moja ispovjest ...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Tamara86 »

Hvala vam, od srca. Takodje zelim vama i vasem sinu sve najbolje, i javite kad se sazna.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

kaze d ima ..dobio je vrijeme kod infektologa …sada u januaru ..vidjecem sta ce biti ..ovo mu bas nije bilo potrebno poslije svih zafrkancija sa njegovom bolescu koju vec ima ..koja je hronicna ..cist je jos uvijek al se jako bojim da s ene vrati..bori s e..trentno je kod kuce jer je izbacen sa onog istraznog jer smo za bozcne praznike bili kod rodjaka i on je popijo dvije case vina ..poslije 20 sati kad sam ga vratila uzeli su mu mokracu i pokazalo se da je pozitivan ..sad je kuci cist al neznam sta ce biti dalje ..pozdravljam sve koji citaju
User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

Biće bolje!!! Borite se, vjerujem da će tome svemu doći kraj i pobjedit borbu!
Eto barem je vaš sin čist ako ništa... Želim vam sve najbolje i ako vam šta žnači, sretna nova godina madaja to ne slavim...
Svako dobro, pišite...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

hvalal mirza nadam se ..vidjecemo ..to se sve moze promjeniti i na bolje i na gore ..nikad se sa ovom bolescu nezna al eto sad za sad je pozitivno i vidjecemo dokle …i tebi sve najbolje i hvala za podrsku
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Tamara86 »

Trebate mu reci, ili vi ili infektolog da mu objasni, da zivot sa hepatitisom, ako se ne drogiras, moze biti koliko- toliko ok, a u danasnje vrijeme postoji i to lijecenje, tako da i to treba da mu bude motivacija da ostane cist, jer na lijecenje primaju samo ciste ljude. Tako je bar ovdje. Shvatam da je to sok, ali dosta narkomana zavrsi sa Hepatitisom, i ne bi nam trebalo biti nesto iznenadjujuce sto ga imamo. Ali nije ni smak svijeta, rjesivo je. Ne dajte se, uz vas smo, i pisite :)
User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

Hvala vam!
Kao što Tamara kaže, rješivo je sve! Svaka bolest i situacija, samo je potrebno ne odustati i strpljena!
Iz mog iskustva, vjera u Boga mi je jako pomogla, u svemu... Čovjek je mirniji, sabraniji...

Biće sve dobro!!! pišite nam, tu smo...
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Tamara86 »

Teta Dina kako ste? Kako je sin? Da li je bio kod infektologa? Javite se kad budete u prilici.
User avatar
Mirza1
Posts: 21
Joined: Sat Aug 27, 2016 5:10 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Mirza1 »

I ja se često zabrinjavam, pitam kako je Dina i njen sin... Nadam se je koliko-toliko dobro, barem malo pozitivno... Čekam svaki dan da nam se javi u nadi pozitivnim vijestima...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: moja ispovjest ...

Post by dina_d »

hvala vam drugari za vasu brigu ..moj sin je bio kod infektologa .sad za sad nece da mu pocne terapiju pa ce opet kod njega na ljeto jer zeli da vidi da s eopet nece poceti drogirati ..moj sin je cekoa vrijeme ovdje u nekoj privremneoj komuni i kad je dobio vrijeme i upiso se tamo je bio onaj lik sto ga je prije 3 godine pretukao ..tako da sma mu reka da izadje jer to bih mu stvaralo nervozu …trenutno je kod kuce jako je dobar samo sto ga puca depresija ..svaki dan proseta ,7 februar ima vrijeem kod psihijatra ..pa cemo vidjeti ..uglavnom je cist redovno daje mokracu sto mi je i njabitnije .bori se ..puno pozdrava i nadam se da ste vi dobro
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: moja ispovjest ...

Post by Tamara86 »

Teta Dina, prvo da vas pozdravim. Da, svaki infektolog ce sacekati, jer ne zeli davati terapiju nekome, ako nije siguran da ce taj neko biti cist, i ostati. Ovde kod nas, ima ljudi, koji su se ocistili, zaljecili hepatitis, i nazalost, ponovo poceli i ponovo ga dobili. Depresivan mora biti, a mozda je trebao ostati u toj privremenoj komuni, bez obzira na tog momka, mozda je trebao da se suoci sa takvim stvarima, mozda bi mu pomoglo. Ali, vazno je da vi na njemu ne primjecujete da se drogira, msm da poslije toliko vremena bi vec i znali, i znate kad je drogiran i kad ne, i drago mi je zbog vas i zbog njega, sto gura dalje. Nedajte se, ja se nadam da ce mu ovo biti poslednje skidanje, i da ce te napokon, moci zivjeti sa njim funkcionalno. Veliki pozdrav :)
Post Reply