manipulacija testerima

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

zagrepcanka wrote:eto me opet...
sad je poceo piti"blokatore"...ali vec prigovara,da mu nije dobro od njih...da citiram danasnje rijeci:sorry dr
Pa normalno da mu nije dobro od te kemije, od toga otrova. kako bi to trebalo bit. Nema šanse da mu bude dobro dok uzima kemiju. Šta moš uopće očekivat da je dobro kada netko uzima kemiju a uz to kao preventivu protiv kemije. apsurd! #!
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

ivica wrote:
zagrepcanka wrote:eto me opet...
sad je poceo piti"blokatore"...ali vec prigovara,da mu nije dobro od njih...da citiram danasnje rijeci:sorry dr
Pa normalno da mu nije dobro od te kemije, od toga otrova. kako bi to trebalo bit. Nema šanse da mu bude dobro dok uzima kemiju. Šta moš uopće očekivat da je dobro kada netko uzima kemiju a uz to kao preventivu protiv kemije. apsurd! #!
pa on uopce ne pije blokatore...samo tako misli...te iste tablete koje dajem njemu i ja uzimam...i nije mi nista...sasvim dobro se osjecam...bolje nego dok ih nisam uzimala!!!
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: manipulacija testerima

Post by sanela »

zagrepcanka wrote:
pa on uopce ne pije blokatore...samo tako misli...te iste tablete koje dajem njemu i ja uzimam...i nije mi nista...sasvim dobro se osjecam...bolje nego dok ih nisam uzimala!!!
Draga moja, fora sa antidepresivima je da se moraju piti duže vrijeme da bi imali efekta. To što tebi pašu ne mora značiti da će i njemu pasati. Davanje antidepresiva na svoju ruku je isto zloupotreba. On treba otići ljekaru i da mu on propiše antidepresive koji mu odgovaraju. To što ga ti varaš sa tabletama je pogrešno.
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

uzas ljudi moji....jucer mu nisam dala da popije nista(ustvari nije htio piti vise)...i evo danas opet recidiv....nemam s kim pricat o ovome,pa tu pisem da olaksam dusu i tijelo...
pukla sam danas...sramim se sama sebe...istukla sam ga ko dijete remenom....ne znam sta mi je doslo...jednostavno se nesto prelomilo u meni...inace nisam nasilna ni agresivna osoba....al izmlatila sam covjeka od skoro 2 metra...eto u takvom je stanju dosao s posla....odbio je opet ici na kliniku i odgodio to za ponedjeljak...ne znam vise sta da radim...
sada sam ga zakljucala u sobu i odlucila da ga vozim na posao i dolazim po njega u firmu...a ostalo vrijeme da ga drzim zakljucanoga....znam i sama da to nije najbolja metoda...ali jednostavno nemam vise ideje...
na izmaku sam snage i zivaca....molim da mi pommogne bilotko sa bilokakvim savjetom....jer NE ZNAM VISE DALJE OVAKO!!!!
djeca placu kada cuju da cu ga ostaviti...ali stvarno ne znam kolko jos mogu ovako...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

Odvedi ti njega na pivo!
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: manipulacija testerima

Post by sanela »

zagrepcanka wrote:uzas ljudi moji....jucer mu nisam dala da popije nista(ustvari nije htio piti vise)...i evo danas opet recidiv....nemam s kim pricat o ovome,pa tu pisem da olaksam dusu i tijelo...
pukla sam danas...sramim se sama sebe...istukla sam ga ko dijete remenom....ne znam sta mi je doslo...jednostavno se nesto prelomilo u meni...inace nisam nasilna ni agresivna osoba....al izmlatila sam covjeka od skoro 2 metra...eto u takvom je stanju dosao s posla....odbio je opet ici na kliniku i odgodio to za ponedjeljak...ne znam vise sta da radim...
sada sam ga zakljucala u sobu i odlucila da ga vozim na posao i dolazim po njega u firmu...a ostalo vrijeme da ga drzim zakljucanoga....znam i sama da to nije najbolja metoda...ali jednostavno nemam vise ideje...
na izmaku sam snage i zivaca....molim da mi pommogne bilotko sa bilokakvim savjetom....jer NE ZNAM VISE DALJE OVAKO!!!!
djeca placu kada cuju da cu ga ostaviti...ali stvarno ne znam kolko jos mogu ovako...
TI sama moraš odlučiti šta ćeš!
Ili ćeš se pomiriti s tim da se drogira ili ćeš otići. To što sad radiš je besmisleno i pogrešno...
Potraži stručnu pomoć ZA SEBE.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: manipulacija testerima

Post by Dedal »

UDRUGA RODITELJA ZAJEDNICA SUSRET
II. Cvjetno naselje 17a, 10000 Zagreb
Tel: 01 6040198
Radno vrijeme: PON, UTO, ČET, PET
08:30-15:30
SRI,
14:00- 19:00
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

Zajednica susret ,a ne udruga roditelja.Šta će nekome udruga roditelja? Ove su gore na drugom katu.
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

Dedal wrote:UDRUGA RODITELJA ZAJEDNICA SUSRET
II. Cvjetno naselje 17a, 10000 Zagreb
Tel: 01 6040198
Radno vrijeme: PON, UTO, ČET, PET
08:30-15:30
SRI,
14:00- 19:00
jel to neko mjesto za obiteljske terapije?
jer napokon smo otisli u grizansku u jedinicu za izvanbolnicko lijecenje...pokazalo se daje problem puno veci,nego sto sam ja mislila...sad sam u jos goroj depresiji...voljela bi da se ukljucimo i u neke grupne terapije...savjetovanja...bilosta....sama ne mogu dalje...a nemam puno ljudi koji bi mogli ovo razumjeti i s kojima bi mogla podijeliti ovo sto i kako se osjecam...
u jednom trenutku mu zelim pomoci...da zajedno prebrodimo to....jer volim ga i stalo mi je previse...al opet u drugom trenutku,samo zelim pobjeci i maknuti se od svega...sto znam da je sebicno...a ja nisam sebicna osoba...i jos sam tu uz njega...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: manipulacija testerima

Post by sanela »

zagrepcanka wrote: jer napokon smo otisli u grizansku u jedinicu za izvanbolnicko lijecenje...pokazalo se daje problem puno veci,nego sto sam ja mislila...sad sam u jos goroj depresiji....
Super što ste otišli potražiti pomoć.
Hvala Bogu što si shvatila veličinu problema.
Post Reply