Pomoc,savet,bilo sta...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by nanii »

aaaaaaaaaaaaaaaa, šta ste se okomili na zunzu..............pustite je da zuji, ako je to ispunjava, barem nije zlonamjerna

P.S. Ako ima kakvih dobrih duša koje bi da dijele kolače bivšim ovisnicima, ostaviću adresu u pp :-D
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

nanii wrote:aaaaaaaaaaaaaaaa, šta ste se okomili na zunzu..............pustite je da zuji, ako je to ispunjava, barem nije zlonamjerna

P.S. Ako ima kakvih dobrih duša koje bi da dijele kolače bivšim ovisnicima, ostaviću adresu u pp :-D

bar da umem da ih mesim!!! eeeeee :-D
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by selma »

nanii wrote: P.S. Ako ima kakvih dobrih duša koje bi da dijele kolače bivšim ovisnicima, ostaviću adresu u pp :-D
evo, i ja se prijavljujem... :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by Zona Sumraka »

zunzaro, je l' moze po narudzbi?...ili ono, daj sta das...
Felis
Posts: 6
Joined: Fri May 06, 2011 3:38 am

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by Felis »

Covece...svratim posle par dana,a ovde zurka.
Ne bih da komentarisem jer ne znam ko je koga ovde na forumu bockao,peckao ili sta vec.Samo mogu da kazem da se ne bih usudila da delim savete bilo kome,da pricam sta treba,a sta ne jer da je tako jednostavno problem zbog kog sam dosla ovde ne bi vise postojao.
A problem je i dalje tu,resenja nema ni u najavi.
Post Reply