moja ispovjest ...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

I dalje nisam zaboravio vas! Ni gospođu Dinu niti mog druga ovdje... često se pitam kako ste, posebno Dina.... Volio bi da se javite... Nadam se da je sve koliko toliko lakše i bolje... Pišite nam ako možete...
Želim vam sve najbolje od srca iskreno!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

Cao drugari moj sin je cist dobio je od psihikatra lyriku koja mu pomaze kako in kaze uglavnom je kuci nema neku motivaciju al bori se hvala vam svima
User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

e tako mi je drago gospođdo Dina da je vaš sin čist! toliko mi je od srca drago!!!
Vjerujem da će tako i ostati, vi ste veliki borci, posebno vi Dina!
Hvala vam što ste našli vremena i sjetli da nam pišete!

Puno sreće i veselja vam želim od srca iskreno!

Do slijedećeg pisanja, čujemo se. Nastavite nam pisati kada možete.

PUNO POZDRAVA! SVAKO DOBRO! ĆAOOO
vivien1808
Posts: 2
Joined: Fri Jan 05, 2018 12:13 am

Re: moja ispovjest ...

Post by vivien1808 »

Dina dugo se niste javila,kako ste vi i vas sin?
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

Cao Evo vec 2 dana na forumu pokusavam naci pricu jednog ovisnika iz sarajeva koju je sanela kopirala negdje al bas ne mogu da nadjem? Moj sin je cist i ide na grupnu terapiju koja traje dva mjeseca, sljedece swdmice zavrsava, ja sam jako umorna jer radim navece do 11 A ujitro ustajem sa njega odvezem jer möra da daje test mokrace pa tek onda na kurs,,, bilo je svega nervoze al fala bogu bori se i ja sam tu da mu pomognem koliko mogu; dvs puta sam i ja bila sa njim na kursu i jako je bilo poucno puno osjecaja tako da i mi suovosnici treba da ucimo svaki dan nesto novo kako bih na najbolji nacin pomogli i bili prisutni; hvala van sto citate; moj si je dobio odobrenje da se lijeci od hepatit c: jer je Svedska vlada u decembru odlucila dati lijek svima; prije toga u oktobru sam bila u egiptu i sama kupila lijek koji za 3 mjeseca izllijeci hepatit; Taj lijek je jako skup u evropi i skog toga su samo lijecili bas najgore slucajeve; ja znaci imam lijek i nadam se da ima neko jo zeli da nu poklonim pa ako postoji neko u bosni kome treba javite: kazem u bosni jer sam vidjela da se u ostlim djelovima balkana ipak lijeci hepatit pozdrav svika i srecno vam bilo; ja danas punim 48 godina i osjecam da mi je najbolji dio zivota profurao u borbi nadam se da ce borba da prestane te da cu da uzivam malo u zivotu pozdravi dina
User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

Prije svega Sretan rođendan Dinaa (izvininjavam se zbog zakašnjenja)!!! Puno zdravlja, sreće i veselja ti želim od srca!!!
Radujem se što je vaš sin čist i dalje, i borba za bolje i normalnim životom nastavljate, vama Dina svaka čast! Razumijem vas koliko vam je teško...prođe život boreći se...
Ide na boje to mi je drago, samo ne odustajte, ni vi ni posebno vaš sin! NIste Dina profulali najbolje godine, sa 20 ili sa 60 se može vjerujte isto uživati, bitan je duh koji nosimo, a mora biti pozitivan i vesel!!!
Žao mi je stvarno što ste jako umorni, ali ništa ne traje do vijeka, a i vi ste jaka osoba znam, izborit će te!

Želim vam puno sreće i pozitivnosti i sretan rođendan još jednom!!!

Puno vas pozdravljam Dina, i vašeg sina, idrži te!

Pišemo se...pišite nam Dinaa!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

Hvala puno i vama sve najbolje
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

Cao svima odavno nisam bila ..samo kratko cu sa se javim pa ako neko od starih korisnika koji su pratili moju ispovjest i sanela mogu procitati ...sin mi je preselio u svoj stan u Aprilu...dobio jebdijagnozu afektivne sizofrenije uzima medicinu Za panicne napadendepresiju i Za to prvo ...uglavnom idé Na bolje ..danas ce poceti neku praxu 4 SATA u cilju resocijalizscije ...nadam se da CE se drzati ..mada puno je bilo alkohola u ooticaju ...sad se i to malo smirilo jer nema ni novaca a i masa lijekova je pa ga to umori ..trazi se ..moli se Bogu ...ima macu ..eto sad samo Sam Tu Za njega nekad mu nesto pomognem u stanu odnesem neku hranu ..fino prica ..svaki dan se cujemo ...pozdrav svima i nadam se da ste mi dobro i zdravo ❤️
Atomiswave
Posts: 4
Joined: Wed Feb 26, 2020 7:51 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Atomiswave »

Potresna prica, nadam se srecnom kraju.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

Kraj je dosao moj sin se objesio Na psihikatriji 16 aprila u 4 Sata popodne 2021 uzas citam svoju ispovjest i opet bih sve ovo da prolazim samo da mi je ziv 😪💔
Post Reply