ocajna sam!!!!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ocajna sam!!!!

Post by sunrise »

eto,ok,nek on radi u gastronomiji,lud ko bizon.....ok....nek pomaze sestru ok....nek joj jos vise kesa uvali ok.....nek se ti izdrzavas od njega ok.......ali opet je on jebeno lud a ti ispadas jos ludja i izvini,malo jesam gruba,ma nadji si finog muskarca da te drzi ko kraljicu,kupuje,pazi ,mazi,ne da se bojis ludjaka....izvini.............a di ste odstjeli u becu??? koji Hotel??????? sta ste lijepoga vidjeli????????
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

Preispitivac,
pa radi,radi malo vise drugacije nego tvoj i hvaaalaa bogu na tome,da se prekrstim ...

Sunrise
pa nije bas u gastronomiji ali dobro.... hahahahahahahaha i nije lud ko bizon :D ja ko struja on ko bizon ahahahahahahaha nasli smo se :p
Ne izdrzava on mene ja sam nezavisna hihi on izdrzava sister sto sam nasiroko objasnila ...
Ma nije lud pa prosle nedelje se pokazalo da nije i to znaci zivotom garantujem,pa jbg ako si lud covek onda si lud 24h ,7 dana u nedelji ne mozes da budes u jednom gradu lud,u drugom parametar za normalnost u trecem onaako...nego on nesto ovde uradi!! ne znam sta....
Pa ne bojim se ja njega,jeste me uhvatila frka pred put ali to zbog puta i voznje ,ovako u normalnim okolnostima ga se ne plasihim uopste.majke mi moje.I on je dobar prema meni i nezan i lep i sve naj-naj samo da me ne budi ujutru hahahaahahah opet danas ,ludiloo,ja ne verujem...u becu nije to radio,ovde to radi ,strasno...
Sunny hoces da ti dam broj sobe :D Mogla sam da ti se javim,da nam budes vodic kroz grad,jel mogu sledeci put...a i da vidis zasto necu da ga ostavim hihi

aahahahahaha jbt ja ovde napisala roman a ima da ispadne zivota mi moga da se ne tuche ni sa cim ,onda moram sve ispocetka da pishem na nekom psihijatriskom forumu :-D :roll: aahahhahahhah
A ne znam ,mene zabrinutost kao da je i prosla samo da ne pije to sto pije...zasto bi gutao pilule noocu ko neka neuroticna tetka,to me tako nervira.
ja pricam nisam nikome rekla,ne smem da kazem a na kraju jesam malo rasirila ,uzas,a nisam trebala a kaze mi drugarica jer ga je videla,da je sad extra,u odnosu na pre austrije ,kao vidi se razlika ....a i jeste tako boze kad se setim u novom sadu,ja sam mislila da ima da skoci sa tvrdjave.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: ocajna sam!!!!

Post by Šmizla »

Eh, da je i meni biti tako nezavisna i spavati do 3-4h popodne. :lol:
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by preispitivac »

Meni ti, a mozda gresim, delujes kao neizivljena devojcica od 20 koja ima starijeg decka koji je verovatno neka faca po reputaciji, ne preterano, ali dovoljno da tebi imponuje, pa ga trpis, iako ima teska neka ludila, kako ti kazes a tebi je to egzoticno i mazohicticki se vozis sa njim jer je toliko dominantan da nema sanse da odes bez da se osetis stvarno ugrozeno. A pises ovde svasta o njemu a ti si paranoicno ful, vidi se po toku misli i sta ti povezujes, i na koji nacin dovodis situacije u vezu jednu sa drugom. E sad i ja serem ali me brate smori totalno, e sad, ne moram ja ovo da pisem, niti treba ja sad da smaram, ali...moram nesto. Kapiras me
Jurim rep
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

Ma kapiram,kapiram ... :wink: samo ti reci i sledeci put sta te smara ,nije u redu da se smaras a ne moras :D
A reci mi gde si nasao onog roze smajlija gore,sad tek vidim kako je meden ,hocu i ja da ga stavljam hihi :D

smizlo nezavisna jesam ,sto se toga tice,sto jest-jest :D a ovo da spavam do 3,4 eeee...to je moja lepa proslost...prohujalo sa vihorom...nazalost.Sad se budim ko da sam postarka.Ali da cu po tom pitanju da uradim nesto,hocu. Moram jbg.

Znaci kad ovako rezimiram ovaj svoj ljubani zivot,moji trenutni problemi su:
- mislim da mi je decko na koki ili extaziju ili speedu nesto od toga i tome prepisujem njegovu nemirnu prirodu :-D
- pije tablete nocu konstantno a ponekad i danju ,kljuka se ko lud znaci zasto ,nemam pojma a on laze ko pas
- boluje od povremene depresije ,uparanoisese ko nezdrav ,drzi monologe,napada ljude,jednom recju ima napade ludila,raspolozenje mu skace i pada ko živa.
- budi me ujutru kao da treba da hranim kokoske
-tera me da se preselim a ja to necu i tacka.

Eto , i nije tako strasno ...ima vise lepih i divnih stvari nego problema.jbt a do juce mi najveci problem bio sto me je profesorka hemije prezirala i fizike mrzela kako sam samo smarala oko toga ko budala a sad tek vidim sta su pravi problemi...zivotni...

Mada sam i ja ovde nasla pa zasla sa kukanjem i dramom u sustini cini mi se da i nema potrebe vise,prosao je taj famozni put sto sam misila da ima da se zvekne tamo ,sta je meni sve padalo na pamet,tu je bio savrsen evo i sad opet sve hoce,kao nekada, dobar je ko dobar-dan idemo za dva sata da igramo karte sa mojim drugaricama i njegovima u kafanici ,znaci sve normalno,lepo...a ja samo nesto rezimiram i mlatim praznu slamu a ruku na srce nema razloga.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: ocajna sam!!!!

Post by malic »

Devojko,niko ti ne mora pisati sta ga nervira.................
covek samo konstatovao.........eh.........spavanje do posle podne..........nezavisnost..........mozda u materijalnom smislu...............gore covek napisa i objasni da bas i nisi ne zavisna.....
pozdrav
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: ocajna sam!!!!

Post by zeleni »

malic wrote:Devojko,niko ti ne mora pisati sta ga nervira.................
covek samo konstatovao.........eh.........spavanje do posle podne..........nezavisnost..........mozda u materijalnom smislu...............gore covek napisa i objasni da bas i nisi ne zavisna.....
pozdrav
malic haiku

spavanje do podne
nezavisnost pusta
materijalni smisao
ulazi na usta


eh, malicu, pa ti si poJeta
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

Boze Malicu,kakav si ti bukvalista ccc....koji gore covek je sve objasnio :roll:

A i definitivno sam dosla do zakljucka i dijagnoze.Sad znaci .....To je To ...
On se NE DROGIRA.

jbt nema sanse da je na nekim drogama i onda prodjemo pored nekih narkosa i on pocne da se dernja to je juce bilo znaci ,da se dernja bukvalno "To se Moraaaaa Spaaaaliti ,MORAA...Sve bi ih spalio" nema sanse ako je i on na tome da tako prica,to su konstatovale i moje drugarice koje su prisustvovale tom dogadjaju ,kazu mi lepo a i ja to mislim da ako se sam puca ne bi tako pricao ,pa nije tolika budala ,sam sebe tako da omalovazava.To ne bi niko zivi ,sad kao neko ko voli da cugne ,ne bi nikad za druge alkose rekao "To se moraa pobiti po kratkom postupku,moraa" vazi,kako da ne,svako bi rekao ,
"ma ljudi veseli ,vole da popiju u drustvu ko moze da im zameri sto uzivaju u zivotu " ...dok bi mozda pljuvao po ovima navucenim na druge poroke ali po svome nikada.

Nego jednostavno on je previse ,previse emotivan covek ,sve prima srcu,sve prima licno a i rak je u horoskopu hihi isto ko i ja ,samo ja ne da nisam tip kao on negoo ... ali mene vise podznak defnise :-D

Ali znaci od tolike prevelike emotivnosti i primanja svega licno on ide u tu neku drugu krajnost,ima jak odbrabeni mehanizam i zato tako a i sve ga pogodi ocas-posla pa zato ga zveknu te depresije,samoubilacko raspolozenje ne mogu viseee ,dosta mi je svega...a agresivnim ponasanjem i kidisanjem okolo se brani i prikriva tu svoju da kazemo nesigurnost.A to paranoisanje i neki neopravdani strah i to je sve u sklopu toga ...a da ne pricamo tek sto je tanak sa zivcima,znaci otisao skroz u out ,ja mislim da zato guta i te lekove,da se smiri ,jer je taaakva paljevina.
A jbt pije 2 leka,pred spavanje,bas juce kad smo dosli i ja otisla kod njega ,bolje ja kod njega nego da mi se nacrta u 7 kod mene :-D i pije vise lekovaaa...
a ja mislim da mu je to za spavanje definitivno a mozda i za zivce hihi a nece da mi kaze da to pije ,jer bi onda ispao kao neka zena klimaktericna,pije lekove..to je njemu ispod casti,pa znam ga ja ...
Eto znaci gledam ja sve ,pratim i ne drogira se i nije lud,pa trebali ste da ga vidite u becu ,ko mala maca..nego previse emotivan+ paljevina + tanak sa zivcima i onda se dobija to sto se dobija :roll:
ali dosla sam do zakljucka i hvaala bogu nema potrebe vise da razbijam glavu i da gledam dal ima belog,dal ima zutog,sarenog..hihi jer necu nista naci,covek nije narkoman .
Nacionale
Posts: 26
Joined: Sat Oct 22, 2011 11:37 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by Nacionale »

Dodje i meni da zgutam nesto za smirenje kad te citam tako nepovezanu i tinejdz euforicnu.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ocajna sam!!!!

Post by saša-ex »

hihihi...
SAMO CEO ŽIVOT...
Locked