POMOZITE NAM!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

U mom slučaju to pismo je uspelo na neki način ali ovo je bilo javno pismo koje ste svi ja mislim pročitali,Luna tebi je bar poznato,dobra je ideja i može da uspe jer ćete joj malo podrmati osećanja...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

M4j4 wrote: Erineja,decko je NE VOLI.TACKA. Ostace sa njim sve dok ne bude bas preterao da i ona sama onako zaljubljena ne vidi da je koristi (da joj trazi da radi stvari umesto njega,da zicka pare,da se slika gola,da krade,da laze,...)
Posto nemam sada vremena da kuckam malo duzi post, samo sam zelela da kazem da mene moj decko voli, on je jedna zaista divna osoba i nije kriv sto je narkoman isko kao sto ni ja nisam kriva zbog toga sto jesam. I nikada me nije terao da radim bilo sta lose, niti me je iskoriscavao, uvek se trudio da se ja ne snalazim nego se on snalazio za oboje. Ti, draga moja to znas, vec smo nas dve pricale o tome, e sad sto se malo promenila prica pa se otkriva da je Erineja moja majka a ja ta njena cerka koja je narkomanka, sve je drugacije.
Ako sve ispadne kako treba verovatno ce i on na lecenje.
A inace, sve je ispalo i vise nego super, to pise tamo u topicu IZNENADJEEENJEEE! tako da necu to da pisem i ovde.
Nadajmo se samo da ce sve ispasti super.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ova tema je dirnula cak i moje okamenjeno egoisticno neogastarbajtersko narkomansko srce.
dobra zeno ja bih vam rado pomogao kada bih znao kako ali fakat prevazilazi moje mogucnosti.:cry:
evnetulni nazovi savjet bi bio savjetujte se sa kvalificiranim osobljem jer ma koliko ih bilo tupana i sarlatana neki od njih i znaju sta rade.
naletjecete jednom i na takvoga, samo hrabro.
jos bih vam samo pozelio srecu i neka vam je bog na pomoci.
pozdrav.
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

DarkAngel wrote:
M4j4 wrote: Erineja,decko je NE VOLI.TACKA. Ostace sa njim sve dok ne bude bas preterao da i ona sama onako zaljubljena ne vidi da je koristi (da joj trazi da radi stvari umesto njega,da zicka pare,da se slika gola,da krade,da laze,...)
Posto nemam sada vremena da kuckam malo duzi post, samo sam zelela da kazem da mene moj decko voli, on je jedna zaista divna osoba i nije kriv sto je narkoman isko kao sto ni ja nisam kriva zbog toga sto jesam. I nikada me nije terao da radim bilo sta lose, niti me je iskoriscavao, uvek se trudio da se ja ne snalazim nego se on snalazio za oboje. Ti, draga moja to znas, vec smo nas dve pricale o tome, e sad sto se malo promenila prica pa se otkriva da je Erineja moja majka a ja ta njena cerka koja je narkomanka, sve je drugacije.Ako sve ispadne kako treba verovatno ce i on na lecenje.
A inace, sve je ispalo i vise nego super, to pise tamo u topicu IZNENADJEEENJEEE! tako da necu to da pisem i ovde.
Nadajmo se samo da ce sve ispasti super.
Draga DarkAngel! Ja sam taj post napisala 13.oktobra dok nisam imala pojma o tebi nista,cak ni po nicku,samo sam na osnovu SVOG iskustva pokusavala da dam savet jednoj majci.
Nas dve smo se tek kasnije upoznale,ja sam bila uz tebe koliko sam mogla,ja sam ti i rekla da se obratis zvrky,i drago mi je sto su zvrky i spirit jedne predivne osobe. Izvini zbog ovog posta,kazem ti opet,pogledaj datum kada je napisan,nismo se znale uopste. Bas bi mi bilo zao da me tako odbacis,nisam ti nista lose mislila....Ma nema veze,ne zamaraj se sa mnom,nek se ti izlecis samo i da budes dobro. Ti si meni mnogo draga,verovala ili ne.Ja sta sam mogla da uradim,ja sam uradila,a obicno to tako bude kasnije pogresno protumaceno. :(
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma nije te odbacila samo brani svoju ljubav,ali pričaćete vas dve već o tome da se ja mnogo ne mešam,samo sam to htela da ti kažem pošto nesme da koristi komp još par dana,a ovo ću joj preneti ili ću bar pokušati da ih sve nagovorim da je malo puste da se ispiskara s vama,eto Pozdrav majče.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Zlatna moja M4j4 nisra ne brini, nisam ja nista pogresno shvatila, umem po nekad da budem ostra ali nije to strasno.
Ne brini,ja te i dalje volim i obozavam! :-)
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt026
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

I ti si meni jako draga :oops:
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

uh,uh al se neko voli ovde... :D neka,neka tako treba...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Volim i tebe,dangubice mala :wink:
Image
Post Reply