Pomoc,savet,bilo sta...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zeleni »

zumbara wrote: to je zaboga samo zamenica ..?! kako da oslovljavam osobe koje imaju problem sa bolesti zavisnosti a da to zvuci podasve prihvatljivo, molim te reci mi..
ti si, zaboga, toliko naivna... daj, molim te. sto ti ne resavas svoje probleme, nego postujes ovde onoliku kolicinu predrasuda i banalnosti i opstih mesta i frazetina?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

na forumu sam zbog toga sto pokusavam da shvatim mnoge stvari vezane za narkomaniju...mnogo toga i jesam i meni je forum pomogao puno!!! zašto vam sada smetam ovde, kad i ja imam svoje razloge___???
kako napredujes u resavanju svog problema, pitam te prijateljski...
Last edited by zumbara on Fri May 20, 2011 11:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

Imas zajeban problem zunzara....trazi strucnu pomoc.Pitaj ove suovisnika,idi psihologu,rapitaj se milana tarota....ali nemoj da kenjas,i pametujes ljudima koji su u problemu narkomanije.ako te nesto konkretno zanima,pitaj,ali onim svojim citatima,i naucenim fraziranim ''podrskama''izazivas reakcije kakve i dobijas
Napredujem dobro,hvala na pitanju.Ne mogu se pozaliti
PS:pitas se zasto sam brisao ispovjest,zasto to ljudi inace ovde rade....ali ti ne mozes da kazes razlog....Mislim,ma daaaaaj
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zeleni »

zumbara wrote: zašto vam sada smetam ovde, kad i ja imam svoje razloge___???
ama, ne smetas ti kao ti nikome. ja te ni ne poznajem. meni smetaju neke stvari koje ti pises. tipa onih epizoda iz zivota. kakav je to deponij banalnosti? cemu to? smeta mi i to sto druge provociras da pisu i prosipaju dzigericu ne bi li ti citala, a kada ti treba nesto o sebi da kazes, onda se to svede na sturi odgovor da ti "nesto zelis da se informises o narkomaniji". kako se zovu ljudi koji uzivaju da krisom posmatraju tudje zivote? voajeri. lepo ti je zona rekla.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

vudd wrote:Imas zajeban problem zunzara....trazi strucnu pomoc.Pitaj ove suovisnika,idi psihologu,rapitaj se milana tarota....ali nemoj da kenjas,i pametujes ljudima koji su u problemu narkomanije.ako te nesto konkretno zanima,pitaj,ali onim svojim citatima,i naucenim fraziranim ''podrskama''izazivas reakcije kakve i dobijas
Napredujem dobro,hvala na pitanju.Ne mogu se pozaliti
PS:pitas se zasto sam brisao ispovjest,zasto to ljudi inace ovde rade....ali ti ne mozes da kazes razlog....Mislim,ma daaaaaj
ne treba mi strucna pomoc, forum mi je dao gotovo sve odgovore na moja pitanja i moj veliki problem u kojem sam bila, a strucni tekstovi - ona dva teksta, prvo nisu vama licno namenja sa ciljem osude, drugo ako ste imali odgovor na isti sto niste odgovorili, negirali, dodali, oduzeli, u takvoj formi da neko ko je i dalje u problemu moze da procita i moje i vase i zakljuci nesto iz toga...a ne vi se prepirete samnom kao da sam ja vas psovala, mrzela, i ne znam ni ja sta, a moj cilj je bio da postavim nesto sto sam sama procitala i smatrala poucnim....čemu pravite problem bez problema...ostavite me na miru.
i ako niste provalili da sam ovde neko ko nema vise veze sa narkomanijom a da mi je i dalje stalo da se informisem o istom i da ne gledam na to kao masa ljudi sa predrasudama -u smislu ‚‚ fuj one narkomancine grozne...ja sam strejt ja sam za njih ne znam ni ja sta...‚‚ onda zaista nemam reci...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by Zona Sumraka »

jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
Last edited by Zona Sumraka on Fri May 20, 2011 11:57 pm, edited 1 time in total.
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

zeleni wrote:
zumbara wrote: zašto vam sada smetam ovde, kad i ja imam svoje razloge___???
ama, ne smetas ti kao ti nikome. ja te ni ne poznajem. meni smetaju neke stvari koje ti pises. tipa onih epizoda iz zivota. kakav je to deponij banalnost? cemu to? smeta mi i to sto druge provociras da pisu i prosipaju dzigericu ne bi li ti citala, a kada ti treba nesto o sebi da kazes, onda se to svede na sturi odgovor da ti "nesto zelis da se informises o narkomaniji". kako se zovu ljudi koji uzivaju da krisom posmatraju tudje zivote? voajeri. lepo ti je zona rekla.
epizode nisam ja PISALA... svoju ispovest jesam bila pisala i ona nije izbrisana od strane mene...jel vi mislite da nemam pametnija posla nego da budem voajer na ovom sajtu?? bez razloga?!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by vudd »

Zona Sumraka wrote:jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
:-D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zumbara »

Zona Sumraka wrote:jbte imam fleshbacks na izjave one male vanje...zunzaro jos mi reci da nosis kolace narkomanima u reto i da se fakat odsmrdim sa ovog sugavog sajta jednom za svagda...
ne :axe: se...samo sam na ovom forumu i nista vise...ne ugrožavam narkomanski svet ni u kom smislu.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Pomoc,savet,bilo sta...

Post by zeleni »

zumbara wrote:
ne :axe: se...samo sam na ovom forumu i nista vise...ne ugrožavam narkomanski svet ni u kom smislu.
sta ne :axe: ? sta ti to uopste znaci?
drugo, opet prosipas te tvoje fore. sta si ti? portparol strejtera? ti ne ugrozavas narkomanski svet ni u kom smislu. na koga mislis "narkomanski svet"? jos samo da pocnes u ime zena da pises... mi, zene...
Last edited by zeleni on Sat May 21, 2011 1:46 am, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply