ocajna sam!!!!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by Fela Kuti »

Vidji curo da ti nešto rečem. Kao prvo, sabotirala si mi kladionicu i sada moram da vraćam uplate.
Ova tvoja priča nema ni poluvreme ni kraj, i nekako mi se čini da će tako da ostane.
Kao drugo, ovo je forum narkomanija.ba (mada je plima svih drugih a oseka onih kojima je namenjen), te ako ti je dečko narkoman a ti si došla po savet, poslušaj šta ti ljudi kažu i ne laprdaj tu svoju priču stalno u krug. Ako to nije slučaj, imaš forume tipa psihijatrija.com ili hvalimseižalimdotcom, pa idi tamo vidi šta ima. Jel moguće da niko drugi u njegovoj okolini ne primećuje ništa a svi ovde vidimo da je nenormalan? Šta on radi tako lud, kako zaradjuje, ili mu se to ludilo dešava samo sa tobom?
Kao treće, problem je lako rešiv. Prvi sledeći put kada budete zajedno, pozovi Lazu i ispričaj im
ono što nama ovde pričaš. Oni će znati šta da rade sa VAMA, čak sam siguran i da ćete imati besplatan
prevoz. Mislim, ovo što ti pričaš, ako je istina, nije zajebancija. To je odavno preraslo forumske
savetnike i doktore. Bez obzira da li je on "samo" na nekoj gudri, "samo" lud, ili oboje.
A ni tebi ne bi škodio razgovor sa stručnim licem. Uopšte!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ocajna sam!!!!

Post by sunrise »

A, da te pitam....covjek ne spava po cijele noci,tebi na vratima u 7 pa po cijele dane skupa.....to da sestri daje lovu mi je jebeno smijesno jer se ne uklapa sa ostatkom price....ipak je on lik koji je roditelje odjebao i sve druge....a njoj stalno daje i kao jos i vise nego pita........takav,kakav je,,,,di on radi??? nikad nisi rekla,bio na jobu,,,dosao sa joba kod mene itd.....odakle mu lova? a,ni ti ne radis,jel tako? i svaka ti cast sto mozes i ujutro tj.po noci svojih 8,9 sati pajkiti da bi normalno funkcionirala, i jos popodne odkrmis??? ja legnem u 23 i u 5,nekad 4 vec budna i dosta mi je....i ustajem u 8 i radim, kuci sam oko 18 pa opet kuca, kuhanje,dijete i sta vec ide..........odakle vam lova?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: ocajna sam!!!!

Post by Šmizla »

E da...baš sad skontah kako ni jednom nije napisala čime se on bavi, šta radi? Otkud mu pare?
Doduše, odgovor vjerovatno nećemo dobiti u narednih 10 dana jer mlada dama je otišla na taj famozni put. Pa da i mi malo odahnemo i odmorimo. :)
BUDI NA ŽIVOTU!!!
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

ja stvarno ,najstvarnije vise nisam pametna,ali uopste.On se izgleda covek ne drogira,on meni lepo kaze,a ja zapela ,zapela ,ubedjena ko sto sam ubedjena kako se zovem.aahahahahahha ludilo,a ja se ovde raspisala i samo hocu da izvalim da li je na koki ili speedu ili extaziju a ispade da je cist ko suza,sto iskreno receno i ruku na srce sam izbacla kao opciju u svakom pogledu,zivotom sam mogla da garantujem da se sa necim puca,sa cim nisam imala pojma.A sad.... pa sad mi tek nista,nista nije jasnooo,majke mi moje ali tek sad sam zbunjeena do kraja.Onako bas u konfuziji zivim.
U Becu je bilo ma....nemam reci ,toliko prelepo da nema tog prideva da ja to opisem koliko sam se bozanstveno i divno i prelepo i saaaavrseno provela!Znaci ni u snovima nisam se nadala da ce biti tako leeepo ,ma ko u raju ,raj je za to kako je meni bilo mala bebicaaa !!
i to ne zbog grada,bec ko bec ,nego zbog njeeegaa i samo zbog njeega.

njegovo ponasanje je bilo..ja sam bila odusevljena.jer vi ne mozete da verujete,ma ni ja ne verujem kad se setim kako se on ponasao u Novom Sadu DAN,JEDAN DAN PRED PUT!!!to je bio neki drugi covek.Njega je u NS stigao takav down ,da ja kad se evo secam Beca i NS ko da sam bila sa razlicitom bracom bliznacima ,jedan dobar a drugi zao !
u NS je bio toliko depresivan,pa ne znam,eto ja tako zamisljam da su raspolozeni ljudi pre nego sto izvrse samoubistvo ,ali majke mi tako ko on tamo uuuuu taj text,faca,onako sav smoren pa ta neka prica,ma da se najezis,stvarno sam i ja ludaaa zena skroz sto sam krenula sa njim takvim na put ,sama,jer on nije bio pri sebi.ali srecaa prati lude hihihi,hvalaa bogu.A bogami nije mi bilo svejedno,kad smo trebali da krenemo i ja sam se bila deprimirala pogotovo sto mi je on slao neke poruke boze sacuvaj i sakloni ,neke samoubilacke "Elena,ne mogu vise,tako sam umoran od zivotaa" i tako neke gluposti ,dosta mi je zivota,tako mi je tesko, znaci da se najezis,mene bas tad strefila neka tuga,jer nisam mogla da verujem sta mi se desava i koji sam ja baxuz da tako nesto moram da prozivljavam i to u trenutku kad bi trebalo da se radujem i budem srecna da ne mogu biti srecnija ja maltene da placem sto moram sa svojim sopstvenim deckom na put.uzas,nikome da pozelis,meedjutim kako sam se nadala dobro sam se udala hihi,sta dobro saavrseno.
na kraju smo ostali previse kratkoooooo a ja se plasila kako cu da izdrzim hahahahahaha ma haos.
On je bio po svim segmentima PREDIVAN.doduse i ja sam se ponasala savrseno,znaci stvarno sve i da je hteo nije mogao da se naljuti na mene niti da pobesni ili bilo sta drugo, mada njemu je taj okidac u glavi nema to veze samnom ja mogu da radim sta hocu on kad pukne on je puko ali sve je proslo toliko divno ..toliko sam zadovoljna i srecna.

Ja jos otisla preplasena i istraumirana sisla dole u auto ,kad ono nisam imala razloga .a FRKA me hvatala 10 dana pre,jao kako cu tamo sa njim jer ovo sto sam ja ovde pisala sta on radi i kako se ponasa to je u realnosti 10 puta gore! NAJMANJE!dabogda crkla ako nije tako.i ja sa covekom u tom stanju da putujem 7 sati pa da se slupamo 7 puta i da izginemo isto toliko puta jer on za volanom pomaahnita ,kad ga uhvati to ludilo...medjutim sled dogadjaja je bio ,ma ni ja se tome nisam nadala u naajludjim snovimaaaa.to je bio onaj decko u koga sam se ja zaljubilaa ,znaci to je bio ON! U originalu,sasvim ...dobar,savrseno raspolozen,divan,sladak njam njam u svakom pogledu..

sem jedne sitnice ...
On pije nesto pred spavanje.Znaci NESTO. STA -NE ZNAM!! nema nikakve kutije ,nista...bele pilule,znaci nije ono ko antibiotik kapsulice sarene ili tako nesto, nego belee tablete.
Ali nema nigde kutije od tog cuda NIGDEEEE ne znam ni kako on to i drzi ,sta li je sad to jbt uhhh ali to su one jos iz bg.Da nije on navucen na neki lekic,ma idi...
samo opet da kazem ne krije on to da pije od mene ,sta vise sedne na krevet i popije ,dodje znaci kod mene da popije,ne krije se,ne krijumcari nista ali opet me to ,toliko,toliko neeerviraaaaaa.Nesto me uvek zigne kad to popije ali zivota mi nesto me presece i ako je to kao obicne pilule mene uhvati neka uznemirenost.i da ne bude sad da sam ja mutava i da ga se plasim jer ga se ne plasim ,pitam ga ja sta to pijes ...zasto stalno pijes te tablete,primetila sam u bg da pijes neke tablete,za sta je to,jer NESTO ZA SPAVANJE .znaci pitala sam lepo i konkretno,bez uvijanja u sustini sta je to ,medjutim on kaze onako hladnokrvno " jako me bole ledja od puta,moram ovo da popijem" Ma vazi,kako da neee ,nista mu ja ne verujem.NISTA. Pre toga ga bolelo grlo,glava ,sad ce ispasti da je na samrti,da ima leukemiju ,fali mu ovo ,fali mu ono,mada opet kazem kljuka se on tim tabletama i danju.UZASSSSS,sta bi SAD to moglo da bude!!!
Ali da guta pilule,guta.
i sto se spavanja tice ,on u bg ko sto sam pisala na veliko i nasiroko uopste,uopste ne spavaaaa ,ovde je i spavao,doduse i ja sam dala sve od sebe da se umori hihi pa da zaspi,mada i dalje je to nestooo,ali ae neka mu bude.
U svakom slucaju toliko,toliko sam se lepo provela.
i izgleda se ne drogira,jupiii ,jer covek koji je navucen ,ne bi mogao tako,pa zar ne? krizirao bi,hvatala bi ga nervoza nesto sigUrno bi ,ne bi mogao tako da uziva i bude srecan,a znam da je bioo,pa sam mi je to govorio na svakih 5 minuta.
i znaci da se tukao necim ,smrkao,ovo -ono ,gutao ne bitno ,ne bi mogao tako da nista ne pipne 7 dana i bude STO JE NAAAAJVAZNIJE BOLJE NEGO IKAD.ja ko laik mislim da to nema teorije.znaci on je bio psihicki 100001 puta bolje nego u bg,srecan,nasmejan,lep,zadovoljan,dobar ma ko bombonica.

Ali ono sto je NAJKONTROVERZNIJE I NAJCUDNIJE JE TO STO ON SAD U BG SVE PO STAAROMMMMM.uzasssssss. JEDAN DAN SMO OVDE I ON SVE PONOVOOOO!!!! JEDAN DAN!
ZNACI nastavlja gde je stao.sve istooo.a u becu DRUGI COVEK. ma lepo ja kazem ko dobar i los brat bliznac.ne znam ja da opisem ali ko da nije ista osoba.a sad od kad smo ovde,vec pominje spijuniranje,kontrolisanje,znaci paranoicno ponasanje,nesto zagleda,jaao zivoteee,onda drcan,svadjanje...ali ko na filmu,a neko je dobro rekao ovo sto ja pisem nije za narko forum nego neki za psiho-analizu.Pickara druga,pa sedii tako depresivan i prica verovala vi meni ili ne O RATU ali to su ti monolozi ,onako ko pijan covek tako prica,ko pijan a nije pijan jer ne pije! aaahahahahahahahah kaze "bice rata,bice,ovo je vreme da se pokaze ko je Srbin a ko Picka!" ahahahahahahaha ludilo,opet znaci monolozi rade,na veeliko,a ti monolozi su mi tako smesni ko da sam u vezi sa Seseljem tako se osecam kad pocne da lupa te gluposti.A prica za sebe je koliko je to dosadno za slusanje.A u becu nista,nista od toga,bio je pa ne znam ko dete veseo ,sladak,meden,jao ma kazem ja znaci COVEK U KOGA SAM SE JA I ZALJUBILA.
A ovde smo jedva jedan dan a on ponovo smaaaaraaaaaaaaaaaaaa. Znaci to je za izucavanje ,dan pred put uuuuu strasno,samoubilacko raspolozenje dnoo-dnaa ,tamo preko VRH-VRHOVA,ali ne narkomanski vrh nego vrh po svim segmentima i merilima znaci da sam ga crtala ne bi ga tako nacrtala i onda odmah po dolasku u bg ,ODMAH,MOMEENTALNO poceo sa svojim cenjenim monolozima i smaranjem ljudi,ne znam kako se tako prebaci i sta je okidac njemu,ne znam majke mi.
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

eeee da sto se tice job-a

Radi,radi kako ne radi,pa on radi 16 godina KONSTANTNO I BEZ PREKIDA,kako da nema love,ovo sto sad radi,radi vec godinama i godinama unazad,ima nesto privatno,samo kad kazem privatno ne mislim na firmu nego ugostiteljstvo je u pitanju ,da ne pishem sad tacno i precizno ali sto se posla tice majke mi moje ,ruku na srce sve hvala bogu extraaaa.sve regularno,lepo ,fino. Eto ,znaci nije neki NERADNIK ,sve je samo stvarno,najstvarnije NERADNIK nije,a to je najveci dokaz da nije neku ludak,pajser,budala,ko sto ste vi svi mislili hihi ja lepo kazem da se nesto iznenada desilo sa njim ,iz cista mira i to od AVGUSTA tad krece ta agonija i golgota ,a pre toga normalan i dobar da ne moze biti bolji.Aaa pa nikad nisam rekla da je bio na poslu ,dosao sa posla zato sto on tako i ne ide,znaci od 9 do 5 i te fore,ne ide tako pa da sedi po 10 sati ,kamo lepe srece da je tako,ja ujutru onda leepo spavam ko covek i onda se vidimo od 5 uuu pa ja bih tad bila na konjuu ,mojoj sreci ne bi bilo kraja medjutim ah nisam ja te srece..

Sunrise,ma gde bre ja radim,ne radim nista..niti cu u skorije vreme hihi :-D ja sam isla na fax ali mi se nije svidelo uopste ali sad u septembru cu neki drugi da probam i tako...



Fela Kuti

neemoj tako decko ...nemoj ,kako nema polu-vremena ,kad ima i upravo je bilo polu-vreme samo da znas:p i izasao je x ahahahaahahah ni tamo ni ovamo :D ja tebi sabotirala,ah ...ccc
Vi dok mene ne smestite u neku ludaru necete se smiriti ,ali neka,neka ne ljutim se ja na vas,vi ne razumete kako je jednoj zaljubljenoj zeni :D

Sunrise,
daje sestri lovu i to ne OD JUCE,nego od momenta kad je dosla u BG on joj PLACA STAN! ON I SAMO ON. znaci sve vreme,a da napomenem da su godine u pitanju!!! i PLUS sto joj daje ovako za zajebanciju SVAKOG MESECA,mislim kad kazem za zajebanciju to je kao "za zivot" ...sto bi znacilo da je izdrzava tuto-kompleto i ako ona satro nesto raaadi...a ovo sto sam rekla daje joj vise nego sto trazi,to je stvarno tako ali daleko od toga da mu ona trazi 5000e a on joj da 8000e,neeee,nije tako ali da joj se nadavao loveee i lovee to jeste i te kako.
i vidis posle kad ja kazem kako je diiivaan i kraasan i pravo srculence I dusica ti se nerviras:p

a vidis da jeste :D pa ja prva majke mi nikome ne bih tako davala,da sad izdrzavam sestru ,ma vazi,nikada...Ali naravno ja nikada niti cu ikada ,nisam njemu pomenula to sto joj tako daje i da joj ne daje,a nije zasluzila uopste !on opet kazem bez obizra na ovo sto se dernja i lupa on je prema njoj zlatan... a ona sta radi ,u znak zahvalnosti prica on je budala,manijak,idoit,dileja,kocka se ,pije,drogira...ali majke mi ona samo to zna za njega da kaze i nista drugo uzasss ,ali dobro nas dve se kao lepo slazemo hihi i ako me to nervira! on i ako laje gluposti i gluposti ,znaci laje pa na boga ne misli,ja ne odgovaram za svoje postupke i ovo i ono ,familja mi je obicna ciganija i seljanija aahahahahahah on to tako prica non-stop ,konstantno ali on sestru stvarno,najstvarnije voli i to sto on laje da ce da prekine kontakt i sta vec prica,to mogu zivotom da garantujem da nece,kakvoprekidanje kontakta sa sestrom.A sto se roditelja tice to je vec druga prica.aahhahahahahahaha njih hejtuje za sve pare,car:D Auuuu kako prica o njima pa ko u najgorim ciganima,ne znam ko o klosarima...ne znam sta su mu radili kad je bio mali ali mnogo je iskomplexiran po tom pitanju ...uuuu ja ga malo ispitivala sto nece da se javi onako ,jer ispade da im se nije javio pola godine i jace a on kad pocne da prica,seljaci ,cigani,budaleee...ahahaahhaahah ma ludilo.ljuti se sto je morao da radi,sto mu nisu kupili,obezbedili ,onako je bas zlopamtilo sve im je to zapamtio ahahhahahaha a sladak jeee ali mnogo ogorcen na mamu i tatu,ma neka sa te strane neka radi sta hoce .



A Sto se tice ovog za spavanje .
..samo se ti mangupiraj ,neka,neka... :D pa lako je tebi ,ti legnes u 23h,pa i ja da mogu tako da legnem u to doba pa i ja bih ustajala ko budala u 7, medjutim ja pre 4 da legnem nema sanse, i to mislim ovako i kad nigde ne skitam uvece, znaci i tada,ja volim po kuci da se zajebavam,odem na komp ,pa radim nesto,pa gledam filmove i tako ali zato volim da spavam do 3,4 popodne idelano mislim mogu ja i duzeee ali ovo idelano! Do 3 meni puna kapa,medjutim sad to mogu samo u snovima.
Ovo za budjenje ,mozda zvuci naivno i sta ja znam ali zamisli tebi se neko nacrta u 7 ujutru kuci i tako te gleda i setka se a ti legla u 4! mislim nije NEKO ,decko mi je ali jbg u 7 ujutru ne volim nikog i niko me ne interesuje tu da mi sedi i bulji , uzas,tek ovako kad napisem vidim da je to neka prikriveni i uvijeni vid agresije i totrture ali bez zezanja. i kad god ja krenem da kukam i zalim se on mi kaze onu njegovu Standardnu "DODJI DA ZIVIS KOD MENE,DOK TO NE URADIS...CUTI I TRPI" lepo ja kazem sveti mi se!
najjace sto sedi tako sa mojima a oni ljudi se spremaju da idu na posao ,frka,gde mi je ovo ,gde mi je ono.. mislim ko i svi sto se spremaju za posao oblacenje,svlacenje a neko ti se tako nacrta na sred sobe i sedi tako i buljii buljiii ,meni mama kaze daj bre molim te kakva mu je bre ovo fora ne mogu kafu da popijem ,da se obucem ,mislim i oni se bune a i mene razbudi jer tako ulazi iz moje sobe i izlazi pa legne ,pa ustane ma da ne pricam sada,ali razbudi me skroz.uhh kako me samo i to nervira,nemam reci.

Smizlo,
eee vala da znas,famozan da ne moze biti famozniji.A nije mi bilo uopste na kraju svejedno ,mislim mene je to hvatalo 10 dana pre mozda i jace,kako cu sa njim sama tamo kad pomahnita,kad ga uhvati ,mislim BG je jedno a ovo je ipak drugo ,strasno ee idem sa sopstvenim deckom na put i da se plasim,nista gore.A najvise me je plasio put,jer on za volanom najvise voli da poludi ,to mu je bas onako... fetish! pa onda me uhvatila frka sta ako bude sve vreme u down-u toj njegovoj samoubilacoj da ne moze biti samoubilackija depresija i tako sve mi se skupilo ali na kraju je sve proslo da nije moglo boljeee.
A ovde kazem sad sve isto....tamo bio dusa od coveka ali majke mi moje sad sve ponovo isto.znaci njemu se nesto ovde desi u glavi ,DEFINITIVNO! to zivotom garantujem! ne znam dal se tuce kokainom ,to mi je ovako naj-najsumnjivije,a to njegov organizam ne podnosi ocigledno da ne podnosi uopste

.Pa secam se moj bivsi decko imao druga koji je voleo sa vremena na vreme da povuce,nisam ja to ni znala,nego tako kad smo izasli u zivot malo i taj drug veseo,ludilo,smeje se sve nas zabavlja ,a nije pijan . i ja pocela da ga hvalim kako je veseljak i tako ja pricam tom mom bivsem kako volim ljude kad su tako prirodno veseli i luduju a ne da se napiju ko neke budale a on mi kaze "prirodno veseo moj kurac "ahhahahahaha i onda kaze nakoksirao se.A ovaj moj je prica za sebe,sta radi taj covek uopste mi nije jasno.Ali ja sam rekla sad u Becu ,kad budeo sami 24h ima da vidim na cemu sam sa njim i kako i sta dalje i sad znaci ako sam pre Beca govorila da necu da raskinem sad znaci od raskida sam dalje jos 100000 puta.
Last edited by elena91 on Sun Nov 13, 2011 2:59 am, edited 1 time in total.
Nacionale
Posts: 26
Joined: Sat Oct 22, 2011 11:37 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by Nacionale »

I... Da li je dijagnoza postavljena?
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

hihi sta mislis :D
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by Fela Kuti »

Nacionale wrote:I... Da li je dijagnoza postavljena?
Za koga od njih dvoje? :lol:
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by nanii »

ma ja ne da nemam živaca da čitam nego.........................
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by preispitivac »

Koja kretenka, sacuvaj Boze... Devojcice, tebi mozak radi malo drugacije...Ali, nek' si ti zaljubljena PDT_Love_06
Jurim rep
Locked