ja to ne radim,nemam nikakve veze sa tim,sta ti je,necu vise da upropastavam stvari jer sam iovako sve pokvario .......
ja vise nemam reci.
ono sto mogu da kazem jeste da bih volela ako neko moze,hoce,raspolozen mi je da mi kaze jos nesto vise o znacima,kako ga uhvatiti....
ili sta vec....
hvala svima od srca na podrsci i savetima.
NE VIDI DATUM..NEBITNO
PROBAJ DA GA ZADRZIS POLA SATA KRAJ SEBE KAD SE PROBUDI !!!
AKO SE NE IZGUBI U WC ILI NEGDJE NA 10tak MIN..CIST JE...
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Zvucacu potpuno glupo,ali posto tako malo znam o svemu, molila bih da mi objasnite to sa wc-om posle ustajanja.
lost soul
Posts: 3
Joined: Fri May 19, 2006 8:09 pm

Post by lost soul »

e pa ljudi evo mene opet posle dužeg perida. iako mi se cinilo da ce i ovaj put moje srce biti slomljeno-iz meni jos uvek neznatog razloga dogodilo se cudo.
cudo......
moj sada vec bivsi momak zbog koga sam se ja eto igrom slucaja nasla ovde ne da se poceo ponovo drogirati-nego se gospodin puca vec duze vreme...
e pa to cudo je da se ja nisam previse potresla tom cinjenicom i tim saznanjem naravno i da sam na neki nacin opet ostala ista prema sebi,a pod tim mislim da jednostavno nisam ispunila ono sto sam zacratala u svojoj glavi u trenutku kada sam pocela da se zabavljam sa njim-a to je prevashodno da mu pomognem i da pocne zivot ponovo. verujte da nije lako ostaviti sve prijatelje,poznanike,ljude sa kojima sam se druzila citav svoj zivot samo da bi se u potpunosti posvetila njemu i njegovom izbavljenju iz sveta tame i strahota......
medjutim ja sam od njega dobila samo jos jedan sut u glavu i to je sve.
i sta vise reci sem ovoga-
SA NJIM I NJEMU SLICNIMA NIKADA VISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nadam se da ovom recenicom necu nekoga povrediti ali to je moje generalno misljenje jer znate onu staru-koga jednom zmija ujede i gustera se plasi!!!!!!!!!
sada vas pozdravljam i zelim vam svima sve najbolje i sto vise smeha i radosti u zivotu!!!!!!! :wink:
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

:)

Post by manson »

Vala svaka cast!
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

Svaka čast i od mene!!!!!!

pozz
Post Reply