zivot...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

Hvala ti Damjane. Znas kako ja sam takva jer imam srecu pa se duhovnici mole za nas, ali meni je Bog iznad svega tako da ja sam blagoslov dobila i ja cu ga poslusati. Ovo je jedini i poslednji put da cu biti uz njega!Nadam se da ce biti zauvek dobro!
marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

majko hvala i vama, nadam se da ce istrajati,,, znam da blokator samo vreme kupuje.... kupovacemo dok se mora.sada sam rasterecena jer njegovi znaju i novci ogromni nece biti problem. Evo cekam da dodje i uradimo test pa cu se javljati...
marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

uradili smo test i sve je u redu, nema heroina.Sutra idemo po implant i dr je odlucila da ga ne stavimo u subotu vec u ponedeljak. Danas mu je bio najtezi dan, raspadao se od bolova jadan!
marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

danas isto gusto sve ga boli.
marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

on je odlicno, sutra u 1 zakazano stavljanje implanta
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: zivot...

Post by zeleni »

odlično?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: zivot...

Post by ziki »

Zeleni dali si ti pripadnik gej populacije ? Ovo je demokratska drzava i moje pitanje te ne diskriminise na bilo koji nacin, interesuje me iz razloga sto si zensko a korisnicko ime ti je Zeleni, sto moze da bude muskog roda ili mnozina a nikako zenskog roda.
I mnogo puta su ti se novi clanovi obracali u muskom rodu, da bi dobili pojasnjenje posle od starijih clanova da si ti u stvari zensko.
O cemu se radi, i zasto kad te neko oslovi sa brate ili prijatelju ti ne kazes - ja sam zensko, vec nastavljas razgovor kao muskarac ostavljajuci ljude u zabludi da komuniciraju sa muskom osobom?
...
marijaa
Posts: 29
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:15 am

Re: zivot...

Post by marijaa »

odlicno se oseca, mi smo ovu krizu sasvim dobro prosli i bez velike muke, prosto se plasim sto je sve ovako u redu.ne da da se pomene bilo sta sa drogom, gadi mu se svaka pomisao na nju i sta nam je ucinio.!Eto sada se nadam da ce ugradjeni blokator pomoci...pa ako bog da da zavrsi zauvek sa ovim!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: zivot...

Post by zeleni »

ziki wrote:Zeleni dali si ti pripadnik gej populacije ? Ovo je demokratska drzava i moje pitanje te ne diskriminise na bilo koji nacin, interesuje me iz razloga sto si zensko a korisnicko ime ti je Zeleni, sto moze da bude muskog roda ili mnozina a nikako zenskog roda.
I mnogo puta su ti se novi clanovi obracali u muskom rodu, da bi dobili pojasnjenje posle od starijih clanova da si ti u stvari zensko.
O cemu se radi, i zasto kad te neko oslovi sa brate ili prijatelju ti ne kazes - ja sam zensko, vec nastavljas razgovor kao muskarac ostavljajuci ljude u zabludi da komuniciraju sa muskom osobom?

:mrgreen:

ziljavi, stvarno je greota što ne pišeš češće.

taman kad pomislim da ne možeš veću glupost da odvališ, ti me iznova obraduješ :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: zivot...

Post by ziki »

Da da...
Pa dobro nista, samo sam pitao...ono...kao...
Cao Zelenko I love you !
...
Post Reply