Zobin

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
ava84
Posts: 1
Joined: Wed Apr 10, 2013 7:14 pm

Zobin

Post by ava84 »

Saznala sam posle 6 godina za heroin...Tesi me sto vidim da nisam jedini slucaj...Kad god bih nesto posumnjala njegovi i on bi me ubedjivali da ima problem sa lekovima,da se na njih navukao a lekove je prepisao lekar zbog stresa,visokog pritiska itd,itd...Sada vidim da svaki raskid je bio zbog heroina a ne zbog drustva,druge devojke,ni tad nije imalo logike...zato sto je u medjuvremenu bio divan....odnosno i to je sada pitanje...sta je bilo stvarno a sta laz...i posle nekih stvari odlucim da isteram sve na cistac i zavrsim sa tim...i isteram...heroin...sok....otisla sam pre tri meseca....on je sad po manastirima,cula sam da je opet poceo i sada je sklonjen do intervencije kod dr Zobina...Da li ima stvarno nade posle toga za njega?Da li neko ima iskustva?Da li uopste da se zaludjujem posle svih lazi i povredjivanja,ima li svrhe?
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zobin

Post by dina_d »

moje misljenje je da taj odgovor moras sama znati ...niko ne bih bio u pravu kad bih rekao da ima svrhe a isto toliko bi bilo netacno reci da nema svrhe .--sve je individualno ...al jedno znam tesko je dici ruke od nekog ko je bolestan ---u mom slucaju je sin tao da je jos teze ...sami odluciti dali se vrijedi boriti a ovdje a forumu imas puno ljudi koji su uspjeli ..citaj ispovjesti ex narkomana ...meni to pomaze .....pozdrav i sretno
Post Reply