Help

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Ohoo, izbjeglica nam se vratila :lol: , pa sreco kako se ti nama provede ? Hajd malo pisi, ispovijest ti ceka i lijepih stvari, da je malo popunis.

Cmokic za vas dvije vodolijice PDT_Love_23
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ispovest ce malo da se strpi.hehehehehehe,polako da iscitam sve da vidim sta se desava,samo polako,a izbeglica se vratila o da da da vratila se svojoj spirit da je maltretira :-D a koga cu ako nju necu :twisted: ?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

A jooooj, i mi smo je neki dan izmaltretirali sa onim dc++ , mislim da joj je pozlilo od nas, mene bilo stid naredna dva dana da joj se javim :lol: :lol: .
A naravno, ti imas puno pravo , mi blizanci volimo izazove :D
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

hahahahaha cuj da je maltretira. Dinela....nemoj samo da nam se sekira nasa gaga Spirit. Uhhhh tesko je biti majka. A da ti odgovorim na tvoje pitanje od neki dan....sin mi se zove Kenan i u julu ce mu punih 5. Nego skrenula Voda sa teme totalno. Pozdravljam vas sve....maksuz cmokic Dineli ;-)
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

dinela wrote:A jooooj, i mi smo je neki dan izmaltretirali sa onim dc++ , mislim da joj je pozlilo od nas, mene bilo stid naredna dva dana da joj se javim :lol: :lol: .
A naravno, ti imas puno pravo , mi blizanci volimo izazove :D
Ma nije valjda da te je bilo stid :smt043

E moja Dinelice, posto si blizanac kao i ja, onda ce ti valjda biti jasno, da jednog blizanca ne moze ama bas niko da izmaltretira, sem ako to on sam nece. A sto se tice izazova, eeeeeeee to je vec posebna prica...

Inace emisiju sam sredila i ponovo okcila ima 540 MB, pa izvolte na DC++, ko voli nek izvoli :lol:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ja čekam da mi Avdija dođe, pa da ja njega izmaltretiram. Ja to ništa ne kontam, a baš mi se gleda.
Hvala Spirit :smt045

Pozdrav,

Sanela
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Za pocetak, Sanela, imas li neku varijantu DC++ programa (DC++. DC Strong, PerWebDC ...)? Ako nemas, javi da ti posaljemo.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Erineja wrote:Za pocetak, Sanela, imas li neku varijantu DC++ programa (DC++. DC Strong, PerWebDC ...)? Ako nemas, javi da ti posaljemo.
Erineja, hvala. Ali, obzirom da Avdija radi u Telecomu, on ima brzu konekciju, pa ce on to i brzo skinuti i neće se napatiti kao što bih ja. :) Šta ću ja kad sam plavuša :oops: Ja inače nisam ni čula ni za jedan od programa koje si navela. A imam i Linux OS. Tako da...

Hvala još jednom.

Pozdrav tebi i DA, Spirit i zvrky !

Sanela
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

hahaha Sanelice...nisam ja plava pa nemogu da skontam. Sad jesam li toliko glupa ili jednostavno ne funkcionisem jer misli (mozak) je u Sarajevu a tijelo u Americi...Ma veze nemam

GUBIM SE U PROSTORU I VREMENU!!!
User avatar
Tea
Posts: 14
Joined: Thu Mar 09, 2006 1:15 pm

Post by Tea »

Baki, eto samo da ti kazem da razumijem... ima ljudi koju isto to prozivljavaju... istu pricu, iste osjecaje...
Nitko mu ne moze pomoci doli njega samoga... Kad to shvati bit ce na pravom putu... A to je tesko shvatit kad ti droga znaci sve...i kako da onda ju odbacis kad ti je ona sad najveca ljubav... kad je nema i kad je trebas tada za tebe ne postoji ni mama, ni tata, ni cura, ni zena... samo ona...
Tesko je to za shvatit.. znam... ne mogu ni ja to razumijeti...
Al procitala sam jednu ljepu recenicu... Ima nesto sto je puno vece i puno ljepse od droge.. zaista ima...
Post Reply