manipulacija testerima

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: manipulacija testerima

Post by ivica »

Okrutna je šala, a ne ja.
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: manipulacija testerima

Post by ziki »

:axe: sali se ivica :finga:
...
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: manipulacija testerima

Post by edy »

zagrepcanka wrote:
ivica wrote:
zagrepcanka wrote:eh da ste barem svi bili u pravu...da barem nisam posustala....da sam barem bila cvrsca i prisilila ga na lijecenje.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 od jucer sam nazalost udovica ...
Pa nisi ga morala ubiti, to se ne smije to nije opravdano. Da li su našli tijelo ili si ga riješila svinjama?
ivice okrutan si,jako.procitaj u 24 sata mozda si bude jasnije.ja sam ta koja ga je jedina htijela spasiti
pa ako zena ne laze ti si bas panjina
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: manipulacija testerima

Post by zagrepcanka »

edy wrote:
pa ako zena ne laze ti si bas panjina
e kamo srece da lazem....to bi u ovom trenutku najvise voljela....da je to laz...nazalost nije :smt022 :smt022 :smt022
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: manipulacija testerima

Post by demijan »

Ceo zivot je okrutan...Ti moras da nastavis dalje,uradila si sve sto si mogla i ne smes sebi nista da prebacujes.Ne smes dozvoliti da upadnes u depresiju...neka se Bog smiluje njegovoj dusi ali ti moras dalje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply