ocajna sam!!!!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: ocajna sam!!!!

Post by Šmizla »

Pa počela mi serija a ja okasnila...što ne vičete ljudi? :lol:
BUDI NA ŽIVOTU!!!
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: ocajna sam!!!!

Post by sheila »

... mala je kralj!!! Definitivno!!! Elenice... samo napred.. navijamo za tebe... hihihihiiiiiiiiiiiii
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by preispitivac »

Elena, omiljen si mi lik sa foruma. Inace ne zalazim po "suovisnicima" ali ti me odusevljavas. Cisto da ne budem skroz ironican, shvati, taj tvoj dragi je dzanki ili je toliko lud da je bolje da je dzanki. A ti si toliko luda da nemam reci. Ako nisi neki student psihologije koji ovde izmislja price i lozi narod pa belezi reakcije u svoju plavu svescicu, onda....mi je zao
Jurim rep
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ocajna sam!!!!

Post by ziki »

Znate sta ja mislim onako najiskrenije.
Ja mislim da taj decko uopste ne postoji.
I cela ta prica i ti dugacki tekstovi pokazuju da ova devojka u stvari ceo zivot provodi pred racunarom sama i na taj nacin formira neki svoj zivot, kroz tu mastu ona popunjava tu neku prazninu.
A vrlo je moguce i da se radi sa necim zescim dok pise sve ovo jer je neumorna.
Meni ona deluje vrlo nestabilno i mislim da je treba pustiti da pise do mile volje, bez da joj udaramo kontru jer ko zna u kakvom je ona psihickom stanju.
Da je ne ugrozimo i mi svojim odgovorima,toga se ja plasim.
A tebi devojko sve najbolje, ali zivot se zivi delima kroz svakodnevne stvari kakav god on bio, dobar ili los, a ne mastanjem i snovima.
To sto radis nije zdravo, bolje se otvori nekom i ispricaj svoje probleme istinito, bice ti lakse.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ocajna sam!!!!

Post by ziki »

Provalio sam te devojko,svako iole mormalan vidi o cemu se ovde radi.
Nemas ti ni decka dzankija i nije ti ovo film.
Sve tvoje zelje i strahove ti si spakovala u jednu pricu o tebi,tvom decku i vasim avanturama.
Bolje budi iskrena ako si se vec ukljucila na ovakav sajt.
pozdrav.
...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ocajna sam!!!!

Post by saša-ex »

Mala bedo....
Prvih 10 strana tvog fata-orgazmickog pisanija, ljudi su se trudili da ti savetima objasne i pomognu. Ovi ljudi koje sada napusavas i vredjas. Onda nastavljas da pises tvoju teenage sagu, i da pokazujes SADISTICKO lice, odusevljeno paranojama i ostalim ludilima svog decka. Pocinjes da dobijas odgovore da je problem i u tebi. Tvoja jedina reakcija je frustrirano vristanje i vredjanje. I to vredjanje ljudi koji su intelektualno i obrazovno na daleko visem nivou od tebe. I koji su pre svega hteli da ti pomognu, kada si trazila savet...
Zamisli se malo o svom zivotu... jado i bedo...
hihihihi
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ocajna sam!!!!

Post by sanela »

elena je banovana.
tema ide pod ključ.
Locked