Pomoc,savet,bilo sta...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

Ok...na forumu si jer te mnogo toga interesuje o narkomaniji.Kako sam rece,skoro si sve procitala i saznala sto te je zanimalo...malko si pocela da ordiniras,dajuci savjete onom malodobniku tipa''no no trava...budi dobar djak i igraj rukomet,kupi auto sa alu felgama i budi normalan''
Epizode nisi ti otvorila,ali si objerucke priskocila u pomoc onoj zen niirvanai i oplele sa citatima
Zar mislis da,ako smo narkomani,da smo slijepi?
i dalje stoji pitanje
Sta te zanima na forumu narkomanije,kad vec kazes da imas daleko pametnija posla?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

Zona Sumraka wrote:jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
hahahahahahhhe vala jeste zenu napali
... ma neka kolaca aj, taman se sad niko nece moc zalit na hranu kako je losa :lol:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

prepiranje sa vama me ne zanima...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

selma wrote:
Zona Sumraka wrote:jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
hahahahahahhhe vala jeste zenu napali
... ma neka kolaca aj, taman se sad niko nece moc zalit na hranu kako je losa :lol:
Sta bi ovo brale?jel ovo bljutavo,ili se to samo meni cini?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

vudd wrote:Ok...na forumu si jer te mnogo toga interesuje o narkomaniji.Kako sam rece,skoro si sve procitala i saznala sto te je zanimalo...malko si pocela da ordiniras,dajuci savjete onom malodobniku tipa''no no trava...budi dobar djak i igraj rukomet,kupi auto sa alu felgama i budi normalan''
Epizode nisi ti otvorila,ali si objerucke priskocila u pomoc onoj zen niirvanai i oplele sa citatima
Zar mislis da,ako smo narkomani,da smo slijepi?
i dalje stoji pitanje
Sta te zanima na forumu narkomanije,kad vec kazes da imas daleko pametnija posla?

žao mi decka ima 16 godina duva travu...jel ne smem to da kažem_????? ovamo vidi Novak Djokovic ima 24 pa će biti no 1...uporedi te dve stvari, svako od nas može da bira ama najbolje u životu!! svako!
jel ne smem ni to da kažem??? napišite vi njemu nešto pametnije od mene slobodno!!!!
Last edited by zumbara on Sat May 21, 2011 12:17 am, edited 1 time in total.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

vudd wrote:
selma wrote:
Zona Sumraka wrote:jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
hahahahahahhhe vala jeste zenu napali
... ma neka kolaca aj, taman se sad niko nece moc zalit na hranu kako je losa :lol:
Sta bi ovo brale?jel ovo bljutavo,ili se to samo meni cini?
ciniti se brale pa pa panranoja
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

ovo je bilo bljutavo,a ti sad cupaj kolko ti volja :-D

Poruka narkomanskom olosu
Samo donatorske kolace,nikako nemojte da jedete droge

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qLA5D0iyeGs[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

zumbara wrote:
vudd wrote:Ok...na forumu si jer te mnogo toga interesuje o narkomaniji.Kako sam rece,skoro si sve procitala i saznala sto te je zanimalo...malko si pocela da ordiniras,dajuci savjete onom malodobniku tipa''no no trava...budi dobar djak i igraj rukomet,kupi auto sa alu felgama i budi normalan''
Epizode nisi ti otvorila,ali si objerucke priskocila u pomoc onoj zen niirvanai i oplele sa citatima
Zar mislis da,ako smo narkomani,da smo slijepi?
i dalje stoji pitanje
Sta te zanima na forumu narkomanije,kad vec kazes da imas daleko pametnija posla?

žao mi decka ima 16 godina duva travu...jel ne smem to da kažem_????? ovamo vidi Novak Djokovic ima 24 pa će biti no 1...uporedi te dve stvari, svako od nas može da bira ama najbolje u životu!! svako!
jel ne smem ni to da kažem??? napišite vi njemu nešto pametnije od mene slobodno!!!!
Ne drogirajmo se...Budimo Novak Djokovic
Pa i nije ti ova usporedba losa da znas
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

vudd wrote:ovo je bilo bljutavo,a ti sad cupaj kolko ti volja :-D

Poruka narkomanskom olosu
Samo donatorske kolace,nikako nemojte da jedete droge
nemoj da me nerviras...
sta tebi nije bljutavo aj reci :smt016
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

:)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply