SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

shadeofpale
Posts: 22
Joined: Mon Nov 08, 2010 2:01 pm

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by shadeofpale »

evo mene opet na forumu...pratim vas cijelo vrijeme ali sam samu sebe zavukla u depresiju radi sumnje da mi se decko drogira.
6 mjeseci je bio cist....i evo jucer se dogodilo da je posrnuo (jos nisam sigurna,ali cinilo se tako).
ono sto bi vas pitala...jucer je popio iznimno velike kolicine alkohola, zaista mnogo, da li je moguce da je onda uzeo jos i heroin? zjenice su mu bile jako male...
nazalost necu ga vidjeti danas da napravimo test.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by Anabela11 »

moguce je...what else is new?
shadeofpale
Posts: 22
Joined: Mon Nov 08, 2010 2:01 pm

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by shadeofpale »

pitam iz razloga sto sam puno puta ovdje na forum procitala da u principu oni koji uzimaju heroin ne piju alkohol istodobno. bio je vidno pijan...ne znam ni sama po kojem ponasanju da procijenim da li je bio i na heroinu.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by Anabela11 »

to da oni koji uzimaju heroin ne piju alkohol,nije istina(izjavljujem iz licnog iskustva).
a na kraju koja je razlika?
da li je bolje da je izmenjene svesti od alkohola ili od heroina?
i od alkohola nisu uske zenice
i jos nesto,iz iskustva:pusti" njegove zenice" i gledaj svoj zivot
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by sunrise »

bas.....samo potpisujem
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by Šmizla »

Moj vjerenik je liječeni ovisnik. Imao je neke oscilacije u ponašanju pa me interesuje ako mi neko može napisati kakvi su simptomi na speedu, kokainu i heroinu. Mislim da je bar jednom do sad uzeo heroin a on tvrdi do nije. Priznao mi je da je uzimao speed i kokain. Ali koliko znam na tim drogama budeš pun energije, razdražljiv, ne spavaš, ne jedeš...a njemu se desilo 2 puta do sad (koliko sam ja zapazila) da je bio totalno u ''blaženom stanju''. Ne može da gleda na oči, povraća, trese se, oči su mu onako kao suzne, priča nepovezano...kad je povraćao i tresao se rekao mi je da je uzeo 8 bensedina pa je zbog toga bio takav (nije pio alkohol, samo cedevitu tako da je isključena mogućnost da je pio)...a drugi put mi je rekao da je dobio neku tabletu (navodno sedativ) od 25mg i da je zbog nje bio tako pospan i da je zbog tog pričao nebuloze i ponašao se vulgarno. Kad ga pitam jel uzeo on naravno negira, ali sam sigurna da jeste.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by saša-ex »

Pa cekaj malo, tebi nije dovoljan problem sto je na spidu i koki???
I da, na dopu je bio, kak'i crni bensendini...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by Šmizla »

Naravno Sale da mi je i to dovoljno. Samo želim da budem sigurna u to da je bio i na heroinu jer nisam baš sigurna da sam vidjela kako izgleda neko kad je na heroinu. Zašto mi je priznao za speed i kokain a za heroin nije? :? Ne razumijem, jer on vrlo dobro zna da je za mene sve to droga. Kod njega je opet drugačije mišljenje-za njega je droga samo dop. :( I da ništa drugo ne stvara ovisnost već samo heroin. :shock: Kao da sam baš toliko glupa i toliki laik da nemam pojma ni o čemu što se tiče droge.
Išla sam prije neki dan u jedan centar za narkomaniju i pričala sa njima i jedna djevojka koja tamo radi mi je rekla da je ona sigurna da je on tad uzimao heroin.
U zadnjih par dana se zatvorio u kuću. Samo ide na posao i bude sa mnom. Dobija pozive od ''drugara'' koji ga navodno pitaju da im nabavi ''brzine'' ali on im kaže da je ''truba''. I ima te neke planove za budućnost, kao ponovo ćemo mi živjeti zajedno, sve će biti ok, planira da kupi ovo ili ono...neće nigdje, samo kuća-posao...i tako..ali dokle tako???
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by Šmizla »

A zašto mi nije htio priznati da je uzeo dop a za ovo ostalo je priznao? To ne kontam. Zbog čega??? :?
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SIMPTOMI - KAKO PREPOZNATI

Post by saša-ex »

Zato sto su narkomani u fazonu da je samo heroin droga....
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply