manipulacija testerima

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

Eto viš,a skužit će još više kada se angažiraju njih dvoje sa trećom osobom i nema tu šta više, razgovorom međusobnim bi trebalo sve isplivat na površinu, stvar je u vremenu da prije ili kasnije dođe do povjerenja. Jednostavno je ,pustit sve niz vodu,pripremit se za najgore,a nadat se dobrim. Sve prije ili poslije pukne,sve.
Ne mora bit u prvom planu odlazak u neku zajednicu,izvanbolničko liječenje ,neke tamo drastične mjere. U prvom planu neka im bude pronalazak osobe kojoj će moći dat povjerenje to može bit i član njihove obitelji ili neka stručna osoba. Neki mozgojebac,pardon prihijatar, zapravo psiholog. Ma može i fratar, zavisi kakva je pizd.. kakav je problem u glavi tog nesretnika.
Tip nosi nešto sa sobom. To ga rajca. To treba izvuć bez prisile.
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

nazalost,morala sam ga odvuc pod prisilom u ambulantu....taj prvi put je prosao katastrofalno...jer ja nisam ocito bila spremna na spoznaju kako ustvari stvari stoje...na kraju smo se posvadjali pred doktoricom i on je otisao...to je bilo u petak....i dogovorili smo se s doktoricom ponovo u ponedeljak,odnosno sutra i sada pristaje na daljenju terapiju...vise ne vicem....pokusavam stalozeno i smireno komunicirati....doduse vise mi to i nije tesko,jer nemam snage za svadju i shvatila sam da nikamo ne vodi...bez obzira kolko kuham u sebi,pokusavam to prikriti na sve moguce nacine...
doktorica je predlozila subotex za terapiju..ispocetka..pa nakon toga reviu...ali citala sam malo tu,da se na te subotexe isto lako razvija ovisnost...pa vise ne znam sta valja,a sta ne...
mislim da je sada najbitnija psihoterapija za oboje...jer i ja sam pukla ko lubenica...
hvala vam svima na pomoci i sto ste mi otvorili oci,da inzistiram na strucnoj pomoci...
sanela s tobom vi jako voljela razgovarati oci u oci...jer mislim da si stvarno strucna osoba za ovo...nadam se da ce se to i desiti,kada dodjem na odmor u sarajevo,posto imamo uplacen aranzman na jahorini koji moramo iskoristiti do 12-og mjeseca...ako to tebi nece biti problem:-)))
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

od sada ja vise nisam suovisnik....slobodna sam zena....koja vise nece imat posla ni sa bivsim ni sadasnjim ovisnicima...hvala ti Boze za snagu i prosvjetljenje...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

nisi nisi , tek sad počinje nevrijeme , samo neznam na kojoj strani ...
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: manipulacija testerima

Post by sanela »

zagrepcanka wrote:od sada ja vise nisam suovisnik....slobodna sam zena....koja vise nece imat posla ni sa bivsim ni sadasnjim ovisnicima...hvala ti Boze za snagu i prosvjetljenje...
:smt023
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: manipulacija testerima

Post by Boban »

sanela wrote:
zagrepcanka wrote:od sada ja vise nisam suovisnik....slobodna sam zena....koja vise nece imat posla ni sa bivsim ni sadasnjim ovisnicima...hvala ti Boze za snagu i prosvjetljenje...
:smt023
Hhahahaha jel te nagovorila Sanela da ga sutnes?hahahahaha
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

eh da ste barem svi bili u pravu...da barem nisam posustala....da sam barem bila cvrsca i prisilila ga na lijecenje.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 od jucer sam nazalost udovica ...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: manipulacija testerima

Post by sanela »

Draga, ti si uradila NAJBOLJE što si mogla.
Na dosta situacija u životu nažalost ne možemo utjecati :(
Žao mi je :(
Uradila si sve što si mogla.
On je odlučio da se ne liječi.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

zagrepcanka wrote:eh da ste barem svi bili u pravu...da barem nisam posustala....da sam barem bila cvrsca i prisilila ga na lijecenje.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 od jucer sam nazalost udovica ...
Pa nisi ga morala ubiti, to se ne smije to nije opravdano. Da li su našli tijelo ili si ga riješila svinjama?
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

ivica wrote:
zagrepcanka wrote:eh da ste barem svi bili u pravu...da barem nisam posustala....da sam barem bila cvrsca i prisilila ga na lijecenje.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 od jucer sam nazalost udovica ...
Pa nisi ga morala ubiti, to se ne smije to nije opravdano. Da li su našli tijelo ili si ga riješila svinjama?
ivice okrutan si,jako.procitaj u 24 sata mozda si bude jasnije.ja sam ta koja ga je jedina htijela spasiti
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
Post Reply