Da li se drogira?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

StanicaZoo
Posts: 3
Joined: Tue Mar 31, 2009 10:37 pm

Re: Da li se drogira?

Post by StanicaZoo »

Ne samo da sam pročitala tu knjigu, već gomilu literature o tome i ništa od navedenog nisam kod njega prepoznala. ali, problem je u tome što sam tu informaciju dobila od čoveka koji radi sa narkomanima, odnosno koji radi u odeljenju za narkotike. Da sam ja to čula od nekog ko nema veze sa tim, od nekog njegovog druga ili bilo koje druge osobe, ne bih ni uzela za ozbiljno. Ali, nije tako. Ponekad stvarno imam utisak kao da je to tačno, ima moj dečko neke svoje lutke, zna da mi se naljuti zbog sitnice, ali ja znam da je to zato što me voli i ne mogu da verujem da je u stanju to sebi da uradi. Njegov najbolji drug je umro od droge, ne verujem da bi moj dečko ikad to probao. Ali, tu je ta informacija...
Znam da verovatno većini od vas izgledam kao da sam poludela, ali ja stvarno noćima ne mogu da spavam, ovo je jako teško za mene. Znam da na osnovu neke informacije ne mogu da tvrdim da je to tačno, ali takođe ne mogu da tvrdim ni da nije. Živim u maloj sredini, svako svakoga zna, a ja ne znam koga da ppitam, zato ovde tražim savet.
Post Reply