ocajna sam!!!!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Locked
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

jaao juce je bilo ludilo,tacno sam znala ,znala sam,da ce da me zajebava,prvo je znaci rekao nije mu do zivota a kamoli do ljudi i nece da ide nigde a onda onako meni prebacuje... ali ti idi ,provodi se,sto izmedju redova znaci "dobro,dobro meni nije dobro a tebi je do provoda" medjutim nisam se ja mnogo obazirala na njega msm nisam uopste a i bas sam bila lepo raspolozena pa sam krenula da ga ubedjujem da idemo u zivot i ae on tu nekako popusti mada preko one stvari ...ali popusti:D i malo pre nego sto je trebao da dodje po mene pa da idemo po moju drugaricu on kaze da mu se slosilo i nema snage...jaaoo...grrrrrrrr ,ali onako nekim glasom bas da se smori covek medjutim ja sam ga bas pritisla ,zapela sam kao luda i nista nadjemo se i to prodje uzaaaas zivi!a jos tu i moja drugarica a on....ako je inace u ludilu ,sad je bio u takvom down-u ,ja to ne mogu da opisem,to mora da se vidi! a i to je bas cudno tako da ide gore-dole a i bas ima te promene raspolozenja ,retko kad je normalno raspolozen ,nego ili vrh ili dno-dnaa! i pocne da smara da ne moze vishe,da mu je jako lose i da mu je dosta ljudi,kaze ne moze vise da gleda ljude ocima da je umoran od svih i svega uuuuuuu znate koja depresija i to nekim tonom da se smrznes ,bas uzas,a kao izasli smo u zezanje i provod..ma vazi! i vidim i ja tu ,da je stvarno tuzan i sobzirom da ova moja drugarica upoznata sa celom pricom ja joj objasnim i odemo njegovoj kuci rano bas rano ,mi kuci on i dalje u down-u onako nekako bas razocarano deluje i tako i prica ,ko razocaran covek! ee sad u koga i sta ,pitaj boga.i ja tu uzmem da nam pravim palacinke da bih ga oraspolozila a i nesto kao da radim jer on sedi kao na opelu i ne znam dal je bas zbog palacinki ili ne:) ali nastane opet zaokret i sad iz depresije i to teske postane extra veseo ,raspolozen maximalno, mi poceli tu da pravimo to,on se smeje,sve lepo..ma kazem rasplozenje ne moze biti bolje i tako....posle je bilo divnooo,kako je pocelo ja sam mislila da ce sve vreme biti sacuvaj boze i sakloni ,jer to je bila takva depresija ,bezvoljan do bola ,medjutim posle sto se mene tice nije moglo bolje da bude,bas sam na kraju bila zadovoljna! a nisam se uopste nadala takvom zavrsetku veceri! i uopste nije gledao kroz prozor da vidi da li ga spijuniraju ,kako on to ume :-D ma nista,sve kao sto sam ja samo mogla da zamislim!
Winstone pa jeste ,uspela sam da ga ubedim da izadjemo mada to je proslo ..hmmmm....diskutabilno:DD ali nema veze vazno je da se lepo zavrsilo!a ovo za psihijatra da ga ubedim pa ne znam,za pocetak bi trebala to da POMENEM!a provalila sam sta je fora samnom ,mislim to sam odavno provalila,kad je loshe,onda necu da pokrecem "temu"jer je lose i da ne bi bilo jos gore a kad je dobro ee onda necu to da kvarim! i tako ja ne radim nista ,samo eto tako razmisljam o tome a vreme prolazi!

Ma na stranu sad sve ovo ja ga taako,tako volim! ja ne mogu da opisem koliko je on divan i lep i sve tako nekako bas po mom ukusu ...dok ga ne uhvati to sto ga vec uhvati! a inace i ova moja naj drugarica sto sve zna,ona kaze da misli da je na extaziju,to je njena dijagnoza:D kao zbog tog high and down raspolozenja!
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by milica78 »

pa ti ga onda više testiraj......samo se smaraš bezveze.......lepo su ti objasnili kako!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ocajna sam!!!!

Post by sanela »

@vudd jarane, nije li malo bezze kad ti zachataš svaku temu?

elena, čitam tvoje postove i gledam smajlije na mjestima na kojima im baš i nije mjesto, pa se pitam jel tebi zapravo uzbudljivo s njim upravo radi svih tih turbulentnih dešavanja??? I onda dođeš ovdje i pišeš o tome i sva si u fazonu nekog ili uzbuđenja ili očaja. Što nani napisa, ni tebi ne manjka promjena raspoloženja. De se malo presaberi, ili ćeš prihvatiti takvog dečka (sa up & down raspoloženjima) ili ćeš nešto napraviti po tom pitanju... Šta ćeš napraviti? Ili ćeš voditi on line dnevnik ovdje na forumu o tome šta vam se dešava, jel momak dobio paranoidni napad ili je bio depresivan i mrzio cijeli svijet ili ste jeli palačinke i smijali se...
i uopste nije gledao kroz prozor da vidi da li ga spijuniraju ,kako on to ume :-D ma nista,sve kao sto sam ja samo mogla da zamislim!
ova moja naj drugarica sto sve zna,ona kaze da misli da je na extaziju,to je njena dijagnoza:D kao zbog tog high and down raspolozenja!
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

milice ma hocu,hocu ,onaj decko mi je dao fenomenalan recept kako to da uradim i jedva cekam,samo nisam ostajala celu noc kod njega u stanu od kad mi je on dao taj savet a jel taj test mora ujutru da se radi, ili moze bilo kada? a i malo se plasim da ga vidi ,to mi je isto malo onako problem,ne daj bozee da ga vidi,pa to bi bio....3 svetski rat! a ako odem uvece kod njega i stavim ga u torbicu i ostavim tako a on vidi ,nadje...ali bez obzira na to definitivno cu ja to da uradim pa ko pukovnik ko pokojnik bas me i briga!

sanela pa lakse mi je ovako kad negde napishem to sto se desava,budi mi lakse i nekako problem mi izgleda mnogo,mnogo manji kad ga izlozim a ne da ga drzim u sebi! ja samo to pricam toj jednoj drugarici mojoj najboljoj i ispricacu i drugoj ali ona nije sad u zemlj...a ostalim drugaricama i drustvu uopste ne smem da pricam da ne bi se slucajno rasirilo! a u kuci da kazem,mami da ispricam juuu nikada.dovoljno je sto ima preko 30 godina i tako jos neke stvari jos sad da kazem da tako puca,ma gdeee....nikako!
a ovo sto kazes da mi je uzbudljivo sve sto se desava...pa i jeste na neki nacin.meni to i bude tako interesantno ,nisam ja pricala ovde sve detalja ali bilo je par situacija onako sto ti kazes uzbudljivih ali bez obizra na to situacija je ozbiljna i jako mi je zao sto se to desava i tuzna sam kad pomislim kako je njemu!pa ja i jesam izmedju neke tuge i velike srece,budem tako bas srecna i zadovoljna bas,bas a onda nekako realno sagledam situaciju i sustinu pa se bas rastuzim i zabrinem pa onda to nekako brzo zaboravim pa ponovo uzivam i onda opet sagledam situaciju i tako u krug,u krug....pa necu ja da prihvatim nenormalnu situaciju kao normalnu! to nikako! samo stvarno ne znam sta da uradim i kako da se presaberem? a ne znam sta da napravim u tome je i problem! istina je da ja volim tako uzbudjenja neka da ne bude sve mirno sve vreme jer mi postane bas dosadno i smor ali nisam htela bas ovoliki haos !
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: ocajna sam!!!!

Post by Šmizla »

Gospode Bože... [-o< :smt100
BUDI NA ŽIVOTU!!!
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

smizlo sto dozivas boga:D
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: ocajna sam!!!!

Post by zeleni »

Šmizla wrote:Gospode Bože... [-o< :smt100
sta je ovo, smizlo... presla si na tamnu stranu? :lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: ocajna sam!!!!

Post by Šmizla »

Bogami smo ljudi otišli tamo gdje ne treba i mi i vi i oni, i tamna i svijetla strana...
Pa rek'o da se pomolim... ;)


P.S. nije bolest sve što boli...nije, nije...
BUDI NA ŽIVOTU!!!
elena91

Re: ocajna sam!!!!

Post by elena91 »

Šmizla wrote:

P.S. nije bolest sve što boli...nije, nije...

stooooo,jel se neko razboleo:pP jaao,smizlo... :D

jao ljudi,sad sam gledala ovde u vezi koke i sad...pa mislim da je na kokainu! ali majke mi!! sve se nekako uklapa,i znam da sam mu do sad dala malo vise dijagnoza :-D ...od trave do sizofrenije ali ovo mi je nekako najblize istini.sve se uklapa ama bas sve,sve da ne moze vise od toga! paranoican je to je apsolvirano,agresivan ali ne prema meni ali agresivan jeste i to veoma,ljubomoran ,ego jaak uhhh mnogo ,onda IMA PROMUKAO GLAS jao bozeee:(((((((i da ne pricam o tom od depresije,ludila do euforije pa nazad to sam vec rekla puno puta! ponasa se bas kao prototip coveka na kokainu! onako shkolski!
kakav je kokain u odnosu na ovaj heroin?i staaa da radim ako se STVARNO POKAZE DA SAM U PRAVU! sta da kazem i radim ..a sutra definitnvo i bez odlaganja idem da kupim onaj test u apoteci i ima da se nacrtam kod njega i ima to da uradim znaci...1000 odsto,kako znam i umem ,ali ne idem kuci dok to ne zavrsim! ali citam ono i kao da o njemu pishe...uhhhhh!!
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: ocajna sam!!!!

Post by Fela Kuti »

Mislim da bi trebali otvoriti internu kladionicu dok ne saznamo šta je u pitanju.
Različite vrste psihoza i neuroza mogle bi se kombinovati sa različitim drogama na istom tiketu.
Locked