Pomozite!?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomozite!?

Post by zeleni »

be a warrior wrote:Zeleni..
Koliko ja znam, još se nitko nije izlječio čistom ljubavlju..(ipak treba malo želje,volje i puno ,puno rada na sebi), a osoba o kojoj se radi u ovom postu nije ni svjesna da ima problem..
I zato, ponavljam..bježi još dok si normalna!!
Eto!
Jedina osoba koja je duboko sumnjala u moje utočkane oči (ma daaaj to mi je od svjetla,pive,vina..i sl)
je bio moj dečko (iako sam i njega duuugo farbala)..Tek kad smo počeli živjeti zajedno, mi je postalo jako teško glumatati da sam super (pogotovo ako ništa nisam uspjela srediti za taj dan)..Uglavnom, glumila sam da sam bolesna, pa sam drugi dan čudotvorno ozdravila i slične gadarije...i sve bi to i dalje trajalo da mi slučajno nije našao par tabletica suboxona..I onda sam lagala, izmišljala, ali na kraju sam priznala...
Već drugi dan sam bila prijavljena u centar za odvikavanje i ne mogu reći da mi nije bilo teško, ali uz njegovu potporu,kontrole i pop testove sam čista već 6 mj i nadsam se da će tako i ostati.
kako ste svi brzi kad nije vase dupe u procepu... jesi ovo ti pisala pre koji mesec?
gotovo nikog da ne znam da je krenuo da se skida sam od sebe jer mu tako dunulo. uvek postoji neko, matorci, decko, tetka iz nemacke...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Pomozite!?

Post by be a warrior »

ha ha..jesam , napisala sam to, a tako je i bilo...
jedina razlika je u tome što ja nisam obečavala brda i doline, pa opet sve jovo-nanovo..
priznala,odlučila..i od tad traje apstinencija...
ja nisam svog "suovisnika" (koji to zapravo i nije bio , jer nije bio ziher da se drogiram) nisam varala,krala i priređivala mu slične gadarije..bila sam sama sa sobom..nemam sudove,policije i sl za vratom..pa eto!!
a čitajući ovdje raznorazne priče,uvidjeh da su (baš) djevojke najčešće iz krivih razloga u vezi s ovisnikom..
kao, nešto tipa..ja ču ga promijeniti...yeah wright!!

don t worry, be happy!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Pomozite!?

Post by sunrise »

Sanela

I ja mislim da nije jer kad da ti ta tema uopce padne na pamet? ujutro si sjeban,aj doci sebi,njega nju izmuljati,ukrasti,slagati....kad si ok,malo zamazes oci njemu,njoj.......ali na tu temu da si ti stvarno svjestan koga imas i sta imas u toj osobi meni nije doslo jedno pa 5god na pamet....sve vrijeme neka ga je,treba mi,pomoci ce mi,dati ce mi,kupiti,naci,uzeti i tako to......tek kasnije pa jebote u dupe ga trebam ljubiti sta je sve prosao samnom

nee,kad si na dopu ili koki sve je oko toga i krize i love
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply