Otac

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Otac

Post by sunrise »

obicno se tate drze po strani a mame vode bitku.......
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Otac

Post by Otac »

mi se svi skupa borimo...pozzz.
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Otac

Post by sunrise »

tako bi trebalo biti u svakoj obitelji
Sve najbolje tata
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Marija_sunrise
Posts: 4
Joined: Wed Oct 26, 2011 5:10 pm

Re: Otac

Post by Marija_sunrise »

To je hvala otcu, koj ga podrzavao! To je jako bitno!!! Svaka cast!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Otac

Post by sunrise »

ma,ti si i tata i mama i sva rodbina :D i vi svi skupa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
cibukarda
Posts: 61
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:42 pm

Re: Otac

Post by cibukarda »

nekada davno smo se borili za svoju decu....prošlo je dosta vremena a nejavljate se...
volio vih a znam da bi i ostali voleli znati kako ste i vi i vaš sin
nadam se da ste dobro i da ste se samo zasitili foruma
ali i strah me kao nekoga ko je sve ovo vreme upijao iskustva svih vas na forumu i koristio ih ali i gledao kako mnogi greše(i sam sam pravio greška)pa od želje da pomognu svome detetu zanemare znake da se baš sve ne odvija kako bi želeli
sa željom da vam je sin dobro mnogo vas pozdravlja vaš prijatelj po mukama koji sada svaki slobodan trenutak
šeta sina od svoga sina i sa svojim sinom provodi trenutke koje smo propustili u vremenu kada je zlo ili droga kako vam draže da imenujem uzimalo moje dete od mene..
uvek ste dobro došli na kavu pa može i ona na benz pumpi koja je na putu kada krenete u rodne krajeve
DIESEL
Posts: 1
Joined: Sat Jun 10, 2017 1:29 pm

Re: Otac

Post by DIESEL »

Pitam li se gdje li je sada otac i njegov sin,volio bi da se jos jednom uloguje i obavijesti nas kako tece njihov zivot,puno pozzz za oca i ovu pricu cito sam je sa zadovoljstvom 6g nakon sto je napisana :)
missy123
Posts: 13
Joined: Fri Aug 11, 2017 10:26 pm

Re: Otac

Post by missy123 »

Pozdrav!
Sto se dogodilo? Molimo vas da nam se javite! Sretno!
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: Otac

Post by glupaca »

DIESEL wrote:Pitam li se gdje li je sada otac i njegov sin,volio bi da se jos jednom uloguje i obavijesti nas kako tece njihov zivot,puno pozzz za oca i ovu pricu cito sam je sa zadovoljstvom 6g nakon sto je napisana :)
Evo i ja se pitam...cijeli dan čitam od prvog posta,glava me zabolila citajuci....Bila sam prije tri godine ovdje pod nickom Suovisnica,nisam baš bila dugo i nisam baš bila aktivna....zaboravila sam sifru,a suovisnica ili glupača,na isto ti dođe...posebno ovih dana kad sam ljuta na sebe....Uglavnom,da ja ne bih skrenula s teme,volila bih da se otac javi s dobrim vijestima :)
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
Post Reply