POMOZITE NAM!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma luna ne može je naterati ninašta ako ona neće :!: :!: :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

znam...kazem da proba...za sastanke barem. ali nek' joj spomene komunu...ako nista.
ja mislim da joj je to rijesenje....zato kazem. niko nikoga nemoze natjerati na nesto pogotovo da se skine. nego eto pokusavam se sjetiti sta je sve meni dobro bilo i sta je radilo...zar to nije poenta nasih odgovora?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jeste poenta,i treba da proba ali njuh dve se retko susreću kolio ja kapiram,kako će ona nju da natera da sednu da popričaju i da joj iznese svoje predloge?
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

malo podataka

Post by katarinadimedici »

Mislim da je ipak suviše malo podataka i da svi možemo samo da nagađamo dok se Erineja malo više ne otvori i ne uđe dublje u priču!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Mislim da je ipak suviše malo podataka i da svi možemo samo da nagađamo dok se Erineja malo više ne otvori i ne uđe dublje u priču!
DEFINITIVNO :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Erineja daj još podataka o vama...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Erineja zašto te nema?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

erineja sta se desava??? brinemo se
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Sve je u redu, koliko to moze da bude u ovakvoj situaciji. Nije se desilo nista strasno osim sto mi je kompjuter u kvaru. U ponedeljak ce mi ga doneti i bicu ponovo sa vama. Mnogo mi nedostajete. :cry:
Nisam stigla da procitam nista od postova jer koristim kompjuter jedne prijateljice, ali sam videla par prethodnih postova. Koliko znaci kad vidite da se neko brine, da je nekome stalo. Divni ste i puno, puno mi znacite! PDT_Love_04 PDT_Love_12 Sve vas voli Erineja!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Erineja pa živa si :smt026 ,tako lepo se javiš da znamo da je komp u kvaru a ne ne daj bože nešto drugo :heart: ,ajde čekamo te da popraviš komp, pozdrav :!:
Post Reply