ocajna sam!!!!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Locked
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

ma luda sam za sve pare :D
misli ti draga moja ,sta god pozelis mene bas briga :ppp

A sad ima problem i sa sestrom.Mada tu sam na njegovoj strani.
Posle one zajebancije oko fb ,gde je MOJU drugaricu maltretitao ,strasno ,odakle mu pravo ali izvinio se,bar nesto ali opet on tako stalno napravi frku,scandal i posle izviiini nisam hteo,nisam majke mi ...ali posle tog zivkanja opet on zove mene i kaze mi "spremi se molim te,tu sam kod tebe za 3 minuta,SIDJII" ali onako panicno ,frka nevidjena ..a to je na kraju ispalo da mu dolazi sestra i da on sad NECE da bude sa njom sam i to zato sto kako je tacno rekao "NE ODGOVARA ZA POSLEDICE "ako budu bili sami ....strasno,sad i nju mrzi ,boze moj ,ali sa njegove strane sam i to skroz ,zbog toga sto mu je sestra jako,jako bezorazna ,dodje uzme lovu od njega i nestane i javi se kad joj treba jos ,a on je uvek maximalno ispostuje i stvarno se nikad ne buni,to jest do sad se nije bunio kad god je trazila,dobila je i vise nego sto trazi a uopste nije duzan da je izdrzava.Ali to je njihov odnos i necu u to da ulazim zbog toga i nisam htela da idem kod njega kad ona dodje medjutim on zapeo "NE odgovaram za svoja DELA,ne odgovaram..." i ae na kraju ja pristanem jer kaze postao je alergican na nju i ne moze da bude nasamo sa njom ...auuu a i mene je poprilicno iznervirala i tako sam se smorila,neka napeta atmosfera ,onako u vazduhu se oseca ...ona jos cim je usla kaze dobro sam te uhvatila dok ne zapalite ,daj pare ceka me kuci decko
onako kao da ima 13 godina pa trazi od caleta ,mada na kraju nije otisla momentalno kako je rekla a bolje da jeste..jer je pocela da mu prebacuje sto se ne javlja kevi ...a inace ispalo je da se on njima nije javio od uskrsa ,tako ispade ,malo mi to cudno ,sto ih izbegava...znaci ni da pozove i kaze ona njemu cale i keva ne veruju da si zivv kad im kazem,ljudi ne veruju ,evo ti telefon javi se da ti cuju glas,misle da si riknuo a da ja necu da im kazem...a on na to da se javi skoci i pocne da se dere da nece da se javi nikadaaaa tako pocne,uzas ,meni nije bilo dobro,sta mu je sad reko ...u cemu je sad tu fora, i poceo on da prica necu da se javljam,koji ce mi ,vi znate mene ja ako nesto necu ja to necu bla,bla ...ko da ima 6 godina pa histerise i onda su se sat vremena raspravljali da li se javio pre 3 ili 6 mesci ma idi luda kuca.jedva sam cekala da dodjem svojoj kuci.

A takodje ono sto me je bas dosta zabrinulo je sto on UOPSTE NE SPAVA.ali uopste.To sam primetila on znaci recimo mi budemo zajedno do 2-3 do 5-6 i ja kazem hocu svojoj kuci da se naspavam ko covek ja moram 8-9 sati da bi funkcionisala sto od njega ne mogu ali to recimo kad rastanemo u 4-5 on se nacrta kod mene u 7 ,uzasss to tako vise ne moze,ima i ja zbog njega da zavrsim na infuziji ,dobro ja posle i kad on dodje ja nastavim da spavam pa on sedi sa mojima pa i posle popodne spavam ali on neeeeeee.to je bas cudno i sumnjivo..to nespavanje ...bas da se uplasis,i ja ga sve lepo i fino sa njim ,zovem da legne kod mene ljubavi dodji ,legni da spavamo zajedno ..on legne ali da spava neceeee .Ali sad sam se zbog toga bas uplasila.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ocajna sam!!!!

Post by ziki »

Meni nešto nije jasno, jel se ti žališ na tog tvog dečka ili ti je drago ili šta?
Čas jedno pa drugo pa treće, ako ti je lakše da ovde pišeš svoje neke fantazije a ne da tražis savet i pomoć da se mi ostali povučemo..
Dogovori se ti prvo sa sobom a ako ti zatreba neki savet ti traži, mi ovde imamo neke svoje realne probleme ali svako ko traži pomoć je dobrodošao.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ocajna sam!!!!

Post by ziki »

Kuku lele majko!
Ti napisa knjigu o tvom super neobičnom dečku i njegovim osobinama koje ti voliš a u stvari mrziš i o vašem uzbudljivom ali ponekad zabrinjavajućem odnosu,
o tome kako je tvoj dečko dinamičan ali ponekad opasan i na ivici ali u suštini dobar i ti ga voliš,
i on voli tebe ali ti moraš da odmoriš jer je on i suviše u akciji...
Ali ipak ovo i ono i tralalala, levo, desno, gore, dole, napred, nazad..................
Idem sada da odgledam neki dosadan film, pojedem sendvič sa parizerom, majonezom i jogurtom.
Stavicu i kolutove paradajza.
Ćao!
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ocajna sam!!!!

Post by sanela »

ziki wrote:Meni nešto nije jasno, jel se ti žališ na tog tvog dečka ili ti je drago ili šta?
Čas jedno pa drugo pa treće, ako ti je lakše da ovde pišeš svoje neke fantazije a ne da tražis savet i pomoć da se mi ostali povučemo..
Dogovori se ti prvo sa sobom a ako ti zatreba neki savet ti traži, mi ovde imamo neke svoje realne probleme ali svako ko traži pomoć je dobrodošao.
:smt023
svaka čast
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ocajna sam!!!!

Post by sunrise »

bas.....cura je luda ko struja
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ocajna sam!!!!

Post by ziki »

Ma ova devojka je pogresila mesto i temu.
Ona je ili toliko zaljubljena da nemoze da kontrolise misli a pritom je mlada ili ima bujnu mastu.
Meni sve ovo sto je napisala nekako deluje imaginarno.
Ona ima ceo film u glavi sa tim deckom u glavnoj ulozi.
...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ocajna sam!!!!

Post by sunrise »

ona ima 20god...cura....on 31god....muskarac pa je voza kako ce
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

Ziki,pa ja bih prva,zivota mi moga, najvise volela da ja ovo sto ovde pishem fantaziram ili ako nista drugo preuvelicavam bar, ali nazalost ovo je sve onako kako jeste,bez ikakvog preuvelicavanja,dodavanja,oduzimanja i sta ti ja znam.
A ovo sto me pitas da li je meni drago sto je tako kako je,pa naravno da mi nije drago,pa ne znam kakva bi ja trebalo da budem kucka,lujka pa ne znam budala skroz pa da mi bude drago tako nesto...pa podji od sebe,lako je reci drugom ali zamisli imas devojku ,zajedno ste,sve savrseno,prelepo,ona ne moze da bude bolja,znaci jednom recju sve u full-u,obozavas je ,ona tebe kad ste zajedno prelepo,prelepo vam je i onda iz cista mira i nicim izazvano ona PROSTO PROLUPA ALI SKROZ.i krene sad red napada ludila,red depresije pa normalno,pa sve tako u krug,u kurg..i to u jednom danu znaci od vrha pa do dna pa izpocetka i ne znas uopste sta te ceka..da li ce da histerise,da pravi frku,scandal ili ce da bude u down-u totalnom,ono samoubilacko raspolozenje pa to je uzasno ...pogotovo sto ga stvarno,najstvarnije volim,znaci nije da se foliram ili nesto nego ga bas jako puno volim.
Sto se tice ovoga sto pishem ovako sta je radio,pa pishem zbog sebe to sam rekla dosta puta,mrzi me sad da opet ponavljam ali znaci pishem zbog sebe jer mi je jaako tesko da drzim to u sebi,nisam navikla jbg..a NE SMEM DA KAZEM NIKOM u svom okruzenju,pricam naj drugarici ali vec sam malo pocela da cenzurisem.
pa trazim savet naravno,jer ja sama ne znam sta da radim.Ja bih najradije pitala mamu i jos par osoba meni od maximalnog poverenja ali NE SMEM i NECU,znaci to ne dolazi u obzir,a ja sama ne znam sta da radim,nemam pojma....opet kazem ja sam ubedjena,ubedjena da ga nesto radi ali ne mogu sa njim da pricam o tome,nema sanse ,ja hocu i krenem i pricam ali on se dere i ma idi ,uzas. Pa ovo je moj realan da ne moze biti relaniji problem.A skroz sam zbunjena jer ranije niti sam imala dodira sa nekim ko se drogira a jos manje sa nekim ko ima te psihicke krize,zato sam i dosla ovde da trazim pomoc.

Pa pisem konfuzno znam sta cu kad su mi takve i misli :rolleyes:

Sunrise,pa ja sam imala i pre njega decka starijeg od mene ,pa nije bilo ovako uopste,znaci nema to veze sa godinama i to nikakve...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ocajna sam!!!!

Post by sunrise »

Ti si ko MC......stalno ispocetka,nisam ti procitala zadnji post....kad je pocelo zamisli imas curu divna ,krasna.....bilo mi dosta.....ostatak naslucujem........ma nek si ti imala koga hoces,kurac nisi naucila nit slusas sta ti ljudi kazu....
jel ne vidis da ti vise nitko nit ne pise jer je sve receno a ti opet on divan,krasan,najjj,pa popizdi,lud itd.......jbt il ga drzi divnog i krasnog ili makni se od njega......po meni on je jebeni ludjak....i sizofrenija dolazi i u 20tima,znam iz svoje okoline a ovaj je jebeno lud a ti radi kako ces
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

dobro,dobro..necu vise da govorim divan i krasan hihi :p

A jbg stalno se ponavljam ali to su te neke cinjenice da je on bio "divan i krasan" :p a sad ima te epizode,to me nervira i zato to i pricam.jer me toliko nervira i stoji mi nad glavom.
Jao a sutra neka mi je bog u pomoci ,samo da sve bude lepo ..jer toliko hocu da mi bude extra,stvarno mi je dosadilo vise ovako ovo...uzas ljudi,mesto sada da se radujem i da budem uzbudjena i srecna kao ranije kad treba da idemo negde preko ,ja sad moram da SE PLASIM!! tako sam tuzna zbog toga,neka me tuga sad uhvatila...idemo u provod dobro idemo i on nesto da obavi ali pre svega u provod,da nam bude extra,da uzivamo a ja se plasim i neki me strah sta ce biti ,tako sam se rastuzila sto je tako,kako je.

Jao majke mi ,neki me je nemir uhvatio nesto...ne znam sta mi je...a to je zato sto danas kad smo bili u NS ,od jutros pa do sad uvece ,on je bio deeepresivan i smoren onako ono njegovo sto ubedljivo najvise mrzim i sto me tako smori ,ono raspolozenje dosta mi je svega ,umoran od zivota,ma daj strasno...sta ako ovamo bude takav/sta ja da radim,toga se i plasim.
Locked