molila bih Vašu pomoć nakon detoxa

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
vallh
Posts: 1
Joined: Tue Oct 23, 2012 12:48 am

molila bih Vašu pomoć nakon detoxa

Post by vallh »

najljepši pozdrav svima..
javljam se ustvari zbog jedne rečenice od predivne Dite, rečenice gdje kaže tj.piše da je mislila da ima boljih i lošijih narkomana....e pa ja sam sada u toj fazi, možda i vjerojatno je to jako tužno..
moj dragi dečko , naravno najbolji i najvrijedniji ali i najsenzibilniji čovijek na svijetu:) je bio u komuni u tinejđerskoj dobi od punoljetnosti pa nekih 6 godina, znači oko 3 se drogirao..i nakon 10ak god, malo čak više...se počeo opet zadnjih 5 godina (problemi s ljubavi ali najviše ga je povuklo društvo, zlatna mladež i to..)
i u tih 5 god kojih ga ja nisam poznavala se puno puta pokušao skinuti jer to , tvrdi, mrzi.... (njegova majka isto zna da se puno puta probao i znao po par mj.biti ok...ali nemože sam očito)i zadnji samo 7 mjeseci se mi znamo ali se jako volimo i to malo vremena ne umanjuje našu ljubav...i pokušao je prestati, zimos je prešao na subotex i kad smo se upoznali bio je na 1/4 zbog nas, al se svejedno šutnuo vidjela sam dvije masnice... i tako....nismo ni razvili nažalost još iskren odnos ali gura se....uglavnom, sada je nesretnim slučajem zbog tuče i krađe bicikla u pritvoru (skupa smo to zaje..nismo loši ali bili smo malo glupi i nećemo nikad više) te je taj pritvo tj.zatvor, mislilm čak Bogom dan da se skine i već je 1 mjesec bez toga.. i PITANJE je da li ipak moram s njim kao i sa dugogodišnjim ovisnicima koji baš vole dop, ŠTO njemu treba: godina u komuni ili mu par mjeseci zatvora dobro dođe (užas kako zvuči..) naravno on kaže da mu dop nie više ni na kraj pameti..jer ustvari zna da ga radi tako jadnim a i ja sam stroga i rekla sam da ga neću trpiti nikad više i stjerala sam ga od doma (ali nažalost dala bih mu više prilika) i tad su nas priveli... ma vidim da samo radim tu razliku lošiji i bolji narkomani....i ja bih mu doma nastavila kao s nekom komunom ako bi zatvor pomogao.. ako imate ikakve pomoći bila bih doživotno zahvalna.. lijepi pozdrav, V.
Post Reply