Treba mi savjet hitno

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
hiperaktivnasanjarka
Posts: 7
Joined: Wed Oct 24, 2012 12:34 pm

Re: Treba mi savjet hitno

Post by hiperaktivnasanjarka »

Ola ! Upadam ,istina nepozvana ali....
Možda ću nekog povrijedit ovim postom (nije mi to namjera ) al nekako me svrbi jezik da kažem šta mislim... :lol:
Ivana26 , djevojko bjež,bjež koliko te noge nose..
Neznam da li si čitala ovdje ispovjesti nekadašnjih narkomana danas fajtera u punom smislu te riječi..
Većina ljudi ovdje prošla je pakao ,njihove porodice također.Biti suovisnik,sudionik jednog takvog života nimalo nije fora i nije nešto kroz što želiš proći. Ako želiš biti uz nekog u tim trenucima onda stani čvrsto i ne njonjaj ,postavi granice između realnog i osjećajnog.
pozzzz
Negrickaj kao miš dane....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Treba mi savjet hitno

Post by sanela »

hiperaktivnasanjarka wrote: Ivana26 , djevojko bjež,bjež koliko te noge nose..
Ako želiš biti uz nekog u tim trenucima onda stani čvrsto i ne njonjaj ,postavi granice između realnog i osjećajnog.
pozzzz
Potpisujem.
ivana26
Posts: 24
Joined: Sat Jul 06, 2013 4:40 am

Re: Treba mi savjet hitno

Post by ivana26 »

Javio mi se nakon mjeseci i mjeseci prvi puta. Eto
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Treba mi savjet hitno

Post by W.White29 »

i dosao je kod mene u stan povukao crtu speeda i zaspao u roku minute.
E ovo prvi put cujem,uzeo sam spid 2-3 puta na partijima samo da me drzi da mi glava ne pada od silnog alkohola,pa opet dodjem kuci u jutarnjim casovima i nema sile oka sklopit uhvatim ko budala radit sklekove.Ma kakav,a to sto sam uzimao crtica ma nema je sta vidjet ko nokat.
Post Reply