molim za pomoc

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Aneli
Posts: 24
Joined: Mon May 18, 2015 9:09 pm

Re: molim za pomoc

Post by Aneli »

hvala puno na savjetu sutra cu da kupim odma test, ali ovaj sto sam nasla je samo za 5 droga
moram vidit taj drugi sto je za deset
Aneli
Posts: 24
Joined: Mon May 18, 2015 9:09 pm

Re: molim za pomoc

Post by Aneli »

neki dan mi sam govori da kupim test ako mu nevjerujem :?
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: molim za pomoc

Post by dzankoza »

upravo to i uradi. ali uzmi onaj na 10 vrsta droge. i nemoj da mu verujes na rec
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: molim za pomoc

Post by dzankoza »

i taj od 5 je ok bitno je da ima na opijate tj heroin
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: molim za pomoc

Post by Hemfri »

dzankoza-ajd u 50 marke da se dragi od aneli radi dopom,sve manje sumnjam da gresim,mada ko zna,jel prihvatas opkladu kolega dzankoza?

(daaajte ljudi ,pa ovo sto Aneli opisuje je SKOLSKI PRIMER osobe koja je napravila recidiv-povratak drogiranju)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: molim za pomoc

Post by dzankoza »

MNOGO JE KUME :D
Dop na prvom mestu i ko zna sta jos. ja znam po sebi mene nista drugo nije interesovalo kakvo belo i kakva sranja.
Jos mu trodone nasla. Dobro si rekao skolski primer, onako za udzbenik.
Aneli
Posts: 24
Joined: Mon May 18, 2015 9:09 pm

Re: molim za pomoc

Post by Aneli »

Hemfri i ja mislin da negrijesis narucila sam test sutra bi trebao biti tu. Juce sam vidjela malo samo je ostalo tramadola u flasici a danas ga nema nikako u njegovoj tasni. I danas kad sam dosla s posla lezao je nikakav kaze grlo ga boli i onda je otiso na poso u nocnu smjenu. Jutros kad je dosao s posla i legao da spava toliko se cesao u snu i nesto dize ruke radi s rukama skroz cudno..jel i to moze biti od tog.da napomenem uz to i pije antidepresiv citalopram ali to vec godinu pije i nisam jos vidjela da se ovako cese u snu itd
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: molim za pomoc

Post by dzankoza »

sigurno ti je tesko da to prihvatis ali budi sigurna da se opet drogira.Ako zivis sa njim znas njegovo ponasanje. Nije recidiv toliko strasan svakome se desi samo netreba da dozvolite da to predugo traje. svako novo skidanje je teze i duze traje
Aneli
Posts: 24
Joined: Mon May 18, 2015 9:09 pm

Re: molim za pomoc

Post by Aneli »

Dzankoza samo da te pitam jeli stucanje isto neki simptom jer evo dva jutra dolazi s posla i stuca? Mislim da sam negdje citala da je to u pocetnoj fazi drogiranja? Neznam sta da kazem jer ako bec dugo koristi onda ce se tesko skinuti?a ja neznam imam li snage da se opet borim jer nase djete treba da ima zdravu buducnost a s druge strane zao mi ga neznam kako dalje
Aneli
Posts: 24
Joined: Mon May 18, 2015 9:09 pm

Re: molim za pomoc

Post by Aneli »

Molim za brzi odgovor ovako, uzela sam test na 5 droga ali nigdje nepise heroin nego pise morfin jel to spada u to?i mozetel mi reci da je najbolje da mu uradim test mislim da nebude neraspolozen?
Post Reply