i meni Vaša pomoć treba ...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by majka NS »

Hvala Vam "sanela" !
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by majka NS »

sanela wrote:
majka NS wrote:
Volela bih da ovo potraje, život je dosta težak i ne mazi, ali kad je s njim sve u redu, sve je nekako lakše...
Ovo je tek početak, dug put je pred nama, šta će biti - videćemo, ali volela bih da ovo potraje... ... ...
Istina.
Želim vam svima puno sreće i da idete naprijed...
Mi smo još uvek DOBRO... idemo napred ... i životne promene se dešavaju...
Kada sam pisala ovaj citat koji je "sanela" izdvojila, "život je težak i ne mazi...", suprug je tog leta ostao bez posla .... kasnije, zdravstveni problemi, blok desne komore srca (jedan od uzroka prevelika količina stresa...), bolest je trajna, i još uvek čekamo na zakazane termine za raznorazne preglede i nalaze, pa kad se sve sakupi, znaćemo šta dalje, do tada pije odredjene lekove ... ... ...
Sin je dobro i čist već godinu i dva meseca, i nadam se da ćemo ići napred..., čini mi se da smo na dobrom putu ...
Dešavaju se i lepe i ružne stvari, kao i svima, u lepim trenucima uživamo, koristimo svaki trenutak za smeh i šalu, a kad se dese ovi drugi, pokušavamo da nadjemo najbolje rešenje... Živimo život kao i mnogi drugi, ali sin ni u jednom od trenutaka, ovakvih i onakvih, nije našao razlog da se "počasti ili ublaži muku"... vreme će pokazati ...
Za sada toliko,
puno pozdrava svima
Zabrinuta mama
Posts: 30
Joined: Sun Nov 18, 2012 1:51 pm

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by Zabrinuta mama »

Drago mi je zbog Vaseg sina. Svim srcem sam uz Vas i zelim vam svima sve najbolje.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by dina_d »

pridruzujem se zeljama za vas bolji zivot ..nadam se da ce sve teci jednim normalnim tokom i da se sin nikada vise nece vratiti na staro ,..sretno vam
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by majka NS »

Draga "Zabrinuta mama" i "dina_d"
Najlepše hvala na iskrenim i lepim željama.
Hvala Vam.
Puno vas pozdravljam i želim vam svako dobro, niste same, čitamo vaše postove...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: i meni Vaša pomoć treba ...

Post by dina_d »

majka ns ..nadam se da ste dobro ..lijep pozdrav
Post Reply