njegova moja proslost

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
lolica21
Posts: 1
Joined: Mon Jun 21, 2010 4:52 pm

njegova moja proslost

Post by lolica21 »

pozz moji dragi nova sam tu ...
tak imam potrebu da se nekom izjadam tesko mi je opisat od kad sam u vezi snjim nemogu nac nekog rjesenja sem sto je sad pred razvodfom on je bcis narkoman -- on je uzimao jace droge ja sam slabije medutim ja sam morala radit neke stvari da bi dosal radi novca ponekad sam spavala sa muskima radi love nisam sjela od roditelja traziti.pila sam lose sam bila pokusala par put ucniti samoubojstvo .. jer sma bila pred kraj,, sad njeg zena ostavlja pred razvodom je.. mi se krijemo van grada da nas niko nevid sve je bilo dobro dok nije saznao za mene da sam i ja takva bila pa sam mu sve morala nazalost reci .. jer nije bilo druge .. na pocetk smo se vidali stalno saD POVREMNO .. rjetko cujemo se vidimo .. stalno kaz e da nije dobro malaskavost tak te bolovi u glavi ..pitam se dali je poceo sta ponovo uzmati jer sad poceo da se kocka cula sam daje to prije radio .. plasmi ga SE izgubiti a plasim se da nije u nesto opet usao .. jer sve ljude koje zove svojim prijateljima ssa kojim sjedi ili su bivsi nakrici lopovi li ponovo nesto uzmimaju..di je kraj te droge ..
Post Reply