Nesanica

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
merima89
Posts: 22
Joined: Thu Jan 03, 2013 7:56 pm

Nesanica

Post by merima89 »

Veceras sam otkrila ovaj forum,registrovala se i pocela da pisem.Ne znam da li neko cita ili nije,ali imam osjecaj da razgovaram sa nekim...olaksava mi patnju!Ovo je prva noc bez njega,kad znam da zasigurno nece doci...slijedeci njegov dolazak ce biti da pokupi svoje stvari!Brinem se,znam da je imao kod sebe robe i da ima novca za jos,znam gdje je otisao kad smo se razisli i znam sta ce da radi veceras...Izabrao je!

Nije ovo prva noc koju provodim budna,ali cini mi se da nikad nije bila gora...San ce me vjerovatno tek poceti hvatati oko 6-7 ujutru...

A gdje je on?Dok se ja sjebajem(izvinjavam se na izrazu,i na onima koji ce mozda doci)brinem,lupam glavom od zid,razmisljam gdje je,kako je,je li "samo pijan" ili je se ponovo nagudro Bog samo zna cim?!?!?On sam,mislim,nema pojma sta sve uzima,kako ce znati kad objerucke prihvati cim god ga "ljudi" pocaste?!Da!Napisala sam LJUDI pod znacima navoda!I ne!Za mene nisu ljudi,ni on ni oni sa njim!

Zasto su "ljudi,a ne ljudi?Sta su?

Znate sta!?

Bezobzirni,sebicni,mazohisticni zombiji!!!!!!!!!Nista vise,nista manje!

Kako moze neko svjesno sebe unistavati?Kako moze neko svjesno ljude koje voli jebati kako god stigne??Kako?Zasto mogu hladno gledati nasu patnju koju oni uzrokuju?Zasto mogu tako hladno i okrutno nase suze ignorisaati?Zasto nas guraju i tjeraju od sebe?

A VOLE NAS!!!!!!!!!

Do djavola kakva je to ljubav?

Veceras kad smo razgovarali,prije nego je odlucio da ce se iseliti zbog mog uslova JA ILI DROGA,rekla sam mu da ga volim.Samo se cinicno nasmijao,kao:"Cuj volis me?!"

Javio se,poslao poruku da me voli...Sta sam mu trebala odgovoriti?Reci mu volim i ja tebe ljubavi?Nisam mogla,nisam zeljela!Odgovorila sam mu ovim rijecima:"Onda znas sta ti ciniti!

Naravno,nije se javljao vise!

Sad ne mogu da zaspim,po koju noc za redom,kao da sam ja na speedu a ne on...

Probija me ona pozanta bol ispod desnih rebara,ali je podnosim,mogu,navikla sam i naucila kako da je suzbijem.Ali bol u dusi,patnju za njim,nju ne mogu...Nemojte me pogresno shvatiti,ne patim za tim da budem sa njim,patim za njegovim zivotom,za osobom koja je nekad bio...Patim za onim likom u kojeg sam se zaljubila prije 7 godina...

Tog lika vise nema.
Zapravo ima!Postoji u mom sjecanju!

Da li ce ikad vise postati realan,stvaran,na dohvat ruke?

Ko zna...
User avatar
Luna_81
Posts: 8
Joined: Sat Aug 10, 2013 5:24 pm
Location: Skoplje

Re: Nesanica

Post by Luna_81 »

Ahhh kako te ja razumem,tocno znam o chemu prichash....u istim sam govnima i ja.
merima89
Posts: 22
Joined: Thu Jan 03, 2013 7:56 pm

Re: Nesanica

Post by merima89 »

Cupaj se iz tih govana kako znas i umijes...nemoj cekati kao ja 2 godine...kad se onda pogledas u ogledao neces sama sebe prepoznati,shvatit ces da umijes vise da se smijes,da se radujes,nisi u stanju da zivis.A zasto?Zbog cega?
Post Reply