Pomoc,savet,bilo sta...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

Ma bljutavo mi brate,cim se spomene reto,pa makar to bili i kolaci nekih tamo sevap-donatorki...
Ma jednostavno bljutavo.Ende

Isto tako,mnogo toga nije bljutavo
Ova izjava Zone naprimjer....pa to je divota.Zbog tih ljudi i navracam na ovaj forum
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

vudd budi ti meni i kraljica Elizabeta II ....sta god te cini srecnim :)
a zbog mene ne svracas....:( mada nisi ne vidim da si i pobegao sa istog ..
Last edited by zumbara on Sat May 21, 2011 12:34 am, edited 1 time in total.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zeleni »

zumbara wrote: žao mi decka ima 16 godina duva travu...jel ne smem to da kažem_????? ovamo vidi Novak Djokovic ima 24 pa će biti no 1...uporedi te dve stvari, svako od nas može da bira ama najbolje u životu!! svako!
jel ne smem ni to da kažem??? napišite vi njemu nešto pametnije od mene slobodno!!!!
jel ti stvarno tako shvatas narkomaniju? mislis da je argument nekome ko je poceo makar i travu da duva da mu ti kazes - pogledaj novaka djokovica?!
jos da mu kazes da je bezobrazan i nezahvalan zbog svega sto mu se u zivotu pruza, a on pljuje na to...
aj da uzmemo da je taj klinac bio ozbiljan za ono sto je pisao. i dosao je na forum da pita za pomoc. a prvi odgovor koji je dobio bio je da se mane droge i da zapne u skoli. to bi mu i njegova tetka verovatno isto tako rekla. i to na forumu o narkomaniji. gde bi neko kao trebalo da ga razume. meni da je neko to napisao u takvoj situaciji ja bih pokupila pinkle i nikada ne bih otvorila vise takav smaracki forum. i je l to onda pomoc?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

zeleni wrote:
zumbara wrote:
jos da mu kazes da je bezobrazan i nezahvalan zbog svega sto mu se u zivotu pruza, a on pljuje na to...
aj da uzmemo da je taj klinac bio ozbiljan za ono sto je pisao. i dosao je na forum da pita za pomoc. a prvi odgovor koji je dobio bio je da se mane droge i da zapne u skoli. to bi mu i njegova tetka verovatno isto tako rekla. i to na forumu o narkomaniji. gde bi neko kao trebalo da ga razume. meni da je neko to napisao u takvoj situaciji ja bih pokupila pinkle i nikada ne bih otvorila vise takav smaracki forum. i je l to onda pomoc?
ja rekla da je bezobrazan i nezahvalan??? to ne...
ovo drugo ok imaš prava...nisam lepo formulisala....a šta si mu ti rekla da mu pomogneš?
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

vudd wrote:Ma bljutavo mi brate,cim se spomene reto,pa makar to bili i kolaci nekih tamo sevap-donatorki...
Ma jednostavno bljutavo.Ende
ma neka ti je jarane...tvoj problem
a zonin komentar je i mene nasmijao...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zeleni »

zumbara wrote: ja rekla da je bezobrazan i nezahvalan??? to ne...
ovo drugo ok imaš prava...nisam lepo formulisala....a šta si mu ti rekla da mu pomogneš?
rekoh malopre, jos samo da si mu rekla da je bezobrazan... jos samo. znam da nisi ti to rekla. al to je ta argumentacija. ponavljam se opet, al aj. da sam smatrala da ista suvislo tom decku mogu da kazem, ja bih mu i rekla. nisam imala nista. zato sam na njegovu pricu cutala. jebiga. kad ne znam, cutim. ko u skoli.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

ma zunzara bi izgleda htjela da pomogne...znas one tete sto se bore za zastitu zivotinja?one u krznenim kaputima

Selma...ja nemam nikakav problem sa tim sto je ono zvucalo bljutavo,Ti?

Ovo su ''suovisnici''predugo se zadrzah ovde vatajuci muve i mislim da je vrijeme za povlacanje.Ta zaboga,sta ce ljudi misliti o nama narkomanima...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

zeleni wrote:
zumbara wrote: ja rekla da je bezobrazan i nezahvalan??? to ne...
ovo drugo ok imaš prava...nisam lepo formulisala....a šta si mu ti rekla da mu pomogneš?
rekoh malopre, jos samo da si mu rekla da je bezobrazan... jos samo. znam da nisi ti to rekla. al to je ta argumentacija. ponavljam se opet, al aj. da sam smatrala da ista suvislo tom decku mogu da kazem, ja bih mu i rekla. nisam imala nista. zato sam na njegovu pricu cutala. jebiga. kad ne znam, cutim. ko u skoli.

ok ja sam htela nekako da mu kažem da se trgne, da mi je žao što ima problema sa travom kada ne mora imati...loše sam formulisala u tom trenutku...ali rekla sam nešto!
jer zbog onih koji ćute, ne uvek! naravno...ali zbog onih koji ćute i guraju narkomaniju pod tepih kao problem, ja nisam znala ništa o istom i nisam mogla možda svom dečku da pomognem na pravi način kada sam možda i mogla....pa je nekad bolje i reći nešto... nego ćutati i biti voajer...kao ja...jel.
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

vudd wrote:ma zunzara bi izgleda htjela da pomogne...znas one tete sto se bore za zastitu zivotinja?one u krznenim kaputima

Selma...ja nemam nikakav problem sa tim sto je ono zvucalo bljutavo,Ti?

Ovo su ''suovisnici''predugo se zadrzah ovde vatajuci muve i mislim da je vrijeme za povlacanje.Ta zaboga,sta ce ljudi misliti o nama narkomanima...

ne ne bih vudd nisam majka Tereza...
a joj ali imaš smisla za humor!!! priznajem ti.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

vudd wrote: Selma...ja nemam nikakav problem sa tim sto je ono zvucalo bljutavo,Ti?
s tim da je tebi zvucalo bljutavo ili ?
zavisi...nekad i imam, al ovisno u kojem konteksu i kome..? s tim da je tebi zvucalo bljutavo...ni najmanje.
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply