Savet

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
Deniiiii
Posts: 1
Joined: Thu Feb 02, 2012 1:37 pm

Savet

Post by Deniiiii »

Da li je neko bio u Vorobljev klinici,na lecenju? Ako ima takvih molim vas da mi napisete vase misljenje i iskustvo.Podrav!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Savet

Post by sanela »

Imas informacija na forumu, Samo malo potraži.
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Savet

Post by Fela Kuti »

Deniiiii wrote:Da li je neko bio u Vorobljev klinici,na lecenju? Ako ima takvih molim vas da mi napisete vase misljenje i iskustvo.Podrav!
Vidi, ja bih ti sada rekao da je to čisto bacanje para na sranje koje ne pomaže na duže,
da se tamo većinom skidaju nagovoreni ili nekako naterani protiv svoje iskrene volje,
da je potrebno mnogo više želje, volje, muke i vremena da se ostavi to sranje,
ali mogao bi se već sutra naći neko ko će mi se pokenjati na mišljenje, reći kako je
lično on tamo izlečen i kako su procenti izlečenih njihovom metodom izmedju XY i WZ najveći
koji su postignuti u bilo kom vidu lečenja, kako se upravo njihov metod pokazao kao
najdelotvorniji, i kako neće dopustiti da se tako jedna renomirana zdravstvena ustanova
sa renomiranim ruskim doktorima blati, pogotovo što su tu da pomognu a ne da zarade,
a sem toga tamo svi sami idu, evo i on zna bar jednog takvog lično,mada matorci sve plaćaju.
Uostalom, valjda on najbolje zna kako mu je bilo pre i kako mu je sada.
Zato neću ništa reći a ti dobro razmisli o nekom drugom putu.
Sve najbolje...
Post Reply