Majka

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Majka

Post by Baba Naca »

Aaaaaa, pa sto OMA ne kazete, ljubim Vas sve i moju dragu Eksicu ... PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Majka

Post by PsyTechGirl »

jana wrote:Bako Naco,to se nasa Modesty malo igra!
Modesty ??
Eksica ??
Ko, šta ??
Ne mogu dea vas pohvatam ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re: Majka

Post by majka »

Samo da vam se javim. Nema nista novo. Sin mi se nije javljao. Ja nista ne pokusavam da saznam o njemu, iz prostog razloga on bi to odmah cuo ( da sam se raspitivala). Toliko za sada, cim bude novosti pisem.....
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Majka

Post by Otac »

Mi smo isto tako postupili, nadam se da ce ishod biti isti...Sretno!
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
eksica

Re: Majka

Post by eksica »

PsyTechGirl wrote:
jana wrote:Bako Naco,to se nasa Modesty malo igra!
Modesty ??
Eksica ??
Ko, šta ??
Ne mogu dea vas pohvatam ..

:shock: E pa da,Astrid je rela da sam ja podvojena ličnost...baš vam hvala što ste našli ime i to bogme lijepo za to moje drugo jaaahaha :rolleyes:

Majko,divim vam se jer me podsječate na moju majku.Za to što vi radite je potrebna nadljudska snaga i tako sam sretna da ipak postoje roditelji koji shvataju da taj čin nije kazna nego možda jedini način da se zalutala ovčica vrati a njemu,ako će se nešto desiti(volja Božja) desiće se i pod vašim okriljem i bez njega.
Bog vas blagoslovio i podario vam snagu i mudrost u donošenju odluka.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Majka

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Za to što vi radite je potrebna nadljudska snaga i tako sam sretna da ipak postoje roditelji koji shvataju da taj čin nije kazna nego možda jedini način da se zalutala ovčica vrati a njemu,ako će se nešto desiti(volja Božja) desiće se i pod vašim okriljem i bez njega.
Bog vas blagoslovio i podario vam snagu i mudrost u donošenju odluka.
Slažem se potpuno ..
Sve najbolje !!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re: Majka

Post by majka »

Sinoc me zvao u 2h. Zamolio me da mu dodam neke patike. Rekla sam mu da cu ih ostaviti ispred vrata,a on ih moze uzeti.
Izvinjavao se sto me probudio, zvao tako kasno..... Nisam htjela da se upustam u pricu,bila sam "hladna" i zavrsila razgovor. Ostavila sam patike i odmah se vratila u krevet. Plasila sam se da ne popustim kad ga vidim, pa ga nisam ni sacekala da dodje po njih. Po njegovom glasu bih rekla da mu je bilo tesko, nekako mu je glas bio slomljen, tuzan.....Tek jutros sam pogledala i vidjela da je uzeo patike. Toliko za danas i svima hvala na podrsci. Pozdrav!
eksica

Re: Majka

Post by eksica »

majko,nisam baš upućena i da ne bih čitala sve iz početka,koliko je on već odsutan od kuće i koliko ima godina?
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Majka

Post by draguljce »

1-2. mejseca, mislim, eksice i mati ko mati!!

pozdrav!!!
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re: Majka

Post by majka »

eksica wrote:majko,nisam baš upućena i da ne bih čitala sve iz početka,koliko je on već odsutan od kuće i koliko ima godina?
Ima 22 god, u avgustu puni 23. A otisao je ima 10-ak dana. Na odredjenim postovima si me "kritikovala" da moram da stavim emocije po strani i budem odlucna:)
Post Reply