Angel i njena sestra

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

oxo wrote:i don't buy it

bolje da ne napishem shta mislim o ovoj "svadji"
Zašto ne napišeš!?Svako ima svoje viđenje,a istina i ako boli-pomaže!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

i ja sam to pomislila oxo...a onda opet nikad ne znas jel' tako...cudan je zivot a i ljudii u njemu....ali ja znam sta ti mislis o ovome pa je mozda i bolje da ne napises da ne raspalis jos vecu vatru i napravis pozar cijeli :-D ako je to vec sve bas tako...
caos
angel---idi u komunu...to ti je moj prijedlog...naj sigurnije...i najbolje za nekoga kao ti i u tvojim godinama posebno....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja takodje ne bih komentarisala ovu svadju....srecno....
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Luna wrote:i ja sam to pomislila oxo...a onda opet nikad ne znas jel' tako...cudan je zivot a i ljudii u njemu....ali ja znam sta ti mislis o ovome pa je mozda i bolje da ne napises da ne raspalis jos vecu vatru i napravis pozar cijeli :-D ako je to vec sve bas tako...
caos
angel---idi u komunu...to ti je moj prijedlog...naj sigurnije...i najbolje za nekoga kao ti i u tvojim godinama posebno....

necu nishta da napishem,samo cu "ih" posmatram :-D

slazem se,angel,za komunu.to ti je verovatno najbolja solucija
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E i ja sam skužila da je riječ o ovim navodnicima na 'ih' (al san pametna jehe hehe) ... ciao oxo dragi - nisam te davno vidila - a još si straight ko lenjir hehehehe - super(p)ička !!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

e,baš

Post by katarinadimedici »

Ama,šta vam je!?Svi imate svoje mišljenje,a niko neće da kaže šta misli?Ne razumem????Zašto ste uopšte imali potrebu da napišete da ne želite ništa da kažete?A što se tiče navodnika...Ako se neko dobro oseća,zato što misli da me je namagarčio,neka ga!Ako pravi smehotresnu predstavu,neka se smeje!Smeh je lek!I meni je ovaj forum neki vid terapije,tako da pristajem na sve...
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Katarina,ja sam u stvari napisao shta mislim,ali shto kaze Luna,necu bash da vicem na sav glas i posle budem kriv za neko sranje :D i btw nema veze sa tobom :wink:

Ramona pozdrav,nisam imao bash vremena za forum,a da sam str8,mogu da ti kazem da jesam :lol:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Kate - ma kako ne kužiš, stara - pa nisam mislila na tvoje navodnike - uopće ne znam na koje svoje navodnike si mislila - a ja sam mislila da ćeš i ti skužiti, kad sam ukazala na Oxove navodnike na 'ih' - da ljudi misle da je Angel zapravo sama napisala dijalog koji bi se mogao voditi između nje i sestre! Nema ništa loše u tome, nego joj ljudi valjda to nisu htjeli direktno reći ne bi li izbjegli to da je možda povrijede i preplaše pa da nestane s foruma, a ovdje može naći utjehu i svi joj želimo dobro - kužiš?
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

razumela sam

Post by katarinadimedici »

Shvatila sam ja šta je oxo hteo da kaže!Da budem iskrena,meni tako nešto nije palo na pamet,sve do vaših postova!Toliko godina,a i dalje sam glupa i naivna!?Zašto joj ne reći svoje mišljenje?Mislim da smo svi iskreno dirnuti njenom pričom i za predstavu ove vrste uaista nema razloga,jedino ako nešto nije žalela da nam kaže!Ako je tako,objasniće nam šta je želela,a ako nije,onda se samo malo našalila i to je sve!Ovoj drugoj varijanti je upućen moj komentar!U svakom slučaju,ako joj je zaista potrebna naša pomoć i ako ceni što se toliko ljudi angažovalo oko nje,voljno da joj pomogne,neće je ništa oterati odavde,a ponajmanje istina!
:smt006
angels sister
Posts: 2
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:13 pm
Location: Zagreb

Post by angels sister »

angel nije sama napisala onaj post nego ja, njezina sestra. angel nije takva kucka da laze, nikada nisam srela iskreniju osobu od nje samo sto to nitko nije znao prepoznati i cijeniti, samo se nadam da nije prekasno da pocnemo to ispravljati. zelim daznate da angel kod kuce nije bila vise od tjedan dana i ja jos uvijek nisam odustala od ideje da joj pomognem i svo ovo vrijeme dok je nema, svakodnevno, razgovaram sa nasim roditeljima u nadi da ce shvatiti, i to uskoro, da angel treba pomoc i to sto prije. cijelo vrijeme je trazim po gradu, svako jutro kada se probudim mislim gdje bi mogla biti, i ono najgore, da li je jos uvijek ziva. provjerila sam njezin racun u banci i nema ni kune na njemu, sve je uzela. zamolila sam roditelje da joj ne salju vise novac, ali su samo rekli: ako vec ne znamo gdje je, bar da budemo sigurni da joj nista ne fali.
heroina joj sigurno ne fali....molim te angel javi se...

a vi, koje zabavlja ova 'svada' ne morate se vise pojavljivati na ovoj temi, jer koliko sam ja shvatila tu nije nitko radi zabave nego da nekome pomogne koliko je to god moguce...recite sto mislite, ali bezvezne komentare sacuvajte za sebe...

Katarina, hvala ti, ti ovdje imas najvise razumjevanja....
Locked