pitanje u vezi "fleša".

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
question
Posts: 1
Joined: Mon Jul 25, 2011 8:59 pm

pitanje u vezi "fleša".

Post by question »

Evo ovako, prvo, nisam znala gdje da stavim ovu temu, prvi put sam ovdje i zanima me jedna stvar. Dečko mi inače ima problema s drogom, sa svim i svačim i čula sam da trenutno uzima neki "fleš" na foliju.
Da li mi ovdje netko može reći što je to, kako se uzima (folija??? :? ) uglavnom kakva je to vrsta droge uopće, jer se u to ne razumijem a on mi ne želi ništa o tome reći(kad god dođe doma nazujan pitam ga na čemu je na što on samo odgovori, "ma pusti to, znaš i sama da ja to samo rekreativno")
Na neki način ga pratim distantno i želim mu pomoći pa ako meni netko može pomoć u ovome,
Hvala unaprijed. :)
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: pitanje u vezi "fleša".

Post by zeleni »

pod uslovom da balkanom ne hara neka nova droga nepoznate marke, na foliju se standardno pusi heroin. a navlaka na foliju je potpuno ista, ako ne i gora nego kada se smrce ili puca u venu.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: pitanje u vezi "fleša".

Post by MarilynManson »

buahahaahaha.. baš si me nasmijala..stvarno si preslatka ispala :D
kao što kaže zeleni, na foliju se pusi heroin oliti dop, žuto..a predpostavljam da sada znaš iz općeg obrazovanja kakva je to droga heroin,(mnogi ga zovu i zadnjom stanicom narko puta-žalosno al istinito) tako da ti netreba dodatno objašnjavati..s tim da ja smatram da je ovisnost kad se odrađuje fiksom nešto veća s obzirom da je i sam flash jači i kompletan utisak općenito,to kažem po riječima iskusnijih junkija.(jer nisam u toj fazi).koji se kako vele nebi ni vratili ni na šmrkanje ni na foliju.
ne znam je li primjereno opisivati sam postupak pušenja ali nešto ukratko radi se tako što se dop upaljačem ispod folije zagrije pa nastaje bijeli dim koji se puši.
a fles je ustvari samo naziv za neopisiv početni osjećaj koji se doživi kad se droga konzumira.
i što se tiče načina na koji mu možeš pomoći pričekaj da ti odgovori ova jedna kulturna teta među nama po imenu Sanela..( jer ona ti je ovdje izgleda jedina koju mogu nazvat normalnom) pozdravčić :D
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: pitanje u vezi "fleša".

Post by AnAna_mo »

Flesh touch, to je kao neka vrsta amfetamina, slicno speedu. Kad ga je prije jedno 5,6 godina bilo po Hercegovini i ja sam naletila na njega. Može se i šmrkat, ali pošto je dosta mokar, voza se i po foliji isto ko dop. Folija je alternativa pajpu.
Potpis.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: pitanje u vezi "fleša".

Post by dopeFree »

Za ovaj flesh touch nisam nikada čuo i moguće da postoji. Te sintetike fakat ima svuda, od spida, mdma pa na dalje. Sve je to isto sr***. O čemu god da se radi i koliko god da je to njemu rekreativno može postati zajeban problem, ako već i nije.

Kako spava kada dođe tako nabrijan doma? Ako ima problema sa spavanjem i ako nešto slabije jede onda je sigurno neka vrsta sintetike. Ja ipak mislim da je se radi o heroinu, a to nije rekreacija već svakodnevna potreba. U početku je to uvjek samo rekreativno ali kasnije se čovjek jednostavno izgubi u svemu tome i zato je važno da stane dok još nije kasno.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Post Reply