Odbacivanje porodice

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Put_istine
Posts: 10
Joined: Tue Dec 28, 2010 9:57 pm

Re: Odbacivanje porodice

Post by Put_istine »

Samo da vam pozelim dobro jutro.
Nadam se da ste legli sinoc u pristojna doba, ustali jutros zeljni novih radnih pobjeda.

Ne zaboravite Vi koji zelite uciniti krupan korak u zivotu, Vi koji zelite radikalniju promjenu da napravite, radna terapija pomaze mnogoooo...
Izmorite svoja tijela. Ugasicete crne misli i zivotne kockice ce se vec nekako poslagati.

Dan za danom, godina za godinom...i eto ga, mozda ne drugaciji pocetak koliko drugaciji kraj!

Narkomanima zelim da istraju u borbi protiv zla koji se ugnjezdio u njima.

Pozdrav suovisnickoj bratiji. :wink:
cibukarda
Posts: 61
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:42 pm

Re: Odbacivanje porodice

Post by cibukarda »

Zoey wrote:
saša-ex wrote:Narkomanija i dijabetes nisu isto. Ti si sama uzela gudru i spucala u sebe. Dijabeticar nije svojom voljom to postao.

Pa nemoj da si bukvalista! Ili si ti jedan od onih koji narkomaniju ne smatraju bolescu, vec hirom?

Lepo pitam
Nemoj samo Saleta pitati sta misli o narkomaniji.
Po meni on je jedan koji je uspeo da se izleci.
Za mnoge drugs jos bi rekao zaleceni.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Odbacivanje porodice

Post by Dreamer »

cibukarda wrote:
Zoey wrote:
saša-ex wrote:Narkomanija i dijabetes nisu isto. Ti si sama uzela gudru i spucala u sebe. Dijabeticar nije svojom voljom to postao.

Pa nemoj da si bukvalista! Ili si ti jedan od onih koji narkomaniju ne smatraju bolescu, vec hirom?

Lepo pitam
Nemoj samo Saleta pitati sta misli o narkomaniji.
Po meni on je jedan koji je uspeo da se izleci.
Za mnoge drugs jos bi rekao zaleceni.


To je "po tebi", ne znam da li ste prijatelji i van foruma pa nesto vise znas, ali donositi pausalne zakljucke na osnovu necijeg pisanja i to takve....nije ok..
Inace, da se ne shvati pogresno, ja Saleta gotivim jako, on je jedan od par ljudi ovde koje gotivim
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
cibukarda
Posts: 61
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:42 pm

Re: Odbacivanje porodice

Post by cibukarda »

E pa Saleta lično ne poznajem.
Gledao sam jednom na tv kad je učestvovao u nekoj emisiji.
Ali i dalje tvrdim on je izlečeni narkoman.
A njegovi saveti su uvek odmereni i dobri.
Ovo ne pišem da izazivam diskusije o Saletu jer da je tu energiju koju je trošio na drogirnje koristio da stvori nešto lepo onda bih ga cenio kao uspešnog čoveka
Post Reply