Otac

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Otac

Post by klara60 »

Otac wrote:sada je kao kad je izisao iz Reta, mirniji smo malo, ali oprezni ..
bio je sa sestrom , braticem i sestrinim momkom na moru, super su se slagali i proveli... sutra krece u skolu....rekao je da nece izlaziti neko vrijeme....
jesu li u planu posjete psihijatru, psihologu, kako bi se dovrsile neke teme, koje ocigledno nisu bile dovoljno razradjene?

Zelim vam, kao obitelji mnogo srece i uspjeha.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Otac

Post by Otac »

klara60 wrote:
Otac wrote:sada je kao kad je izisao iz Reta, mirniji smo malo, ali oprezni ..
bio je sa sestrom , braticem i sestrinim momkom na moru, super su se slagali i proveli... sutra krece u skolu....rekao je da nece izlaziti neko vrijeme....
jesu li u planu posjete psihijatru, psihologu, kako bi se dovrsile neke teme, koje ocigledno nisu bile dovoljno razradjene?

Zelim vam, kao obitelji mnogo srece i uspjeha.
Razgovarao sam s njim, rekao je da ce razmisliti o psihijatru ili psihologu,nebi zelio uzimati nikakve tablete. Trenutno je super raspolozen i motiviran.... dosta vremena provodimo zajedno... na njegovu inicijativu... idemo zajedno u teretanu....uskorto cemo zajedno na koncert Ozzy Osbourne....(on i kci su mi poklonili 2 karte)...primjetio sam da ponovo cesce cita Bibliju...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Otac

Post by klara60 »

Super, da je tako, da se sve sredilo i da ide boljim tokom. Samo da napomenem to za doktore: ne mora znaciti da ce piti tablete, ali i dalje mislim da bi vam zajednicki odlazak psihologu mnogo znacio i ucinio da vise ne dolazi do iznenadnih obrta situacije i da ne strepite zbog toga. Vi ste divni roditelji i on pokazuje veliku volju, pa zasto to jos malo ne utvrditi?
Mnogo pozdrava sretnoj obitelji
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Otac

Post by vudd »

Babo...Sto su ti poklonili dvije karte za Ozzy-a?Slucajnost,ili visa sila....To nikako ne mogu da skontam...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Otac

Post by Otac »

vudd wrote:Babo...Sto su ti poklonili dvije karte za Ozzy-a?Slucajnost,ili visa sila....To nikako ne mogu da skontam...
Koji ti dio nije jasan? Dvije karte ili Ozzy?
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Otac

Post by Otac »

vudd wrote:sudeci po tvojim posalicama,bice da je sin prihvatio tvoje uslove koje nikko nije mogao da odbije...Cast tvojim exstra Yuppie vicevima,ali ..dje mali,sta mu se desava?
...sin ne mora nista prihvatiti ili odbiti , hvala na pitanju, a moji uslovi su jasni : droga NE sve ostalo DA, on ima 22 godine i moze raditi sta zeli, zaradjuje dovoljno da moze zivjeti sam ako to zeli, znaci ne mora me trpiti ako to mislis.... imao je recidiva , zadnji prije 20-ak dana , krenuo je (na svoju inicijativu) prije 2 mjeseca kod psihologa (koji je i psihijatar) i dobio je Remergil. Prvih dana je bio jako pospan ali sad se dobro osjeca i drago mu je da je poceo uzimati tablete ... kao i vjerovatno svi narkomani kaze da je sad konacno uspio i da vise nikad nece probati drogu... na posao i u skolu ide redovno i tamo su vise nego zadovoljni s njim. Rekao nam je da nece izlaziti dok ne bude cist, prije 2 dana je bio jos uvijek pozitivan na THC...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Otac

Post by vudd »

Klasika,jbg

Prokleta je Amerika i zlato sto sja....
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Otac

Post by winston85 »

Sa zapada stiglo je zlo...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Otac

Post by winston85 »

Samo polako...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Otac

Post by Otac »

borimo se...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
Post Reply