LESINARI

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

LESINARI

Post by saša-ex »

Dragi suovisnici, narkomani, svi koji trazite pomoc... Obracam Vam se povodom cudotvornih pomagaca, koji su se pojavili na forumu i nude pomoc. U pitanju je ruska klinika, engleskog naziva- Sunrise. U moru reklama za lecenje, ovi su me razbesneli, zbog nacina na koji se pojavljuju ovde i nude svoju preskupu pomoc. Nista o samom lecenju, metodama, osim onoga sto se vidi na sajtu...
A ja cu vam objasniti o cemu se radi. U pitanju je jos jedna u nizu "cudotvorna" ruska klinika, koja se otvara na ovim prostorima. Poznati su po tome sto nude brzo i stoprocentno izlecenje. Cijena-sitnica...ne ispod 4000EUR...za mesec dana. Metode su davno poznate na ovim prostorima. Ultra brza detoksikacija, posle red blokatora, red psihostabilizatora, sa minimalnom psihoterapijom. Bas ono, sto u 99.5% slucajeva nece izleciti narkomaniju.
Dakle, ne nasedajte na ovakve gluposti, provrsljajte malo po forumu, videcete sta moze pomoci, a sta je papreno sarlatanstvo.
SAMO CEO ŽIVOT...
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: LESINARI

Post by sheila »

Ne može se greha osloboditi, dok ga ne omrzne...niti ga može ostvariti, dok ga ne zaželi. OMRZNITE DROGU I SPASIĆETE SE!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: LESINARI

Post by sunrise »

Neka si rekao Sale.....fucking glupe fore imaju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: LESINARI

Post by AnAna_mo »

Slažem se!
Kod Rusa možete za 4000 eura dobiti SVE ISTO što sam ja dobila na običnom detoxu na psihijatriji (najobičnija detoksikacija lijekovima, razgovori sa psihijatrom i psihologom, o po izlasku oz bolnice, ako želite blokatori) - POTPUNO BESPLATNO!
Molim vas ne nasjedajte na njihove gluposti - prazna obećanja i šarene laže kojima uspješno isisavaju i zadnji dinar očajnim roditeljima!!!
Pazite šta radite i kome dajete pare!
Potpis.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: LESINARI

Post by sunrise »

kad je sale popizzdio onda je aus..................
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: LESINARI

Post by teodora4 »

zar neko stvarno i dalje veruje u ta cudotvorna izlecenja?mislim zar je moguce da ljudima nisu jasne stvari bas toliko...?ili ja ne kapiram koliko su ljudi (ne)obrazovani/obavesteni?
Post Reply