Završena agonija...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Završena agonija...

Post by Caty »

To cesanje je tipicno kada se uzima heroin ja sam imala skroz izgrebane noge dole kod gleznjeva koliko sam se cesala, suzene su zenice to je onako najjasniji znak, a beonjace su zuckaste a ne bele, drhtanje ruku takodje kod tezih slučajeva je cesta pojava.... zelja za slatkisima je ogromna i mnogi dobiju secer i epilepsiju u toku svog drogiranja i razne druge bolesti, narusava se citavo zdravlje tako da ako se nije predozirao nesto od toga ga je zadesilo mozda.. moj bivsi drug i decko, dobio secer i epilepsiju, hepatitis c, prosirene vene na nogama koje je morao da operise, ne mofu ni da se serim kakve je sve uzasne zdravstvene probleme imao sa svojih nepunih 30god! Hvala bogu kad je izgubio i roditelje i sve prijatelje i porodicu i stan prodao, otisao je u komunu jer nije imao gde i sad je zdrav koliko je to moguće. Mislim ne drogira se vise!
missy123
Posts: 13
Joined: Fri Aug 11, 2017 10:26 pm

Re: Završena agonija...

Post by missy123 »

Zena je znala za koku, to sigurno znam, ja sam to saznala tek kasnije, kad sam se udala mi je muz rekao da zna da je tokom studiranja smrkao! Iskreno, svi se pitamo kako nismo znali?! Kako nam je moglo promaći sve to?! Ne znam! Uzasno je živjeti s tim da smo mozda mogli zaključiti i povezati neke stvari, a nismo! Mislim da nisu roditelji primijetili jer je premalo vremena boravio kod kuce, svi su puno radili, a svekrva - mama kao mama- priznala da mu je potajice davala i novce.
Svekar se osjeća jako lose, kao i svi mi! Stalno se pitamo sto smo drugačije trebali, al uzalud je sve sad.

Ne mogu napisati kako je umro, policijska istraga je u tijeku, imao je strašnu smrt, žalost do bola! Čekaju se jos i nalazi obdukcije, sve je to vrlo svježe...

Najvise je zao roditeljima sto nisu slušali moja upozorenja i reagirali na prvu kad sam im rekla sto mislim...

Uzas
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Završena agonija...

Post by Caty »

Mogu misliti kako je svima tesko, a to se desilo tako iznenada, jos mlad covek.. velika steta! Pa kada je umro,ja sam razumela da se to dogodilo pre 3god, nesto sam pomesala. Ko ga je nasao, je li ziveo sam, da li su zaključili da je umro zbog velike kolicine droge ili od neke bolesti?! Bas mi je zao, kp zna kroz kakve muke je prolazio a jos ako je umro sam bez ikoga.. tužno, jako tuzno :( i veliki sok za roditelje. Steta sto se ta agonija nije okoncala na lepsi nacin, izlecenjem, a ne tako. Samo se pitam sve vreme ZASTO NIJE NESTO REKAO?! A jos si mu poslednji put kad ste se videli rekla da ih pita za pomoc, da li je tada razumeo da ti znas o cemu je rec?!
missy123
Posts: 13
Joined: Fri Aug 11, 2017 10:26 pm

Re: Završena agonija...

Post by missy123 »

Mjesec dana je proslo od njegove smrti. Zbog tijeka policijske istrage ne mogu reci nista o njegovoj smrti jer se okolnosti jos utvrđuju, bio je u sumnjivom drustvu nama nepoznatih ljudi koji su njega dugo poznavali, a mi njih nismo...
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Završena agonija...

Post by Caty »

Strasno, pa vi jos ništa ne znate!!!nadam se da ce se sve uskoro rešiti i da cete bar saznati razlog smrti :?: :!:
Drzite se missy, i vi i muz i njegova porodica, a tek dete.... Strasno! Javite kad bude nekih novosti! I moje iskreno saučešće.
missy123
Posts: 13
Joined: Fri Aug 11, 2017 10:26 pm

Re: Završena agonija...

Post by missy123 »

Hvala na odgovoru i viđenju svega. Lp
Post Reply